0

@Colon haha zaorałeś :D

0

Przezyjmy to jeszcze raz

0

@msmsms Memphis by tam pozamiatał

3

Ależ radość, widać głód medali w narodzie :)

0

niemka w biegu widząc polską husarię aż się wypieprzyła z pałeczką

14

@Comentateiro Skończ z polityką na ten ułamek sekundy i ciesz się chwilą :)

0

Dawajcie hymn!!!!

0

Ile jesy okrążeń?

2

@Chakalaka Hahahaha chyba sobie żartujesz, Floyd to pospolity bandyta, prostak i zwykły zbir, absolutnie go nie szkoda

2

@Comentateiro Ośmieszasz się nie pierwszy raz i nie masz dość? Wow, gratki

1

@Chakalaka Hahha Tusk to przede wszystkim zdrajca, który umorzył ruskom 1,2 mld długu i zadluzyl kraj na kolejne miliardy zł. Rozumiem że można nienawidzić pi$u ale nie zrozumiem jak ktoś może mieć jeszcze szacunek do Tuska.

2

@macio_944 PO jest niemniej niebezpieczne, popis to złodzieje i tak było i będzie

0

@Nazio87 Miałem wstać w nocy ale tego nie zrobiłem i było warto patrząc na tabelę z medalami

1

@MesQueUnClub96 A Myszka o której godzinie??

1

@MesQueUnClub96 Korzeniowski,Bernat chyba że coś pomyliłem

0

Powinien wpaść jakiś medal dziś/jutro? W nocy jest parę finałów z naszymi ale nie orientuje się jakie mają szanse

0

@macio_944 Ale skąd wiesz? Nigdy nie mów nigdy, poza tym serio wątpie, że w wypadku dojścia do władzy kierowaliby się mimo wszystko aż tak anty-lgbt podejściem

0

@macio_944 To będziesz musiał przełknąć fakt że poparcie im wzrasta

0

No i wygrywamy na spokojnie ;)

6

Podobno Michnik odwalił kitę o czym poinformował A.Michnik, pewnie pochowają go na Powązkach zaraz obok ludzi, których zabijał..
Chociaż to niepewne bo żył w Szwecji w Goteborgu a debile z GW podali miejsce śmierci jako ....Gettysburg w USA

2

Majerski jest 3! :D
Czyli w finale

2

@Karzel dość mocno się jąkał jak oglądałem z nim ostatni wywiad, jakoś jeszcze dygocze ten starzec

0

i przełączamy na Pogoń, ogląda ktoś? jak im idzie?

0

Brawo Raków!!!!!! lecimyyyyy dalej

0

BRAWO RAKÓW :))

0

Aha, to ten bramkarz się nawet rzucał nie będzie

0

no mam nadzieję, że z mięczakami z Sodówy nie przewalimy..

5

Śląsk 3:2!!!!!!!!

2

Niezła tam wiązanka słów poszła od Papszuna :D

0

@SuperPatsonFCB Pogoń to może być murowany kandydat do mistrza Polski jak będą w formie, a najlepsze jest to, że serio grają przyjemnie dla oka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?