Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon haha zaorałeś :D
0
Przezyjmy to jeszcze raz
0
@msmsms Memphis by tam pozamiatał
3
Ależ radość, widać głód medali w narodzie :)
0
niemka w biegu widząc polską husarię aż się wypieprzyła z pałeczką
14
@Comentateiro Skończ z polityką na ten ułamek sekundy i ciesz się chwilą :)
0
Dawajcie hymn!!!!
0
Ile jesy okrążeń?
2
@Chakalaka Hahahaha chyba sobie żartujesz, Floyd to pospolity bandyta, prostak i zwykły zbir, absolutnie go nie szkoda
2
@Comentateiro Ośmieszasz się nie pierwszy raz i nie masz dość? Wow, gratki
1
@Chakalaka Hahha Tusk to przede wszystkim zdrajca, który umorzył ruskom 1,2 mld długu i zadluzyl kraj na kolejne miliardy zł. Rozumiem że można nienawidzić pi$u ale nie zrozumiem jak ktoś może mieć jeszcze szacunek do Tuska.
2
@macio_944 PO jest niemniej niebezpieczne, popis to złodzieje i tak było i będzie
0
@Nazio87 Miałem wstać w nocy ale tego nie zrobiłem i było warto patrząc na tabelę z medalami
1
@MesQueUnClub96 A Myszka o której godzinie??
1
@MesQueUnClub96 Korzeniowski,Bernat chyba że coś pomyliłem
0
Powinien wpaść jakiś medal dziś/jutro? W nocy jest parę finałów z naszymi ale nie orientuje się jakie mają szanse
0
@macio_944 Ale skąd wiesz? Nigdy nie mów nigdy, poza tym serio wątpie, że w wypadku dojścia do władzy kierowaliby się mimo wszystko aż tak anty-lgbt podejściem
0
@macio_944 To będziesz musiał przełknąć fakt że poparcie im wzrasta
0
No i wygrywamy na spokojnie ;)
6
Podobno Michnik odwalił kitę o czym poinformował A.Michnik, pewnie pochowają go na Powązkach zaraz obok ludzi, których zabijał..
Chociaż to niepewne bo żył w Szwecji w Goteborgu a debile z GW podali miejsce śmierci jako ....Gettysburg w USA
2
Majerski jest 3! :D
Czyli w finale
2
@Karzel dość mocno się jąkał jak oglądałem z nim ostatni wywiad, jakoś jeszcze dygocze ten starzec
0
i przełączamy na Pogoń, ogląda ktoś? jak im idzie?
0
Brawo Raków!!!!!! lecimyyyyy dalej
0
BRAWO RAKÓW :))
0
Aha, to ten bramkarz się nawet rzucał nie będzie
0
no mam nadzieję, że z mięczakami z Sodówy nie przewalimy..
5
Śląsk 3:2!!!!!!!!
2
Niezła tam wiązanka słów poszła od Papszuna :D
0
@SuperPatsonFCB Pogoń to może być murowany kandydat do mistrza Polski jak będą w formie, a najlepsze jest to, że serio grają przyjemnie dla oka :)