Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@DonMatteo901 Opaska na dłoni już z daleka daje znać o wielkiej tolerancji, szacunku i godności owej Pani
0
Dobrze, że nie włączyłem :D
41
Jprdl... no nie mówcie mi, że ich można traktować poważnie
1
Co ci Japończycy robiąXD
3
Lecisz z nimi Pia
0
@MarioVeB! Bardzo się cieszę, że twojemu dziadkowi było dane otrzymać należytą zapłatę bo wielu więźniów jak Karol Tendera nie dostali tego odszkodowania a on w dodatku miał chorego syna :) niemcy mu odmówili. Poza tym nie chodzi tu tylko o ludzi, niemcy spalili nieodwracalnie 22 miliony polskich książek, archiw, dokumentów, wierszy, ile pomników wysadzili? Ile bibiliotek, teatrów, muzeów, kamienic itd. Naprawdę cholernie ciężko mi pojąć jak można uważać, że nam się nic nie należy, niemcy do dziś plują nam w twarz a wy mówicie, że deszcz pada
0
@Sulimo Wielu Żydów to zginęło w Rumunii czy na Słowacji, przeogromna liczba także na Ukrainie i chodzi mi o zabójstwa dokonane przez te narody, Rumuni i Ukraińcy sami organizowali te mordy a Słowacy wysłali niemcom kilkadziesiąt tysięcy Żydów, byli też Polacy, którzy Żydów sprzedawali ale sami polscy historycy przyznają, że liczba szmalcowników była u nas względnie niska w porównaniu z zachodem
2
@Sulimo Człowieku co ty porównujesz...... Poza tym to nasz naród ocalił tych Żydów najwięcej
1
@MarioVeB! Zapłacili to oni Francji i Żydom ale nie nam, to porażające jak wielu Polaków uważa, że nic się nam nie należy, Boże.... Zróbcie sobie bilans zbrodni, okupacja niemców to nie tylko 6 milionów zabitych i zniszczona Wawa, naprawdę
1
@Sulimo Za co Żydom płacić? Raczej oni nam bo gdy wszyscy wypędzali ich z Europy my przyjęliśmy ich najwięcej dając im wolność wyznania
0
@BorzyKrzys Co do tych śląskich, jak ktoś lubi taki klimat to powstania śląskie mają przepiękne pieśni patriotyczne:
najlepsza:
i reszta :)
1
@Piernik Ale wiesz, że niemcy tak czy siak zrównaliby Warszawę z ziemią? Do tego by doszło i bez powstania, może nie zginęłoby tylu ludzi ale zniszczyliby ją tak czy siak
4
@barcelonaLM Człowieku jaki absurd??? Przypominam, że każdy Polak stracił kogoś zabitego przez niemców z bliższej lub dalszej rodziny, i ty i ja też, my wszyscy.
10
@Kgorecki2500 niech zapłacą za to wszystko a nie wyrażają skruche opuszczając flagę XDDDD Mordowali polskie dzieci, zrównali wszystko z ziemią i to ma wystarczyć?
1
@Davvd Polecam kanał "Szymon mówi" i jego najnowszy odcinek "Kult porazki", który właśnie o nim mówi. Niemniej powstańcom należy się pamięć, ale prawdą jest że zwycięstwa świętujemy jakoś mniej
1
@Qlewer Uważam że po części powstanie było głupotą ale nie totalną, jestem w stanie zrozumieć tych ludzi a takiego bestialstwa niemców nie spodziewali się chyba nawet sami powstańcy, do dzieci strzelać...
22
Dziś o 17 syreny znów przypomną nam o gigantycznej odwadze naszych przodków, także tych najmniejszych, którzy woleli umrzeć w walce i upaść ze stolicą niż czekać aż szwaby zaczną sami niszczyć Warszawę podczas cofania się. Jak o tym szerzej myślę to chce mi płakać ile oni wszyscy przeżyli, ale dzięki nim jestem bardzo dumny z bycia Polakiem :,)
3
Do hymnu!!!!!!!
12
93 lata temu Polska zdobyła swój pierwszy medal na IO, to chyba jakaś daleka krewna Świątek :D
2
Bo dziś wszyscy jesteśmy Radomianami
2
Z Polaków to tylko Wasick dziś w nocy walczy o medal?
17
Nie ma wuja we wsi, że zgadniecie kto nowe zdjęcie wrzucił ;)
1
@Majkel34 Cześć i chwała bohaterom
0
Jutro o 4:50 1 sierpnia w tak wyjątkowy dzień hymn Polski za złoto w sztafecie, coś pięknego :)
3
@barcelonaLM To tak nie działa, zakończy się to jak politścierwo zdecyduje kiedy ma się skończyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kubix05 44 mln mieszkańców, no porażka trochę ale nie będę wybiegał na przód bo niewiadomo ile my zdobędziemy
0
Jest jeszcze jakiś kraj bez medali lub tylko z jednym? Tylko z jakichś nie za małych bo z takich malućkich wysepek się nie liczy
0
@Michu30 @Verema @AmigoBlancos dzięki
0
Hymn o 16:50???