Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler 15 znaków
0
Ile Raków wygrał w 1 meczu?
2
@AmigoBlancos A ja sobie wyobrażam, Josep
2
@Chakalaka Nie, zarówno pis jak i ko to zwykli złodzieje
3
@Pawel13sz akysz rasisto
0
@pt9 chyba chciał im jedzenie zanieść
0
@FC1899Barca Nie jest źle narazie i fajna ta agentka (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
8
Nie jestem zwolennikiem pisu ale tu Pan Dominik trafnie podsumował. Myślałem, że jebnę widząc to pierwszy raz xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Comentateiro Pięknie się lewica złapała na haczyk zapuszczony przez Łukaszenkę, właśnie o to mu chodziło. Zostawić imigrantów pod granicą i niech ją nielegalnie przejdą i niech się już tym Polacy martwią co ma z nimi być dalej, my ich tu zostawiamy
1
@Bykunn A kto mówi o Frasyniuku? Mówię o Biedroniu
12
Dziwi mnie, że ludzie, którzy nie kryją się z nienawiścią do tego kraju i narodu mają takie poparcie
0
@Azi Aż Cię zaobserwuję ;D
2
@Hosh xDDD No tak nie ma to jak porównać Łupaszkę i Burego, którzy odpowiadają za mord na kilkudziesięciu ludziach do band banderowskich, które wyrżnęły ponad 100 tysięcy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce i ochoczo pomagali niemcom w pogromach na Żydach na Ukrainie, ogółem 3 mln zabitych.
W dodatku dochodzi nam propaganda komunistyczna, która też mogła co do choćby tych dwóch wiele "faktów" po prostu zmyślić. Nie wszystkie wydarzenia z tamtych lat są jasne a wiele teorii polega tylko na domysłach. Łupaszce przypisuję się mord na 27 cywilach litewskich w Dubinkach. Tyle, że po pierwsze do dziś nie są znane okoliczności mordu i jaką rolę i czy w ogólę jakąś rolę odgrywał w nich Łupaszka a po 2 - nie był to zwykły mord, była to zemsta rozwścieczonych polskich żołnierzy za mord w Glinciszkach na 39 Polakach dokonany przez Litwinów (w większości na polskich dzieciach i kobietach). Nie oczyszczam ich całkowicie bo wiem, że mają swoje na sumieniu ale porównywanie ich do banderowców to wielka przesada i rzecz obrzydliwa
13
@Kgorecki2500 wszystkiego dobrego dla ludzi, którzy w komentarzach pod "Wołyniem" piszą "bardzo im dobrze"? Którzy nie uznają tej okropnej zbrodni a nawet się nią szczycą? Którzy nie potrafią znaleźć sobie od czasu odzyskania niepodległości innych bohaterów narodowych niż hitlerowskich kapusiów i kolaborantów i stawiają im pomniki? Nie jestem ksenofobem ale ja bardzo dziękuję za takiego sąsiada
1
@Barca1992 Kanada też byłaby wysoko na mojej liście
1
@Michael24 Można wiedzieć jakim prawem myślisz, że mogę kłamać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://x.com/synxchaosu/status/1429802964747788290
17
W Australii listem gończym poszukują typa co wszedł do windy bez maski bo w niej kichnął XDDD
0
@Kengo Idol, imagine mieć takie jaja
0
Polecacie peaky blinders?
3
Nazario co ty..........
1
@MarioVeB! XDDDDDD
1
Komentarz usunięty
1
@Criss18Barca słaba rosyjska? Bez przesady. Z resztą podobno ładne liczby tam Krycha wykręcał sezon temu a teraz to nie wiem
8
"Jeśli moja matka byłaby na boisku i musiałbym ją sfaulować, żeby wygrać, zrobiłbym to. Jestem w stanie zrobić wszystko, żeby wygrać."
~Diego Costa
1
@zadafcb Ale te angielskie nazwy w polskim futbolu am. mogliby wypierdzielić :p
1
@GregSTG ścisła topka, nie czepiaj się
0
@Commando walka za Polskę to nie walka za Pis xD
0
@Commando Myślę, że mimo wszystko jakby ktoś nas zaatakował to faceci nie wiali by w popłochu za granicę jak Afgańczycy
0
@norbi77
Polecam