1

@Deviler 15 znaków

0

Ile Raków wygrał w 1 meczu?

2

@AmigoBlancos A ja sobie wyobrażam, Josep

2

@Chakalaka Nie, zarówno pis jak i ko to zwykli złodzieje

3

@Pawel13sz akysz rasisto

0

@pt9 chyba chciał im jedzenie zanieść

0

@FC1899Barca Nie jest źle narazie i fajna ta agentka (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

8


Nie jestem zwolennikiem pisu ale tu Pan Dominik trafnie podsumował. Myślałem, że jebnę widząc to pierwszy raz xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Comentateiro Pięknie się lewica złapała na haczyk zapuszczony przez Łukaszenkę, właśnie o to mu chodziło. Zostawić imigrantów pod granicą i niech ją nielegalnie przejdą i niech się już tym Polacy martwią co ma z nimi być dalej, my ich tu zostawiamy

1

@Bykunn A kto mówi o Frasyniuku? Mówię o Biedroniu

12


Dziwi mnie, że ludzie, którzy nie kryją się z nienawiścią do tego kraju i narodu mają takie poparcie

0

@Azi Aż Cię zaobserwuję ;D

2

@Hosh xDDD No tak nie ma to jak porównać Łupaszkę i Burego, którzy odpowiadają za mord na kilkudziesięciu ludziach do band banderowskich, które wyrżnęły ponad 100 tysięcy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce i ochoczo pomagali niemcom w pogromach na Żydach na Ukrainie, ogółem 3 mln zabitych.
W dodatku dochodzi nam propaganda komunistyczna, która też mogła co do choćby tych dwóch wiele "faktów" po prostu zmyślić. Nie wszystkie wydarzenia z tamtych lat są jasne a wiele teorii polega tylko na domysłach. Łupaszce przypisuję się mord na 27 cywilach litewskich w Dubinkach. Tyle, że po pierwsze do dziś nie są znane okoliczności mordu i jaką rolę i czy w ogólę jakąś rolę odgrywał w nich Łupaszka a po 2 - nie był to zwykły mord, była to zemsta rozwścieczonych polskich żołnierzy za mord w Glinciszkach na 39 Polakach dokonany przez Litwinów (w większości na polskich dzieciach i kobietach). Nie oczyszczam ich całkowicie bo wiem, że mają swoje na sumieniu ale porównywanie ich do banderowców to wielka przesada i rzecz obrzydliwa

13

@Kgorecki2500 wszystkiego dobrego dla ludzi, którzy w komentarzach pod "Wołyniem" piszą "bardzo im dobrze"? Którzy nie uznają tej okropnej zbrodni a nawet się nią szczycą? Którzy nie potrafią znaleźć sobie od czasu odzyskania niepodległości innych bohaterów narodowych niż hitlerowskich kapusiów i kolaborantów i stawiają im pomniki? Nie jestem ksenofobem ale ja bardzo dziękuję za takiego sąsiada

1

@Barca1992 Kanada też byłaby wysoko na mojej liście

1

@Michael24 Można wiedzieć jakim prawem myślisz, że mogę kłamać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://x.com/synxchaosu/status/1429802964747788290

17

W Australii listem gończym poszukują typa co wszedł do windy bez maski bo w niej kichnął XDDD

0

@Kengo Idol, imagine mieć takie jaja

0

Polecacie peaky blinders?

3

Nazario co ty..........

1

@MarioVeB! XDDDDDD

1

Komentarz usunięty

1

@Criss18Barca słaba rosyjska? Bez przesady. Z resztą podobno ładne liczby tam Krycha wykręcał sezon temu a teraz to nie wiem

8

"Jeśli moja matka byłaby na boisku i musiałbym ją sfaulować, żeby wygrać, zrobiłbym to. Jestem w stanie zrobić wszystko, żeby wygrać."
~Diego Costa

1

@zadafcb Ale te angielskie nazwy w polskim futbolu am. mogliby wypierdzielić :p

1

@GregSTG ścisła topka, nie czepiaj się

0

@Commando walka za Polskę to nie walka za Pis xD

0

@Commando Myślę, że mimo wszystko jakby ktoś nas zaatakował to faceci nie wiali by w popłochu za granicę jak Afgańczycy

0

@norbi77



Polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?