Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Garbatyy Jak Ci zaraz przytoczę jakie staty powykręcał to kamień na kamieniu nie zostanie, ocipieliście wszyscy? Wreszcie mamy świetnego polskiego piłkarza a wy na niego z wiadrem pomyj
0
@barcelonaLM Wspaniała wiadomość pod wieczór
4
Co do Lewego, wybitnego meczu dziś nie zagrał, fakt. Ale niektórzy chcieliby mu odebrać jakiekolwiek szanse na ZP tylko za ten słaby mecz XDD
2
Biją się kibole o piłkę? XD
0
Chłopaki utrzymajcie to
0
@kkbarca Nieadekwatne
0
Błagam, skończmy z 1:0
0
Jedyne co mnie wkurza to szybkość podejmowania decyzji w takich chwilach...
0
@IMBALEO Sory, dopiero zauwazylem, że rzucali w naszych puszkami...
0
Fajnie dla nas ale powinni grać, bez przesady XD
1
Świderski serio przynosi szczęście XDD
1
Wiedziałem, że Świderski jak wejdzie to strzeli
0
@MesQueUnClub96 Nie, Albania będzie punkt wyżej.
0
KURW... xDDDDDD
0
Paweł, gdzie są zmiany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Na pewno, ale lepsze wrzutki..
4
Lewandowski.....
0
Remis sprawi, że będziemy drudzy?
0
Faule Albanczykow nie istnieją dziś dla arbitra
3
@bixmix skończcie jęczyć Boże..
Ta repra jest nieprzewidywalna ale potrafi w dobrym stylu zremisować z taką Anglią.
5
@kuz Jaki brak szacunku? XD idź się przewietrz
5
Buksa 5 goli w 4 meczach dla repry
0
@Sysia11 co?? XD za kogo Ty nas masz? Postawiliśmy się wicemistrzowi Europy
0
Paweł Sousa też pięknie go pożegnał
8
Łukasz jesteś wielki!!!!
3
Legia ogrywa angielskiego siłacza a Śląsk bije wicemistrza Niemiec, i co? Ekstraklasa jest dla słabych? ;D
0
@mordini123 Widziałem 2 części ;D
0
Poleca ktoś jakiś film w klimacie "Chłopaki z sąsiedztwa"? Obojętnie czy dramat czy komedia
0
@ranger3120 Po prostu niemcy XDDDD