12

@Garbatyy Jak Ci zaraz przytoczę jakie staty powykręcał to kamień na kamieniu nie zostanie, ocipieliście wszyscy? Wreszcie mamy świetnego polskiego piłkarza a wy na niego z wiadrem pomyj

0

@barcelonaLM Wspaniała wiadomość pod wieczór

4

Co do Lewego, wybitnego meczu dziś nie zagrał, fakt. Ale niektórzy chcieliby mu odebrać jakiekolwiek szanse na ZP tylko za ten słaby mecz XDD

2

Biją się kibole o piłkę? XD

0

Chłopaki utrzymajcie to

0

@kkbarca Nieadekwatne

0

Błagam, skończmy z 1:0

0

Jedyne co mnie wkurza to szybkość podejmowania decyzji w takich chwilach...

0

@IMBALEO Sory, dopiero zauwazylem, że rzucali w naszych puszkami...

0

Fajnie dla nas ale powinni grać, bez przesady XD

1

Świderski serio przynosi szczęście XDD

1

Wiedziałem, że Świderski jak wejdzie to strzeli

0

@MesQueUnClub96 Nie, Albania będzie punkt wyżej.

0

KURW... xDDDDDD

0

Paweł, gdzie są zmiany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 Na pewno, ale lepsze wrzutki..

4

Lewandowski.....

0

Remis sprawi, że będziemy drudzy?

0

Faule Albanczykow nie istnieją dziś dla arbitra

3

@bixmix skończcie jęczyć Boże..
Ta repra jest nieprzewidywalna ale potrafi w dobrym stylu zremisować z taką Anglią.

5

@kuz Jaki brak szacunku? XD idź się przewietrz

5

Buksa 5 goli w 4 meczach dla repry

0

@Sysia11 co?? XD za kogo Ty nas masz? Postawiliśmy się wicemistrzowi Europy

0

Paweł Sousa też pięknie go pożegnał

8

Łukasz jesteś wielki!!!!

3

Legia ogrywa angielskiego siłacza a Śląsk bije wicemistrza Niemiec, i co? Ekstraklasa jest dla słabych? ;D

0

@mordini123 Widziałem 2 części ;D

0

Poleca ktoś jakiś film w klimacie "Chłopaki z sąsiedztwa"? Obojętnie czy dramat czy komedia

0

@ranger3120 Po prostu niemcy XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?