1

Brawo Leo, rządzisz w futbolu :)

3

Messi co Lewego docenił

0

@Kondziubarca A Ty co? Argentyńczyk jesteś czy Polak? ;)

5

Też was śmieszy jak Francuzi to czytają?

1

XDD Widzę, że dzisiaj niektórzy podzielili się na 2 obozy - AntyLewy ("wszystkie bramki ma brzydkie") i AntyMessi ("Hehe Messi udaje, że coś tam rozumie").
Beznadziejni jesteście ;)

2

Lewy jesteśmy z Ciebie dumni! :)

0

Ta panna z długimi nogami to czyja żona? ;)

2

Cringe w ch*j XDD

0

Robert Lewandowski przed gala Złotej Piłki:

„Zrobiłem wszystko co mogłem by wygrać”

0

@amanter ? Czy ja temu zaprzeczyłem?

0

@BoreekxD nie nie tylko, uwierz

0

Będzie gdzieś na necie transmitowana ceremonia? Proszę o link :p

0

Zdobycie ZP przez Messiego nie będzie dla niego czymś dobrym, przeciwnie bo wyleje się na niego ogromne wiadro pomyj, na które nie zasłużył. Dla mnie był numerem 2 tego roku, bardzo chciałbym żeby wygrał Lewy choć wszystkie przecieki wskazują, że to Leo wygra. Wiadomo, że on osobiście ma w to wywalone, wygrał CA z reprezentacją i jakaś pozłacana piłka się dla niego nie liczy

0

@Ojciec5tkidzieci Szkoda, że nie przeszła linia Curzona B dająca nam Lwów :(

78

@Comentateiro Ziomek ty masz jakieś niezdrowe obsesje

3

@sintesox Nie dość, że nagrodę wygrałby Polak co może się przez bardzo długi czas już nie powtórzyć to Lewy był po prostu lepszy i sądzę, że Messi w tym roku był numerem 2

3

@masq Tym wszystkim zaślepionym nie wytłumaczysz, że zdeklasował innych w tym roku

2

@BoreekxD no to jeśli nie dostanie to France Football potwierdzi, że to gówno a nie nagroda, Leo w tym roku co najwyżej miejsce 2 tuż za Lewym

1

@Kondziubarca a to od kiedy Złota Piłka jest przyznawana za zdobyte trofea w ciągu roku? Nie takie jest jej założenie.

0

To będzie przekręt stulecia jak ZP nie dostanie Polak rodak


5

@Corr Xddddddddddddd

0

@Dari0G E tam ;D

0

Messi cudne podanie

7

Tusk otrzymał więcej punktów w trakcie jednego rajdu po Mławie (10) niż Legia w całym sezonie (9).

3

@FCB24 W Ekstraklasie Górnik-Legia takie same emocje i wynik ;)

0

Ale, że Legia znowu w dupę XD

0

Czy ma ktoś moze link do dobrego stream'a? Bardzo proszę

1

Świderski ja Cię kocham

0

@tomek8756 posrało Cię, jak miał to obronić?

1

Matty zaraz czerwo zgarnie XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?