Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Leo, rządzisz w futbolu :)
3
Messi co Lewego docenił
0
@Kondziubarca A Ty co? Argentyńczyk jesteś czy Polak? ;)
5
Też was śmieszy jak Francuzi to czytają?
1
XDD Widzę, że dzisiaj niektórzy podzielili się na 2 obozy - AntyLewy ("wszystkie bramki ma brzydkie") i AntyMessi ("Hehe Messi udaje, że coś tam rozumie").
Beznadziejni jesteście ;)
2
Lewy jesteśmy z Ciebie dumni! :)
0
Ta panna z długimi nogami to czyja żona? ;)
2
Cringe w ch*j XDD
0
Robert Lewandowski przed gala Złotej Piłki:
„Zrobiłem wszystko co mogłem by wygrać”
0
@amanter ? Czy ja temu zaprzeczyłem?
0
@BoreekxD nie nie tylko, uwierz
0
Będzie gdzieś na necie transmitowana ceremonia? Proszę o link :p
0
Zdobycie ZP przez Messiego nie będzie dla niego czymś dobrym, przeciwnie bo wyleje się na niego ogromne wiadro pomyj, na które nie zasłużył. Dla mnie był numerem 2 tego roku, bardzo chciałbym żeby wygrał Lewy choć wszystkie przecieki wskazują, że to Leo wygra. Wiadomo, że on osobiście ma w to wywalone, wygrał CA z reprezentacją i jakaś pozłacana piłka się dla niego nie liczy
0
@Ojciec5tkidzieci Szkoda, że nie przeszła linia Curzona B dająca nam Lwów :(
78
@Comentateiro Ziomek ty masz jakieś niezdrowe obsesje
3
@sintesox Nie dość, że nagrodę wygrałby Polak co może się przez bardzo długi czas już nie powtórzyć to Lewy był po prostu lepszy i sądzę, że Messi w tym roku był numerem 2
3
@masq Tym wszystkim zaślepionym nie wytłumaczysz, że zdeklasował innych w tym roku
2
@BoreekxD no to jeśli nie dostanie to France Football potwierdzi, że to gówno a nie nagroda, Leo w tym roku co najwyżej miejsce 2 tuż za Lewym
1
@Kondziubarca a to od kiedy Złota Piłka jest przyznawana za zdobyte trofea w ciągu roku? Nie takie jest jej założenie.
0
To będzie przekręt stulecia jak ZP nie dostanie Polak rodak
5
@Corr Xddddddddddddd
0
@Dari0G E tam ;D
0
Messi cudne podanie
7
Tusk otrzymał więcej punktów w trakcie jednego rajdu po Mławie (10) niż Legia w całym sezonie (9).
3
@FCB24 W Ekstraklasie Górnik-Legia takie same emocje i wynik ;)
0
Ale, że Legia znowu w dupę XD
0
Czy ma ktoś moze link do dobrego stream'a? Bardzo proszę
1
Świderski ja Cię kocham
0
@tomek8756 posrało Cię, jak miał to obronić?
1
Matty zaraz czerwo zgarnie XDD