Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o Boże jaki odklejeniec
0
@DaPidejpi nie, tylko on ma takie poglądy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W imieniu kochanek? XDSDDDD
1
Małgosia zaraz przebije Korwina
3
Domagalik się gotuje pewnie przed słuchawką
Edit: oHo XDDD
4
Ale ją podsumował szepcząc kto to jest XDDD
5
Szkoda, że teraz cała praca Mentzena, Bosaka i reszty pójdzie się yebać bo Korwin stwierdził, że włączy ultra konserwatywny mod :p
1
@Hubsao jako człowiek sympatyzujacy z niektórymi postulatami Konfy powiem, że tylko w paru sprawach. Korwin jest jak 1 na 1000 z takimi odklejonymi poglądami
4
Trochę ma rację, zdecydowana większość kobiet wybiera lewicę ale z tym prawem głosu Korwin odjechał ostrooo
5
@tbas zagorzały socjalista jest nie mniej gorszy od faszysty :)
2
@thecreativepl konfiarze wolą Mentzena a Korwina raczej nie słuchają
2
@mkord Nie, powiedział, że Chińczycy są bardzo oszczędni oraz że żyją skromnie - tu przykład rodziny na motocyklu. Dzieciak z przedszkola lepiej by to zrozumiał
0
@Kgorecki2500 a kto to odpowiada? Pan kłamca ;D
2
Jedyny człowiek, który nie zmieni nigdy swoich poglądów bo inni tego od niego oczekują ( ͡° ͜ʖ ͡°) TOP
5
@Kgorecki2500 jak zwykle wyrywacie z kontekstu, nic takiego nie powiedziałXD
0
@HighestInTheRoom powtarzam słowa Korwina z hejtparku
1
stfu demokracja
17
@koziar i dobrze, walczyć z chorym lewactwem
1
@JimMorrisonFCB w bambuko chyba ludzi zrobili bo o 2 w nocy miał być potężny rakietowy atak XD
0
To co? wchodzimy na notatnik :DDD
0
Żółw ratuje honor
4
Gdy Messi pięknie zagrał to zyebał Ney :D
6
Nie dość, że 0-0 to cała wina pójdzie na tego, za którego większość trzyma kciuki
1
Boże jaki pech XDDD
1
wchodzi wielki nejmarito
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@martin86 jakiś głupi jesteś, kto będący za Barcą na co dzień kibicuje dziś Madrytowi? :0
0
karne to nie jest łatwa rzecz ale Messi opanował nietrafianie do perfekcji
0
każdy wiedział :(((