Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Przed i po zajęciu ciągle się tu pchali z buciorami, pragnęli ziemi bogatszych sąsiadów bo sami gnili w gównie ;)
5
RoSSja się nie zmienia - od XV wieku do teraz! ciągle prą na zachód, tej hydrze trzeba ukręcić łeb. Stanowią zagrożenie dla swoich obywateli i dla niepodległości suwerennych, pragnących pokoju państw
7
"Putin zwolnił szefa Sztabu Generalnego za niepowodzenie operacji na Ukrainie."
Mam nadzieje, że Putin pójdzie po (nie)rozum do głowy i jak Hitler pod koniec wojny sam zacznie kierować wojskiem, tak aby się Ukraincy pod Moskwą zatrzymali :)
17
@Kgorecki2500 Brawo, Konfa to nie ruskie trolle, po prostu Korwinowi siada na łeb
0
@Pogba czemu mają zawyć? W całej PL?
0
Ukraińcy nie mogli by zrobić wypadu na Naddniestrze? Ludziom tam trzeba pomóc i odciąć ich od rosyjskiej propagandy a jak nie teraz to kiedy.
5
@pele1282 Szkoda, że ruscy rządzą na Białorusi bo sama Białoruś ma armię z kartonu i można by było tego wieprza zaprowadzić pod pluton egzekucyjny
0
@maroon Matty Cash, Szczęsny i Glik z Lewym zabrali głos. Kulesza też - nie będziemy grać z kacapami
0
Sytuacja z dnia 2, w tle słowa wodza-prezydenta
30
@MesQueUnClub96 serio? Nawet gdy zachowują się jak trzeba musicie ich bez powodu jebać?
0
@Cule1234 ruscy pod stołem im posmarowali to wyrażają jedynie zaniepokojenie zamiast ich wypieprzyć
6
@Persyfl średnie to są twoje wysrywy tutaj
2
@Survier Słowianie i Finlandia - baza.
No może Czechom się od dobrobytu poprzewracała jak wszystkim, ale to ich sprawa nie moja :)
3
@HubertMlody Putin nie zaatakował nawet połowa tego co ma niestety
0
@Hubsao co skąd takie info?
0
@barcelonaLM Bundeswehra jest nawet gorsza niż armia polska, czytałem że ich siły zbrojne to parodia - ćwiczą z autami bo czołgów sprawnych brak
1
Piękna polska pieśń wojskowa dla otuchy
0
@IronSanHybrid To będzie epicka bitwa pełna tragedii... Ale nie sposób ich odwagi nie porównywać do PW w 1944
0
@kulek22 też się zastanawiam
12
Komentarz usunięty
0
@KwaK Szacun byku. CWP ponad wszystko
0
Robią sobie coś rosjanie z tego zakazu? Na flight radar widać, że nad Polską lata ruski samolot z Moskwy
0
Słyszę potężny silnik samolotu nad domem, czyżby Amerykanie ;)
0
@potrojnakorona proszę daj linka
0
Sytuacja w Kijowie
15
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274678923_4699418266854595_6133666495253318630_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BS9dgHrPkMsAX9F5XiJ&tn=GWZHoGjw_wwnNey0&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-expqN_TVSSkftNiUsLa_KoZWkE2q9Nr2gc7Yr3_SH1g&oe=621D7DC0
Dziś sąsiedzi zza Buga też będą zażarcie bronić swojej stolicy jak nasi przodkowie Warszawy, wytrwałości i szczęścia w biciu tych ruskich szmat :((
5
Jakby magicznie można było zabrać ruskim Kaliningrad, Kaukaz i część Syberii to już by tak nie kozaczyli. To kolos podtrzymywany z drewna i ulepiony z gówna, jadą już tylko na sile surowców
0
@dniel masz rację ale musi być sposób by go powstrzymać :((
1
@Pawel13sz Siwy oszalał :D
28
Jesteście moimi bohaterami - powiedział o braciach Kliczko sam Schwarzenegger