2

Dziewiąty samolot w 2 dni, no jestem pod wrażeniem

0

@Dieselzor mieszkam w Jaśle, to chyba 8 samolot przez 2 dni

0

Faktycznie słabiutko idzie im na wschodzie jak mają duże problemy z zajęciem Sum i terenów wokół Ługańska/Doniecka. Przecież to tereny tuż przy granicy :)

6

Ósmy samolot w ciągu 2 dni albo uszy mi szwankują. Ciekawe co w nich tam leci. Mieszkam na Podkarpaciu więc to jasne, że ruch tu będzie większy

3

Haha chłop się latami do tego przygotowywał a dostaje wpierd0l dekady

0

@Kurkmen małe na Podkarpaciu obok Krosna. Może to ten alarm na cześć zmarłej pedagog co miał zawyć w PL o 14 XD

0

Właśnie mi syreny zawyły i trochę nie wiem czemu :pp

3

@FCMichalo i co im zrobią jak są rozproszeni po całym świecie?

0

@MESSIah16 Napisałem ;)

1

Trzeba wspierać Ukrainę jakbyśmy my sami mieli się bronić, nie można mieć pewności, że nas nigdy nie zaatakują mimo, że jesteśmy w NATO. Bo? Bo facet jest nieobliczalny, ruscy naparzają w cywilów a ukraiński rząd mają za "narkomanów i nazistów". Jesteśmy mniejsi od Ukrainy a by ktoś przyszedł nam z większą pomocą musielibyśmy wytrzymać chociaż ten 1 dzień czy 2

0

@BarcaaVEB dasz linka?

3

Estoński europarlamentarzysta Riho Terras na podstawie niepotwierdzonych do końca raportów ukraińskiej armii stwierdził, że rosja jest w tak słabej kondycji, że wystarczy Ukrainie wytrzymać 10 dni i rosjanie będą musieli zacząć negocjować. Wojna kosztuje zbrodniczy reżim 20 mld dolarów na dzień

0


Bardzo dobre materiały

0

@patry295 przepaść jest przecież przeogromna, duma

1

@GeneralXavi @FCMichalo ale źródło jest jak najbardziej wiarygodne :)

0

Według informacji z instagrama część rosjan wylewa z czołgów paliwo i się poddaje!

1

@Jakub1513 Dlatego gdyby padło na nas to trzeba iść i tą kacapską swołocz wyrzynać bo kręgosłupa moralnego to oni nie mają

1

@333tricampeones333 co? historia wspomina zwycięzców a nie zbrodniarzy

7

Zdałem sobie sprawę, że Zełenski może nie przeżyć bo jemu samemu na tym nie zależy. Walczy, je i śpi wśród rodaków broniących Kijowa. Tak czy siak już wygrał - nie przeżyje to stanie się wielkim ukraińskim bohaterem a jeśli przeżyje to w dodatku odbierze pokojową nagrodę nobla

6

@Kusco15 Ale my się z tobą zgadzamy co do Korwina. Ile jeszcze tu postów o nim napiszesz? 15 czy 20?

23

@Janiama Jaka większa część? Wszystkie niemal duże miasta są w ukraiński rękach, ruscy trzymają się tylko w kilku miejsach na północy i na zachód od Kijowa i na północ od Krymu

31

@Kgorecki2500 Finowie to świetni myśliwi, najbardziej dozbrojony kraj w Europie. Wystrzelali by ruskich jak kaczki

12

@Kgorecki2500 A na początku nie dawali Ukrainie dużo czasu, zdziwiło ich jak dobrze się bronią

0

@avanes O dzięki, sam się nad tym zastanawiałem ;)

18

W internecie lata zdjęcie (podobno prawdziwe) jak w jednym z barów przy pierogach skreślono nazwę "ruskie" i dopisano - ukraińskie XD Jak walczyć z ruskimi to w każdy sposób i na każdym froncie, nawet kuchennym ;D

8

@tobiasson92 Są i Mentzen oraz Winnicki. Szczególnie od Mentzena biję rozsądkiem co pokazał bijąc na łeb na szyję Schetynę w debacie covidowej. No a Korwin, jego się faktycznie powinno schować do szafy lub ogólnie wywalić z polityki

0

Komentarz usunięty

4

@Death_voice Nienawidzę ich charakteru, w ogóle ich nie trawię. Dziadkowie z SS i Wehrmachtu pewnie dumni

1

@taris "Today Poland does with Ukraine what nobody did for her in 1939. What a great country."
Chwalą nas zewsząd :O

0


Spodobały mi się te słowa, Polacy to niezniszczalne karaluchy i faktycznie w momencie zagrożenia Polacy stają się monolitem i jednoczą się przeciw zagrożeniu jak nikt inny. Widać to i na LR :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?