4

Nikomu nie życzę tak dziś bramki jak Leo, szczególnie że dawno im gola nie wpakował

0

Jak gra Messi??

0

@Korsain Euro czy MŚ? XD Nie jesteśmy na poziomie Hiszpanii

7

Nie ma ani miligrama przesady w stwierdzeniu, że od 2020 a więc od 2 lat do teraz póki co to Polak jest najlepszym piłkarzem na Ziemi. Pięknych czasów dożyliśmy

0

rosjanie mają jeszcze siły? Mieli się finansowo wykończyć po około 10 dniach. A większych sukcesów w dalszej ofensywie chyba brak

0

@bartekvisca Bycie bezwzględnym i jednocześnie skłoność do złamywania się mogą iść w parze, szczególnie jeśli mowa o kacapach

0

@Kgorecki2500 dla normalnego człowieka jest zbrodniarzem

1

@Hubsao Popieram pomoc ale jak przydzielą im 500+ to ten kraj padnie

0

@Freudysta Głupoty pleciesz, tak samo ma cała reszta Europejczyków. Po prostu teraz konflikt jest dużo bliżej nas :)

0

@Dajnatace oczywiście, że nie bo to nie ten stary Milik :)

0

@verdant No właśnie, księża często przedstawiają Boga jako kochającego dziadka w chmurach a daleko mu do kogoś takiego :D
Z tym, że historie jak zsyłanie chorób czy wielkiego potopu na ludzi - ich wszystkich nie można brać na poważnie, nie można Starego Testamentu uważać za prawdę najświętszą bo to zbiory mitów

1

@AdamaTraore Absolutnie nie. Katolicyzm trwa w Polsce od stuleci, na ulicę wychodzą młodzi pod sztandarami LGBT i beszczeszczą wizerunek Boga i Matki Bożej (nikt im tego nie broni co ciekawe) więc czemu ich wyznawcy nie mogą wychodzić na te same ulice i się modlić.

7

@FC1899Barca Co Ci to przeszkadza?

0

@MarioVeB! Przede wszystkim dziwi

2

Mogłem oczywiście po kilku minutach z całego wywiadu źle zrozumieć słowa byłego przyjaciela Putina ale powiedział zdaje się coś w stylu, że generałowie i otoczenie Putina wyrzeknie się go a nawet odda w ręce Zachodu by ratować kraj jeśli ten posunie się za daleko. Taki kremlowski przewrót

0

2

@ranger3120 Bardzo wiele przepowiedni wspomina o odbudowaniu polskiej potęgi, ach mam nadzieję, że się to spełni i przyjdzie nam żyć w normalnym ale i silnym państwie :)

1

@Triv44 nie wiem ale na złość mnie bierze jak myślę, że będę zaraz graniczył z rossją

1

@Sulimo ciekawe jak je znajdujesz jak nie poprzez improwizacje :D

0

@normasubiektywna Wielki głód w Irlandii był jeszcze dawniej bo w wieku 19. Mimo tego Irlandczycy nadal żywią wielką niechęć do Anglików za brutalna ponad 700 letnią okupację.
Ormianie też nie zapomnieli o wielkim ludobójstwie na ich narodzie przeprowadzonym przez Turków, to też przecież było tak dawno temu ;)
Podobny przykładów są dziesiątki jeśli nie setki ale obrywać się musi Polakom, no bo jak śmią obwiniać niemców za to, że z powodu nienawiści cofnęli nas o 50 lat do tył, mordując intelektualną elitę i paląc miliony ksiąg w bibliotekach wywołując wielkie szkody na rzecz polskiej kultury. Nawet za te szkody nie zapłacili, ci wredni czepialscy Polacy żyją tylko przeszłością :D
Ja pochodzę z małego miasteczka zniszczonego przez nich w 97% i nikt tu o tym nie zapomni.

0

@normasubiektywna gdy mówiłem o germanofobi chodziło mi po prostu o niechęć do tego narodu i to miałem na myśli. Nie wiem w jaki inny sposób można to określić.

9

@normasubiektywna żaden wstyd, efekt dziejowego poniżania i plucia na naród polski. Normalny odruch

4

@FC1899Barca germanofobia to nie wstyd, a obowiązek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tristan87 No nareszcie, Joanito :D
Edit. Te słowa na końcu: "Ukraińcy, Barcelona z wami" to po ukraińsku? bo brzmią oczywiście jak po polsku :)

1

@Bykunn ty już chyba do reszty zgłupialeś

4

@tobiasson92 nie wierzę w te wyniki ani trochę

0

@NaFazieHitman To będzie krótkoterminowe zwycięstwo rosji i w dłuższej perspektywie nic im nie da

0


Polecam, niesamowita dawka historii od tych dwóch Panów

4

@Hubsao Lekkie zaskoczenie jest, myślałem, że już całkowicie utracili bojowego ducha a gotów są walczyć nawet za tak odległy dla nich kraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?