Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ranger3120 rzęsy ma tak duże, że ledwo oczy widać
0
@Adi123456789 skąd ten jad w kierunku rodaka? ;)
0
Skąd wy wiecie ile lat Lewy będzie grał na poziomie? Chłop jest mega stabilny i ma ciało 20 latka. Może grać na najwyższym poziomie 2 lata, może i ze 4
0
@Barca1992 Szykuje się rekord zielonych
0
@Adi123456789 Lewy jest najlepszy na świecie od 2 lat i tego nie podważysz ;)
0
@Adi123456789 Ja to bym wziął obu najchętniej ;D ale jako Polak bardzo chciałbym zobaczyć tu Lewego
0
@Bykunn Skąd taka pewność? Lewy wygląda na takiego, którego pieniądze najmniej obchodzą
1
Niech jakiś snajper załatwi putina i wyślę wiadomość do ruskich władz, że oni będą następni jak nie powstrzymają wojny i nie zaprzestaną stawiania absurdalnych warunków. Okej wstaje, zesrałem się
0
Ciekawe jak Czesław sobie dziś poradzi w debiucie
0
@MesQueUnClub96 zdrada!!!
0
Chciałbym Lewego poza Bayernem bo dla hejterow zawsze będzie kimś kto strzela w lidze farmerów ;)
1
@FC1899Barca Też tak sądzę
1
@FC1899Barca Zaraz ci wylecą ludzie mówiąc że Lewy to staruch bo jest po 30tce
0
@IronSanHybrid no jeśli jest Polakiem i nim się czuję to nie będzie grał dla Hiszpanii ;)
4
@lukas10 suprajz madafaka
0
@IronSanHybrid Jaka jest pewność że będzie grał dla nas a nie Hiszpanii?
2
@Janiama a tak wielu by go tu nie chciało.. niepojęte dla mnie
1
@Seledynowy a może udostępniają tylko nie zwykłym ludziom?
7
Komentarz usunięty
0
Wykryto kolejnego ruskiego szpiega, który pracował w warszawskim USC. Ciekawe czy my też mamy tajnych agentów działających na rzecz naszego państwa za granicą ;)
2
Co jak co ale mamy kilka lat, Europa ma kilka lat na przygotowanie. Prawdziwi eksperci, którzy znają się na rzeczy sądzą, że ruscy do około 2030r. będą chcieli uderzyć na parę innych państw by odtworzyć zsrr. Przecież oni gospodarczo tak dostają w czapę, że ledwo już się trzymają. A ilości sprzętu, który tracą idą w grube tysiące, będą musieli na nowo odbudować potencjał militarny, został im już tylko duży choć topniejący zasób ludzki
1
@Azi myślałem, że cząstka rozumu jeszcze wśród nich jest ale oni się zatrzymali na feudalizmie
0
@tbas religia to tylko preteksty do wojny
28
"Z Mariupola zabrano już kilka tysięcy osób, które na Syberii będą zmuszone przebywać latami i pracować za darmo".
Przecież dzisiejsza rosja niczym nie różni się od carskiej lub bolszewickiej.
1
Mecze z realem mogłyby być co tydzień eh
1
@daniel32778 Najgorsze, że oni sami w to wierzą :p
0
@Zoker ja tam z chęcią zobaczę nasz kraj mierzący się w czwartek ze Szkocją
0
@betonito 90 % ludzi stąd to go w ogóle tu nie widzi. Ja chciałbym żeby zagrał pożegnalny mecz na pełnych trybunach
1
real dostał tak mocno, że ich strona się nie może podnieść ze wstydu
8
Za taką wygraną powinniśmy 6pkt dostać