0

@raku207 Najlepsze, że to nie fejk :D

0

@Rust_Cohle Dokładnie

0

@Fizzy Womack czekaj co? do zwykłego udka chleb pasuje ale do zupy?! XD
Zależy jakiej ale tak średnio bym powiedział ( ͠° ͟ʖ ͡°)

1

@DLFCB Zostają Buksa z Lewym

0

Na zakończenie tego posranego dnia zachęcam na mecz Szwecja Czechy na polsacie

0

XD jednak to Włosi stają się dzisiejsza kompromitacją

0

Pressing? A co to takiego?

1

Turbogrosik zaraz się odpali
Edit. xDDDDDdD

2

Reca weź ty sie schowaj

0

Tradycji stała się zadość, kolejny trener przejebał debiut

0

Fuck!!! Piątek ://

0

Szkoci wbrew opinii ramblowych ekspertów gówno grają, nasi po prostu przebijają ich w beznadziejności.

1

Szymański rozruszaj tych dziadów sabotażystów

1

@Mario96w a to szanuję ;)

0

@MrPGG Powtarzam, nikt wam meczu nie każe oglądać, serio. Wiadomo, że nasi nie będą grać jak chłopcy Xaviego

1

Boże ciasteczko jak od Messiego :OOO
Chłopaki się budzą

0

Ale będzie wpierd0l u siebie we wtorek jak się nie ogarną :o

1

Szwedzi i Czesi też stabilnie, jeden celny strzał przez 1 połowę

0

Boże co oni grają XD
Praca marzeń, reprezentują własny kraj a biegają jak za kare na wfie

0

Nie umiemy wyjść spod własnej bramki :/
Nowe nie znałem

0

@agaFCB ktoś Ci każe oglądać? xD

0

@Robert_Kubica a Polaków tylko 4k

1

Co jak co ale nasi kibice robią robotę :D

1

@macio_944 i fajnie :D

0

@macio_944 A dla mnie od klubu ważniejsza jest repka, nawet jeśli gra gówno

0

@Azacca no tak, 10 minut mówi wszystko i obrazuje jak będzie wyglądał mecz :)

0

Chłopaki oddajmy w końcu strzał na bramkę

0

Uwielbiam szkocki naród ale chciałbym by nasi dziś ich zgnietli i przed arcywaznym meczem podbudowali sobie morale

0

Na jakim kanale lepiej oglądać mecz? Chodzi o komentatorów

17

@FC1899Barca Brawo Andrzej, swego nie damy wroga zwyciężymy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?