Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@raku207 Najlepsze, że to nie fejk :D
0
@Rust_Cohle Dokładnie
0
@Fizzy Womack czekaj co? do zwykłego udka chleb pasuje ale do zupy?! XD
Zależy jakiej ale tak średnio bym powiedział ( ͠° ͟ʖ ͡°)
1
@DLFCB Zostają Buksa z Lewym
0
Na zakończenie tego posranego dnia zachęcam na mecz Szwecja Czechy na polsacie
0
XD jednak to Włosi stają się dzisiejsza kompromitacją
0
Pressing? A co to takiego?
1
Turbogrosik zaraz się odpali
Edit. xDDDDDdD
2
Reca weź ty sie schowaj
0
Tradycji stała się zadość, kolejny trener przejebał debiut
0
Fuck!!! Piątek ://
0
Szkoci wbrew opinii ramblowych ekspertów gówno grają, nasi po prostu przebijają ich w beznadziejności.
1
Szymański rozruszaj tych dziadów sabotażystów
1
@Mario96w a to szanuję ;)
0
@MrPGG Powtarzam, nikt wam meczu nie każe oglądać, serio. Wiadomo, że nasi nie będą grać jak chłopcy Xaviego
1
Boże ciasteczko jak od Messiego :OOO
Chłopaki się budzą
0
Ale będzie wpierd0l u siebie we wtorek jak się nie ogarną :o
1
Szwedzi i Czesi też stabilnie, jeden celny strzał przez 1 połowę
0
Boże co oni grają XD
Praca marzeń, reprezentują własny kraj a biegają jak za kare na wfie
0
Nie umiemy wyjść spod własnej bramki :/
Nowe nie znałem
0
@agaFCB ktoś Ci każe oglądać? xD
0
@Robert_Kubica a Polaków tylko 4k
1
Co jak co ale nasi kibice robią robotę :D
1
@macio_944 i fajnie :D
0
@macio_944 A dla mnie od klubu ważniejsza jest repka, nawet jeśli gra gówno
0
@Azacca no tak, 10 minut mówi wszystko i obrazuje jak będzie wyglądał mecz :)
0
Chłopaki oddajmy w końcu strzał na bramkę
0
Uwielbiam szkocki naród ale chciałbym by nasi dziś ich zgnietli i przed arcywaznym meczem podbudowali sobie morale
0
Na jakim kanale lepiej oglądać mecz? Chodzi o komentatorów
17
@FC1899Barca Brawo Andrzej, swego nie damy wroga zwyciężymy ;D