2

@AdamaTraore Ten chiński teoretyk wojskowości i strateg - Sun Tzi pisał chyba by udawać silniejszego nim się jest ale ruscy sobie to wzięli do serca aż zbyt mocno :D
Wyżej srają niż dupę mają

0

@DonMatteo901 dwójka mogła wyjść na boisko, daje to jednak cenne informacje

1

@GeneralXavi więc jak wyjść mamy? :(

1

@draxidox Niech gra nawet i sam Lewy ze Szczęsnym/ Skorupskim w bramce. Byle by chłopcy awansowali :)

4

@FC1899Barca oni sie ze swoich nie rozliczyli a innych rozliczają XD

6

"A najlepiej to ja się chcę zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Proszę to jak najwięcej udostępnić, żeby to doszło do pana Jarka. Panie Jareczku kochany, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakiegoś Ukraińca, Ukraińców, którzy odpie***ą jakieś numery, chleją, krzyczą, proszę pana, od razu odprawić ich na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu" - wyjaśnia żołnierz.
Nie to nie fejk, jeden z ukraińskich żołnierzy nagrał coś takiego :D

1

@DaPidejpi E tam, my też wygrywaliśmy. Różnica jest taka, że nie zrównywaliśmy wszystkiego z ziemią na terytorium wroga

0

@MarioVeB! Pięknie to wygląda i nikomu nie stała się krzywda. Porównaj to sobie do Camp Nou i dopingu turystów

12

@Barca1992 Jakich czasów dożyliśmy, że normalna zdroworozsądkowa wypowiedź to rzadkość

0

1

@PodkarpackiKibic Chyba też zacznę wszędzie wszem i wobec ogłaszać, że jestem hetero :p

1

Brawo Pasut :DD

0

Szeliga się w Bruca Lee bawi XD

0

@mrboom gratki ;D

0

Fajne te niektóre ring girls ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

-Skalę zniszczenia widać dopiero z góry.
-Panie prezydencie, to Gliwice.
Badum tss

0

Nitro to ten komu będę kibicował :D

0

Boże jaki kabaret XD

0

Jaka zasrana patola

0

Nie wiem co to ale niezły cyrk XD
Widownia niczym Rzymianie oglądający gladiatorów na koloseum

2

@sokot Może wychodzi ze mnie polactwo i brak rozsądku ale jak ja chciałbym go tu zobaczyć :D Nie dość, że może rozpromować Polskę jeszcze mocniej, to jeszcze mógłby świetne statystyki wykręcać dla ukochanego klubu

0

@tobiasson92 no nie, w Skandynawii jest chyba obowiązkowa służba i każdy zabiera po jej ukończeniu mundur do domu, powraca też z przydatnymi umiejętnościami, zarówno kobiety jak i mężczyźni :) Jak sobie nie radzą na Ukrainie to tu by sobie totalnie połamali zęby

0

@MrPGG Chciałbym :)

0

Irlandia-Belgia
Anglia-Szwajcaria
Gdzie będzie można te mecze obejrzeć?

0

@Kondziubarca

0

@Azacca to tylko moje marzenia ściętej głowy :)

3

Kaliningrad powinno się rozebrać na części, Karelię podarować Finlandii, odebrać im Kaukaz a zamorskie wyspy podarować Japonii. Na syberii najlepiej utworzyć jakieś państewka bo rosjan tam ze świecą szukać. Rozebrać to kacapskie gówno

2

Komentarz usunięty

0

@tristan87 Wiadomo ile przerwa potrwa u Milika?

0

Jak się komuś nudzi to na National Geographic film o inwazji niemiec na rosje z 2wś w kolorze (!). Nauki nigdy za wiele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?