Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kocham polski futbol :D
0
@PodkarpackiKibic Nie mam pojęcia, musiałbym doczytać
1
Bardzo dobry film, przyda się kolegom ramblowiczom z lewej strony barykady ;)
0
@Lovalo jaki kanał?
4
@sonek Zazdroszczę 1 razu
0
Dumbledore nigdy by czegoś takiego nie zrobił
2
Dziewczyno nie przeszkadzaj, mężczyźni grają ( ͠° ͟ʖ ͡°)
1
Barwy Gryffindoru jakby znajome, takie katalońskie
0
Już wiem na kim wzorowali się Chińczycy przyznając obywatelom punkty społeczne
https://img-11.stickers.cloud/packs/a648754c-f099-43a4-9cea-994d2bd0ea94/webp/279db2da-c354-4a38-a4f8-1c2563fb01cb.webp
0
Harry czy LOTR, te filmy łączy niepowtarzalny klimat i genialna muzyka
0
@IronSanHybrid
Super się zapowiada :)
0
@Barca-Messi10 Gra to nie to samo, poza tym ciężko osadzić grę w tak specyficznym świecie magii
0
Mam nadzieję, że powstaną wkrótce jakieś nowe filmy osadzone w tym świecie. Najlepiej dotyczące czasów przedpotterowych
0
@Kgorecki2500 ojj nie byczq -1
1
@fart LOTR jest dobry ale momentami wg mnie wygląda jakby go nagrywali 40 letnim sprzętem
0
Ziomeczki jak chcecie sobie podyskutować o żużlu to nie tutaj. Tutaj jest teraz polski Fandom fanów HP :D
1
Może z nowoczesną technologią za jakieś 50 lat doczekamy się Ligi Mistrzów Quidditcha :D
1
@Kgorecki2500 Bosko :D
0
Harry leci na tvnie? Bo nagle na La Rambli wybuchł wysyp fanów tej pięknej sagi :p
1
@macio_944 Harry leci? Wszyscy nagle o tym piszą :p
1
@MesQueUnClub96 Hermiona > Dolores Umbridge > Potter
23
Jak słusznie powiedział Winnicki
- O Wołyniu nie można zapomnieć ale kto dziś w obliczu ukraińskiej tragedii wymachuje nim jak szabelką ten jest zwykłym sk..rwy$ynem.
Najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy zarzucają ukraińskiej armii zbrodnie na jeńcach rosyjskich. Czego oni oczekują? Dzicz, która gwałci dzieci i morduje mężczyzn powinna zginąć w największych męczarniach
0
@deyna2018 nie, piękne słońce i chłodny wietrzyk :p
0
Lewy ma bodajże po 2 gole i asysty więcej niż Karim w LM. Jest jeszcze Liga Narodów i Mundial ale wy byście już ZP mu przyznali
0
Transmisja z rozmowy z trenerem
0
@AlexDark00 przecież my mamy więcej sprawnych czołgów niż niemcy
0
Ajajaj ależ nostalgia :((
Choć mundial będzie na jesieni a mecze o przeróżnych porach to wraca ta tęsknota za nim i cieszę się, że będzie w tym roku
0
@tomek8756 bezmięsna pierś z kurczaka
3
Choćby Araujo w 5 wywiadach zaznaczył, że chce przedłużyć umowę to i tak znaleźliby się tu tacy, którzy czekali by na oficjalkę nie dowierzając nawet jemu samemu ;)
0
@tomek8756 Fajna lolita