0


Kocham polski futbol :D

0

@PodkarpackiKibic Nie mam pojęcia, musiałbym doczytać

1


Bardzo dobry film, przyda się kolegom ramblowiczom z lewej strony barykady ;)

0

@Lovalo jaki kanał?

4

@sonek Zazdroszczę 1 razu

0

Dumbledore nigdy by czegoś takiego nie zrobił

2

Dziewczyno nie przeszkadzaj, mężczyźni grają ( ͠° ͟ʖ ͡°)

1

Barwy Gryffindoru jakby znajome, takie katalońskie

0

Już wiem na kim wzorowali się Chińczycy przyznając obywatelom punkty społeczne
https://img-11.stickers.cloud/packs/a648754c-f099-43a4-9cea-994d2bd0ea94/webp/279db2da-c354-4a38-a4f8-1c2563fb01cb.webp

0

Harry czy LOTR, te filmy łączy niepowtarzalny klimat i genialna muzyka

0

@IronSanHybrid


Super się zapowiada :)

0

@Barca-Messi10 Gra to nie to samo, poza tym ciężko osadzić grę w tak specyficznym świecie magii

0

Mam nadzieję, że powstaną wkrótce jakieś nowe filmy osadzone w tym świecie. Najlepiej dotyczące czasów przedpotterowych

0

@Kgorecki2500 ojj nie byczq -1

1

@fart LOTR jest dobry ale momentami wg mnie wygląda jakby go nagrywali 40 letnim sprzętem

0

Ziomeczki jak chcecie sobie podyskutować o żużlu to nie tutaj. Tutaj jest teraz polski Fandom fanów HP :D

1

Może z nowoczesną technologią za jakieś 50 lat doczekamy się Ligi Mistrzów Quidditcha :D

1

@Kgorecki2500 Bosko :D

0

Harry leci na tvnie? Bo nagle na La Rambli wybuchł wysyp fanów tej pięknej sagi :p

1

@macio_944 Harry leci? Wszyscy nagle o tym piszą :p

1

@MesQueUnClub96 Hermiona > Dolores Umbridge > Potter

23

Jak słusznie powiedział Winnicki
- O Wołyniu nie można zapomnieć ale kto dziś w obliczu ukraińskiej tragedii wymachuje nim jak szabelką ten jest zwykłym sk..rwy$ynem.

Najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy zarzucają ukraińskiej armii zbrodnie na jeńcach rosyjskich. Czego oni oczekują? Dzicz, która gwałci dzieci i morduje mężczyzn powinna zginąć w największych męczarniach

0

@deyna2018 nie, piękne słońce i chłodny wietrzyk :p

0

Lewy ma bodajże po 2 gole i asysty więcej niż Karim w LM. Jest jeszcze Liga Narodów i Mundial ale wy byście już ZP mu przyznali

0


Transmisja z rozmowy z trenerem

0

@AlexDark00 przecież my mamy więcej sprawnych czołgów niż niemcy

0


Ajajaj ależ nostalgia :((
Choć mundial będzie na jesieni a mecze o przeróżnych porach to wraca ta tęsknota za nim i cieszę się, że będzie w tym roku

0

@tomek8756 bezmięsna pierś z kurczaka

3

Choćby Araujo w 5 wywiadach zaznaczył, że chce przedłużyć umowę to i tak znaleźliby się tu tacy, którzy czekali by na oficjalkę nie dowierzając nawet jemu samemu ;)

0

@tomek8756 Fajna lolita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?