Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
OJO
Robercik na facebooku zmienił zdjęcie profilowe, teraz ma zwykłe zdjęcie w bluzie.
Wcześniej było to chyba zdjęcie z trykotem Bayernu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Batys Chyba właśnie skończyło się na 100. Ale czy to 100, 50 czy 30 by nawet dostał - tak czy siak chore sumy za podpis
0
@DaPidejpi Tak, swastyka ma długą historię, także w mitologii słowiańskiej.
Szkoda po prostu, że ten salut oznaczający np. przywiązanie do ojczyzny jest kojarzony przede wszystkim z nazistami. Przed II wś taki salut w kierunku flagi USA oddawały m.in. amerykańskie dzieci. Co do gestu, prawdziwych intencji Viniciusa nikt nie odczyta
2
Lata twerkowania w kierunku Mbappe, robienie z niego Boga i dostali od niego w nagrodę strzał w pysk, piękne
0
@WisniaKala ryknę tu zaraz ze smiechu
0
Nie siedziałem w temacie od paru dni, Mapet zostaje? :D
15
@DaPidejpi mi się za to niezbyt podoba to jak dziś jest ten gest odbierany. Powstał wieki przed dojściem do władzy nazistów, i do dziś jest w kilku krajach praktykowany bynajmniej nie dlatego, że ktoś sympatyzuje z nazizmem
0
@Isso89 to poproszę :)
0
@Jestjakjest Tchórze! Nasi kibole szturmowali by wroga a nie cofali się do tyłu
0
@tristan87 Bardziej wierzę potężnemu Romero
0
Po tylu nieoficjalnych oficjalkach jak to nie dojdzie to skutku to się chyba zajebie
Szwaby puśćcie nam rodaka do Barcy
0
Hahahaha patrzcie na czat, same emotki słynnych telefonów :D
Edit. Pięknie nazwisko Lewego wymawia ajaj
1
@tomek8756 Dzięki, działa! :)
1
@Rust_Cohle Zgadzam się ze wszystkim, ach koszulka Lewego ze złotym nadrukiem i logiem spotifaja ;)
0
Dajcie linka bo widzę, że niezłe dymy XDD
1
@Jestjakjest
Zrobiłem małą próbę, dzięki ;)
0
@Jestjakjest jak wrzucić link z Twittera bez tych cyfr i znaków...
1
@Joe_Pesci jak wrzucić link z Twittera bez tych cyfr i znaków...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 szkoda że fejk, wrzucili zdjęcie dobrego Michniewicza
0
@OsamaDembele Nie spinaj się tak
0
@mkord póki co, Ćwiąkała wrzucił ostatnio film o Sousie. Flamengo prawie, że spada z ligi
0
@DaPidejpi Też prawda kolego
0
@Cule1234 Klub który wychodzi z finansowych problemów i który szykuje się do kupna Lewego będzie szastał milionami na lewo i prawo w sprawie Dembele? XD
19
Bez Messiego w tym sezonie Barca strzeliła 68 goli.
W ostatnim sezonie z Messim było to 85 goli.
W ostatnim sezonie United strzeliło 121 goli.
W tym sezonie z Ronaldo jest to 63 goli
0
Ta piękna koszulka z napisem "Lewandowski" będzie jeszcze piękniejsza :)
0
Chciałbym by tu przyszedł i zrobił różnicę. Zamknałby niektórym pyski, szczególnie tej części twittera co nazywa go "farmerdowskim" lub "lewandisneyem" ;)
0
@Kgorecki2500 Nasi nie szarżowali na czołgi, lepiej byli uzbrojeni niż to coś
0
@DaPidejpi to zajebiste masz podejście XD
0
@Momals11 Raków sobie puść dzisiaj ;)