17

OJO
Robercik na facebooku zmienił zdjęcie profilowe, teraz ma zwykłe zdjęcie w bluzie.
Wcześniej było to chyba zdjęcie z trykotem Bayernu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Batys Chyba właśnie skończyło się na 100. Ale czy to 100, 50 czy 30 by nawet dostał - tak czy siak chore sumy za podpis

0

@DaPidejpi Tak, swastyka ma długą historię, także w mitologii słowiańskiej.
Szkoda po prostu, że ten salut oznaczający np. przywiązanie do ojczyzny jest kojarzony przede wszystkim z nazistami. Przed II wś taki salut w kierunku flagi USA oddawały m.in. amerykańskie dzieci. Co do gestu, prawdziwych intencji Viniciusa nikt nie odczyta

2

Lata twerkowania w kierunku Mbappe, robienie z niego Boga i dostali od niego w nagrodę strzał w pysk, piękne

0

@WisniaKala ryknę tu zaraz ze smiechu

0

Nie siedziałem w temacie od paru dni, Mapet zostaje? :D

15

@DaPidejpi mi się za to niezbyt podoba to jak dziś jest ten gest odbierany. Powstał wieki przed dojściem do władzy nazistów, i do dziś jest w kilku krajach praktykowany bynajmniej nie dlatego, że ktoś sympatyzuje z nazizmem

0

@Isso89 to poproszę :)

0

@Jestjakjest Tchórze! Nasi kibole szturmowali by wroga a nie cofali się do tyłu

0

@tristan87 Bardziej wierzę potężnemu Romero

0

Po tylu nieoficjalnych oficjalkach jak to nie dojdzie to skutku to się chyba zajebie
Szwaby puśćcie nam rodaka do Barcy

0

Hahahaha patrzcie na czat, same emotki słynnych telefonów :D
Edit. Pięknie nazwisko Lewego wymawia ajaj

1

@tomek8756 Dzięki, działa! :)

1

@Rust_Cohle Zgadzam się ze wszystkim, ach koszulka Lewego ze złotym nadrukiem i logiem spotifaja ;)

0

Dajcie linka bo widzę, że niezłe dymy XDD

1

@Jestjakjest


Zrobiłem małą próbę, dzięki ;)

0

@Jestjakjest jak wrzucić link z Twittera bez tych cyfr i znaków...

1

@Joe_Pesci jak wrzucić link z Twittera bez tych cyfr i znaków...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 szkoda że fejk, wrzucili zdjęcie dobrego Michniewicza

0

@OsamaDembele Nie spinaj się tak

0

@mkord póki co, Ćwiąkała wrzucił ostatnio film o Sousie. Flamengo prawie, że spada z ligi

0

@DaPidejpi Też prawda kolego

0

@Cule1234 Klub który wychodzi z finansowych problemów i który szykuje się do kupna Lewego będzie szastał milionami na lewo i prawo w sprawie Dembele? XD

19

Bez Messiego w tym sezonie Barca strzeliła 68 goli.
W ostatnim sezonie z Messim było to 85 goli.

W ostatnim sezonie United strzeliło 121 goli.
W tym sezonie z Ronaldo jest to 63 goli

0

Ta piękna koszulka z napisem "Lewandowski" będzie jeszcze piękniejsza :)

0

Chciałbym by tu przyszedł i zrobił różnicę. Zamknałby niektórym pyski, szczególnie tej części twittera co nazywa go "farmerdowskim" lub "lewandisneyem" ;)

0

@Kgorecki2500 Nasi nie szarżowali na czołgi, lepiej byli uzbrojeni niż to coś

0

@DaPidejpi to zajebiste masz podejście XD

0

@Momals11 Raków sobie puść dzisiaj ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?