Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co dobrego można oglądać na Disney+? Bo wybór jest gigantyczny i sam już nie wiem co tam jest a co nie :D Na pewno obejrze Family Guy
0
@Messibestplayerintheworld na prawdę jest się czym emocjonować gdy wiadomo że przedłuży ;)
0
Węgry 4 0 Anglia
0
@Nazio87 ale my jesteśmy Polska nie Belgia
0
Żurkowski to dzik napędowy, liczę na niego
1
@MesQueUnClub96 Co nie? Myślałem że 2-0 w 1 polowie to czysta formalność ;)
4
Mówcie co chcecie ale trochę mi Krychy szkoda, nie wychodziło mu nic ale wiadro wyzwisk jakie się na niego wylewa nie powinno mieć miejsca. Mi się też udzieliły negatywne emocje dzisiaj
1
@DonMatteo901 Bo to nie tak, że Polacy mają też własne biznesy i nie każdy szoruje kibel :p
1
@VegetaPolska Ta? To zajebiście
1
Przetrzymajmy to, proszę
0
Hahahahhahahaha
0
Nie no jeszce karnego brakuje XDD
0
Skorupski? GigaTop
0
Chłopaki może jakaś ostatnia kontra
1
Polacy przejęli stadion totalnie XD
Jedyne zwycięstwo dzisiaj
0
Myślałem, że dostaniemy 4 co najmniej od Holandii a jednak potrafiliśmy prze moment wygrywac 2-0 :p
Tak wiem, że jeszcze wszystko możliwe
4
Widać plusy, nie ma tragedii.
Nasi przynajmniej zaczynają grać do przodu
0
Kto Krychowiakowi oko podbił?
0
1 pkt to szczyt szczytów dla nas w tym momencie
4
@VamoSBarca88 XDD nie macie się czego czepiać, poza "wypier..." doping dzisiaj TOP.
0
Huśtawka emocjonalna większa niż gdy gra Barca
0
Przecież to jest chore, nasi nadal bez pressingu i chęci XDDDD
Chłopaki gdzie honor? Dwie ładne akcje i 2 stratne gole w 2 minuty
0
Przecież teraz jak się rozpędza to my kurw przewalimy nie mniej jak z Belgią XD
0
@Medium ja też ;)
0
Ależ my się rozpaczliwie bronimy
0
Ta Holandia to jedno wielkie XD
I ja nie sądzę że wygramy, myślę że możemy też wysoko przegrać ale póki co są ciency jak sik węża
0
@Roobo Dla mnie to dziwne
1
Ja odnoszę wrażenie ze część ludzi tutaj pragnie zwycięstwa Holandii nie Polski XD
0
Krychowiak ty debilu..
Za przeproszeniem XD nie sabotuj
0
@hayek ejejej trochę szacunku ;)