Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 Podeślę to rodzinie bo argumenty z mojej strony chyba ich nie przekonują :p
39
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274680475_3129634433946991_8292966820370374302_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=_3Nhq2FdwpcAX9n5L0S&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-4cYfAtjtwi39ZysBo-Vs1Kub8KhZ26p5m_mZcMPEMVw&oe=6220246E
Piękny gest
10
0
@Ghotti trzeba im podsuwać pomysły ;)
Swoją drogą takie zawieszanie ruskich stron i ministerstw jakie szkody chociażby finansowe to wywołuje?
0
@Kacper1998 wojskowych chyba nie pokazują
3
@Commandement Zwykli Ukraińcy zostają i pokazują całemu światu jaja walcząc za ojczyznę, a największe to ma oczywiście Zełenski, który już stał się symbolem
0
@kaamil1910 niezwykle heroiczna walka
5
@Zoker XDDDD Nie no sami się wykończą
8
@Kusco15 Są i zgodzą się tu ze mną ramblowicze
1
To marzenia ściętej głowy ale jak nakręcane przez ruskich pasmo zbrodni nadal będzie posuwało się naprzód to chciałbym, żeby Turcy im zrobili przez Morze Czarne jakiś desant :p
24
@Kusco15 Oczywiście, ze jest wielu rozsądnych poza Korwinem. Ostry ból dupy przyprawia u Ciebie ta partia bo nie przeżyjesz dnia bez wpisu o nich :D
0
@Katalończyk 99 Wsparcie słowami a realna pomoc to dwie różne rzeczy
0
@Tomo1989 Ja widziałem, ze rossja ma niemal tyle samo sprzętu co NATO ale nie wiem jakiej jakości
2
@barcelonaLM Niestety zapewne tak by było, no ale jesteśmy dużo mniejsi od takiej Ukrainy, która jest olbrzymem na tle Europy
11
@tobiasson92 nie widzę nic złego w uśmiechaniu się a tym bardziej do Trumpa. Niemal 60% Amerykanów uważa, że jakby nadal był prezydentem to do inwazji by nie doszło ;)
0
Bezpłatny transport przez PKP na 4 tygodnie dla Ukraińców
1
@GeneralXavi Białorusi też się powinno zamknąć ten dostęp
0
@Adamski69 Dumny jestem z naszego kraju
0
@ArcziArtt "Mom, Dad, I didn't want to come here"
- Did you find Fascists here?
"No, the people here are good and peaceful"
- Do you want to go back home?
"Yes sir, very much, I really want to go home"
- What needs to be done?
"Ask Putin to take me away from here"
#Ukraine #russiansoldiers
0
@Keson W końcu na pewno powstaną podobne zamysły
0
@clyde Piękny film, dodaje dumy
6
@Croocers Nikt by nie płakał
0
https://fb.watch/bpROjjmkCG/
To pokazuje tylko jak silna jest rosja nawet w porównaniu z Nato
8
Oficjalnie granicę przekroczyło ponad 100 tys. Ukraińców. Mam nadzieję jednak, że inne kraje też ich przyjmą a nie tylko my
0
@busquets5 tym bardziej że jesteśmy trochę mniejsi i słabsi
6
@Zoker Gońcie się frajerzy
0
Mam nadzieję, że polscy siatkarze też się na ruskich wysrają
Edit. Okej już widzę, parę postów niżej :D
0
@Hubert102 To normalny odruch u kobiet, z resztą one i tak nie musiałyby walczyć. One w wojnie widzą tylko śmierć i płacz, mężczyźni trochę naiwnie upatrują w niej też okazję do pokazania własnego honoru i odwagi. Mam nadzieje, że w wypadku wojny większość naszych rodaków zachowałaby się jednak jak bracia Kliczko :(
1
@Bykunn Cała ich historia to tragiczni przywódcy poza Piotrem Wielkim, który wyciągnął ich z dna i Katarzyna Wielką. Cywilizacyjnie zawsze odstawali :)
3
@highway Zełenski to jego bliski kolega, ufam i mam nadzieję, że zostałby za jego przykładem ;)