6

XDDDDDDDDDDDDDD

0

Ale nasi srakę grają, zero walki i rozumu

2

Z racji że nie widziałem, Cash śpiewał hymn? ;D

3

@barcelonaLM Współczuję osobom, które biorą udział w tym cyrku

1

@DaPidejpi na pewno jeśli chodzi o PL ale nie wszech czasów

6


:)

0

Polska Polska Polska

0

@elplacek44 Nie rozumiem? Jest się w końcu z czego cieszyć

4

https://x.com/WBC241/status/1459241256740085766
Zaraz się okaże, że to Polacy strzelali ;)

2

Ale, że chłopaki z U-21 zmiażdżyły szwabów 4:0!

1

@tomek8756 Dobrych zachowań jest więcej, kibole robiący zadymy to zdecydowana mniejszość, po prostu nie traktujcie ciągle Polski jak zawszonego ciemnogrodu

0

@tomek8756 To są jakieś pozytywy?! Nie do wiary!

25


Bo kolor skóry nie definiuje twojej polskości:)

25

@zadafcb twój przekaz nie wpisuje się w narracje lewej strony :D

3

@tristan87 Może tego byście chcieli, żeby można było głośno krzyczeć, że Ci źli Polacy kogoś pobili na marszu ;)

1

@Hosh Jesteś zgłoszony za zdradę ojczyzny

1

@Kgorecki2500 Wysłuchałem całego:)

7

@Janiama To Bonkiewicz, Boniewicz czy Bąkiewicz

0

@Kusco15 ale wiesz, że jest 14 i wszystko się może stać? Poczekaj z wyrokami

0

@Comentateiro Ależ ty jesteś zabawny

2

@kamilo0066 Przypadkiem padło akurat na 11 listopada ;)

4

Ale niektórych piecze w dupę ten marsz XD Serio ja też wolałbym żeby prowadził go ktoś inny, żeby nie wpuszczać tam bezmózgich kiboli robiących syf ale naprawdę bez przesady, najchętniej byście niektórzy go zdelegalizowali

3

@MESSIah16 Takich pięknych widoków jest zdecydowanie więcej ale koledzy poniżej wolą wyśmiewać cały ten pomysł by iść i maszerować dla niepodległej :)
Kibole to na szczęście niewielki ułamek wszystkich tam zgromadzonych

0

@Abominacja Oczywiście, że to jest marsz dla normalnych ludzi, tyle, że prowadzi go debil Bąkiewicz

2

Wyjątkowo włączyłem tvp info i jak patrzę jak ogromna liczba ludzi świętuje 11 listopada, jak widzę to tsunami biało-czerwonych flag to robi mi się cieplej na sercu

8

Pięknie to wygląda, oby w Warszawie też odbyło się wszystko w normalnej atmosferze bo później każdemu uczestnikowi marszu przypina się łatkę faszysty

0

@Comentateiro No widzisz a jednak pełno będzie na nim kobiet z dziećmi oraz ludzi zza granicy

2

Komentarz usunięty

0

@Encore Aha, żadnego planu działania po prostu wzajemne kółko adoracji i stwierdzenie oczywistego faktu

0

@hardmind nie przeczę ale jest to bardzo mały ułamek, ich mi szkoda ale tego bydła ani trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?