Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
XDDDDDDDDDDDDDD
0
Ale nasi srakę grają, zero walki i rozumu
2
Z racji że nie widziałem, Cash śpiewał hymn? ;D
3
@barcelonaLM Współczuję osobom, które biorą udział w tym cyrku
1
@DaPidejpi na pewno jeśli chodzi o PL ale nie wszech czasów
6
:)
0
Polska Polska Polska
0
@elplacek44 Nie rozumiem? Jest się w końcu z czego cieszyć
4
https://x.com/WBC241/status/1459241256740085766
Zaraz się okaże, że to Polacy strzelali ;)
2
Ale, że chłopaki z U-21 zmiażdżyły szwabów 4:0!
1
@tomek8756 Dobrych zachowań jest więcej, kibole robiący zadymy to zdecydowana mniejszość, po prostu nie traktujcie ciągle Polski jak zawszonego ciemnogrodu
0
@tomek8756 To są jakieś pozytywy?! Nie do wiary!
25
Bo kolor skóry nie definiuje twojej polskości:)
25
@zadafcb twój przekaz nie wpisuje się w narracje lewej strony :D
3
@tristan87 Może tego byście chcieli, żeby można było głośno krzyczeć, że Ci źli Polacy kogoś pobili na marszu ;)
1
@Hosh Jesteś zgłoszony za zdradę ojczyzny
1
@Kgorecki2500 Wysłuchałem całego:)
7
@Janiama To Bonkiewicz, Boniewicz czy Bąkiewicz
0
@Kusco15 ale wiesz, że jest 14 i wszystko się może stać? Poczekaj z wyrokami
0
@Comentateiro Ależ ty jesteś zabawny
2
@kamilo0066 Przypadkiem padło akurat na 11 listopada ;)
4
Ale niektórych piecze w dupę ten marsz XD Serio ja też wolałbym żeby prowadził go ktoś inny, żeby nie wpuszczać tam bezmózgich kiboli robiących syf ale naprawdę bez przesady, najchętniej byście niektórzy go zdelegalizowali
3
@MESSIah16 Takich pięknych widoków jest zdecydowanie więcej ale koledzy poniżej wolą wyśmiewać cały ten pomysł by iść i maszerować dla niepodległej :)
Kibole to na szczęście niewielki ułamek wszystkich tam zgromadzonych
0
@Abominacja Oczywiście, że to jest marsz dla normalnych ludzi, tyle, że prowadzi go debil Bąkiewicz
2
Wyjątkowo włączyłem tvp info i jak patrzę jak ogromna liczba ludzi świętuje 11 listopada, jak widzę to tsunami biało-czerwonych flag to robi mi się cieplej na sercu
8
Pięknie to wygląda, oby w Warszawie też odbyło się wszystko w normalnej atmosferze bo później każdemu uczestnikowi marszu przypina się łatkę faszysty
0
@Comentateiro No widzisz a jednak pełno będzie na nim kobiet z dziećmi oraz ludzi zza granicy
2
Komentarz usunięty
0
@Encore Aha, żadnego planu działania po prostu wzajemne kółko adoracji i stwierdzenie oczywistego faktu
0
@hardmind nie przeczę ale jest to bardzo mały ułamek, ich mi szkoda ale tego bydła ani trochę