Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 bo nie wpuszczą u nas takich grup jak mają Węgrzy, chociaż ich kibice lubią ostatnio oprócz tej dobrej strony pokazywać się i z tej złej
1
Atmosfera dużo lepsza niż na Narodowym jak nasi kopacze grają
8
@Kusco15 Tyle na Tuska... Mam nadzieję, że to trolle
4
@clyde ty naprawdę wierzysz w ten sondaż?
7
@Kgorecki2500 Braun przesadził ale Niedzielski uprawia zwykłą bandyterkę i w państwie prawa czekała by go za to kara. Nie jestem żadnym szurem i nie twierdzę, że wirusa nie ma jeśli zaraz ktoś mi to zarzuci.
0
@cules100pro Ała ale cringe
5
@Dojaar Nie ma to jak lewicowa cenzura w mediach np na Twitterze :D
0
@pikass14 Wejdź sobie na geneteka.genealodzy.pl i poszukaj miejscowości/wsi twojej rodziny. Może mieszkają w tej samej od pokoleń jak w moim przypadku. Choć nie ma tam wszystkich miast i wsi bo nie wszystkie są zindeksowane. Stwórz sobie koniecznie drzewo na family search, tam przejrzyście wszystko widać. Polecam też stworzyć konto na Myheritage.pl gdzie można znaleźć wiele osób ze swojej rodziny. Najlepiej jak znasz pradziadków z imienia i nazwiska, tak łatwiej już na samym początku. Ja znałem swoich właśnie z imienia i nazwiska, wyszukałem nazwę parafii na geneteka.genealodzy.pl a tam już znalazłem np datę ich ślubu :)
Możesz napisać pv
4
Mega polecam pobawić się w genealogię, od strony jednej babci drzewo genealogiczne sięgało przez długi czas do 1931r. aż skontaktowałem się z osobą daleko ze mną spokrewnioną ale jednak, która od lat robiła takie drzewo i w jeden dzień rozrosło się do 1734. Zwykli prości chłopi znad Gorlic, nie żadni książęta ;)
Mimo tego radość nie do opisania
0
@Kettger Widocznie są ponad nami
2
Słynna szwabska pycha i poczucie wyższośći nad dosłownie każdym, skąd my to znamy
3
@Pawel13sz Kanał mojego kumpla, nawet parę moich pomysłów wtrącił ;)
10
@Barca1992 Szacun dla Crisa ale wiadomo wszem i wobec, że Messi>Ronaldo. Obejrzyjcie sobie odpowiedzi na to pytanie wśród znanych trenerów i piłkarzy, większość właśnie wskazuje Messiego ponad
2
@Kgorecki2500 Putin i tak nie boi się UE bo nie ma czego, Chiny bądź Rosja zbroją się na potęgę a dominującymi kłopotami w Europie jest covid i identyfikacja płciowa
1
@Vebrol Im dłużej patrzę na ten strzał tym mocniej przekonuje sie, że Szczęsny zbyt późno zareagował
4
Komentarz usunięty
0
@prokofiew Skąd wiesz?
1
Kocham Cię Pooolskoo!!!!
0
Jak zwykle pech w nas uderza
0
Moder czemu
XDDD
0
Szacun Kamil za to fuck off, krótko z nimi
0
Sousa im chyba Braveheart'a puścił przed meczem
0
Mamy więcej strzałów niż Anglia ;)
0
Nieźle pykamy, w końcu nasz teren ;)
2
Przepięknie to wygląda
0
@Songo91 podtrzymamy
5
Ciekawe czy patole z lewicy potrafią podjąć normalną dyskusję poza "wypier..."
8
@FC1899Barca Oby im się to kiedyś nie wylało
5
Polska - San Marino: 12 strzałów
Brazylia - Argentyna: 0
Także ten
0
@norbi77 mój błąd