Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że ujrzę kiedyś Leo z Depayem w jednym teamie, może za 2 lata ;p
4
@Messiah10 But everybody calls me - Giorgio
1
Piękny dzień pogonienia bolszewii i pierwszy mecz Barcy tego sezonu w LL
3
@Mns21 Kilkadziesiąt lat temu? Tak. A teraz absolutnie nie
1
@Tomo_95
0
Co tam się w polityce dzieje? Bo nie śledzę ostatnio a LR huczy
0
@Sznejk Bania u Cygana do rana
1
@Kgorecki2500 Jak dla mnie to byłoby strasznie głupie też dla niego, chłop wyciska z siebie łzy i się żegna i nagle mu mówią że może wrócić?
0
@KapiFCB tylko, że są kraje, które sobie świetnie bez jakiejś UE radzą, to już nie moja wina że każdy "gospodarczy plan" pisu polega na wyciskaniu z unii miliardów
5
@DonMatteo901 Korzyść dla obu stron, z ue robi się coraz większy chlew
2
@parpe tyle, że on serio nie ma wyboru, z większych klubów tylko PSG ma na niego środki a w tym wieku wyjazd na inny kontynent byłby bez sensu
14
Ja tylko przypomnę że tracimy Goata, który chciał z nami zostać
0
1 miejsce Polski w biegach
1
Mam nadzieję, że wróci kiedyś choćby na jeden sezon a potem będzie miał piękne pożegnanie
0
@Jakub1513 no gdzie? Świetnie zarządzany z giga hajsem na galaktyczne transfery, a my?
1
Chyba nikt się nie spodziewał, że w klubie jest aż tak źle. Najlepszy piłkarz w historii chce dalej dla nas grać a my nie możemy mu tego zapewnić
3
Przed nami jeden z najtrudniejszych epizodów w historii klubu
3
Nie chcę w to uwierzyć, to ten dzień, koniec Leo w Barcelonie :(
0
Nie chodzi tu nawet o nienawiść do PSG i jakość Ligue 1 ja tam po prostu bardzo chciałbym widzieć Leo w PL jeśli już ma odejść
14
@LuisSalvano Ty w wiele nie wierzysz a potem jest jak jest :]
3
Spokojnie Messi nigdzie nie odejdzie, nie będzie się chłop specjalnie angielskiego lub francuskiego uczył ;)
0
@lucas/catalan Wiadomo że kiedyś odejść musi ale nie w taki sposób
1
Tak pięknie zawsze wyobrażałem sobie jego pożegnanie
2
Przecież to byłoby chore, skoro wstawiają wzruszające filmiki z Leo i go żegnają to coś jest na rzeczy.. Ja juz chyba sobie nie robię żadnej nadziei
0
@marcinK0000 dla blefu Barca w necie, żegna się z Messim?
1
@Verema jaki był jego nick? Napisałbym
0
Zawsze wyobrażałem sobie zapełnione po brzegi CN przy jego odejściu a tu taki syf się ciągnie, dzięki Barto
0
Wierzycie jeszcze, że zostanie? Barca żegna go w mediach społecznościowych....
0
Trochę tego nie rozumiem, też uważam, że czas Leo w Barcelonie dobiega końca ale niektórym jego odejście lata koło ptaka, jeszcze niektórzy zatęsknią
1
Nie ma co sobie robić nadziei cules, fakty przeciwko nam :(((