1

Mam nadzieję, że ujrzę kiedyś Leo z Depayem w jednym teamie, może za 2 lata ;p

4

@Messiah10 But everybody calls me - Giorgio

1

Piękny dzień pogonienia bolszewii i pierwszy mecz Barcy tego sezonu w LL

3

@Mns21 Kilkadziesiąt lat temu? Tak. A teraz absolutnie nie

1

@Tomo_95

0

Co tam się w polityce dzieje? Bo nie śledzę ostatnio a LR huczy

0

@Sznejk Bania u Cygana do rana

1

@Kgorecki2500 Jak dla mnie to byłoby strasznie głupie też dla niego, chłop wyciska z siebie łzy i się żegna i nagle mu mówią że może wrócić?

0

@KapiFCB tylko, że są kraje, które sobie świetnie bez jakiejś UE radzą, to już nie moja wina że każdy "gospodarczy plan" pisu polega na wyciskaniu z unii miliardów

5

@DonMatteo901 Korzyść dla obu stron, z ue robi się coraz większy chlew

2

@parpe tyle, że on serio nie ma wyboru, z większych klubów tylko PSG ma na niego środki a w tym wieku wyjazd na inny kontynent byłby bez sensu

14

Ja tylko przypomnę że tracimy Goata, który chciał z nami zostać

0

1 miejsce Polski w biegach

1

Mam nadzieję, że wróci kiedyś choćby na jeden sezon a potem będzie miał piękne pożegnanie

0

@Jakub1513 no gdzie? Świetnie zarządzany z giga hajsem na galaktyczne transfery, a my?

1

Chyba nikt się nie spodziewał, że w klubie jest aż tak źle. Najlepszy piłkarz w historii chce dalej dla nas grać a my nie możemy mu tego zapewnić

3

Przed nami jeden z najtrudniejszych epizodów w historii klubu

3

Nie chcę w to uwierzyć, to ten dzień, koniec Leo w Barcelonie :(

0

Nie chodzi tu nawet o nienawiść do PSG i jakość Ligue 1 ja tam po prostu bardzo chciałbym widzieć Leo w PL jeśli już ma odejść

14

@LuisSalvano Ty w wiele nie wierzysz a potem jest jak jest :]

3

Spokojnie Messi nigdzie nie odejdzie, nie będzie się chłop specjalnie angielskiego lub francuskiego uczył ;)

0

@lucas/catalan Wiadomo że kiedyś odejść musi ale nie w taki sposób

1

Tak pięknie zawsze wyobrażałem sobie jego pożegnanie

2

Przecież to byłoby chore, skoro wstawiają wzruszające filmiki z Leo i go żegnają to coś jest na rzeczy.. Ja juz chyba sobie nie robię żadnej nadziei

0

@marcinK0000 dla blefu Barca w necie, żegna się z Messim?

1

@Verema jaki był jego nick? Napisałbym

0

Zawsze wyobrażałem sobie zapełnione po brzegi CN przy jego odejściu a tu taki syf się ciągnie, dzięki Barto

0

Wierzycie jeszcze, że zostanie? Barca żegna go w mediach społecznościowych....

0

Trochę tego nie rozumiem, też uważam, że czas Leo w Barcelonie dobiega końca ale niektórym jego odejście lata koło ptaka, jeszcze niektórzy zatęsknią

1

Nie ma co sobie robić nadziei cules, fakty przeciwko nam :(((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?