Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie rozumiem, Laporta zapewniał, że zostanie a tu takie coś? Najgorsze pożegnanie legendy w historii sportu
1
Chyba tylko odejście do City jakoś by mnie zadowoliło, no bo gdzie? USA i Argentyna chyba odpada, jest stary ale nie aż tak stary by kończyć tam karierę. Gdyby odszedł jakimś cudem do PSG to byśmy się tu chyba zabili :D
0
Żeby odejść w takich okolicznosciach bo klub finansowo jest na dnie.......
0
Chryste to tak oficjalnie? Co, jak , dlaczego?
1
Brejt dał solidnego plaskacza w kierunku jego hejterów ;)
0
@joloskyy XDDDDDDDDD
0
@bartek00717 trzeba się nauczyć rozumieć sarkazm i żarty
1
@Nazio87 no nie wiem, trzech to chyba Zagrzebowi nie strzelą
0
Mogli mieć łatwe 2:0 i jest 1:1
2
Wisełka ma śliczne te stroje
4
Polska piłka to potęga
0
Napoli gra once de gala? :D
6
@barcelonaLM czemu nie ostro? Właśnie bardzo dobrze, niech im jadą po rajtach aż miło
18
@JANEK777 Rządy państw są gotowe w ramach prowokacji zorganizować wysadzenie bloku z własnymi obywatelami więc nie dziwię się, że nasz cudowny rząd może być zamieszany w to całe podpalenie
2
@Janiama surprise madafaka
0
@Kamilos84 kiedy będzie biegł?
0
@cinero1996 i wygraną potężnej Legii nikt by nie pogardził ;)
6
Polska na 19 miejscu z 10 medalami, powstanie z popiołów
7
Brąz Dobka!!!!!
1
Nowicki pozamiatał
0
@avanes Dlatego Azjaci mają fioła na punkcie Europejek
0
@Dojaar Konfederacja, wlasciwie zawsze głosują przeciw debilnym planom popisu
0
Orientuje się ktoś czy z nocy wtorek/środa jest szansa na medale?
0
Griezmanna wyrzucić na zbity pysk za te podśmiechujki na tłiterze
0
@Wilczeq żartowałem!!!!!!!!!
1
Jprdl nie no nie, do boju Polska
0
Dziś było po prostu zbyt dobrze
0
Blok nie istnieje
0
Kocham naszą Czarną Perłę
0
Jezus Maria błędy błędy błędy