0

No nie rozumiem, Laporta zapewniał, że zostanie a tu takie coś? Najgorsze pożegnanie legendy w historii sportu

1

Chyba tylko odejście do City jakoś by mnie zadowoliło, no bo gdzie? USA i Argentyna chyba odpada, jest stary ale nie aż tak stary by kończyć tam karierę. Gdyby odszedł jakimś cudem do PSG to byśmy się tu chyba zabili :D

0

Żeby odejść w takich okolicznosciach bo klub finansowo jest na dnie.......

0

Chryste to tak oficjalnie? Co, jak , dlaczego?

1

Brejt dał solidnego plaskacza w kierunku jego hejterów ;)

0

@joloskyy XDDDDDDDDD

0

@bartek00717 trzeba się nauczyć rozumieć sarkazm i żarty

1

@Nazio87 no nie wiem, trzech to chyba Zagrzebowi nie strzelą

0

Mogli mieć łatwe 2:0 i jest 1:1

2

Wisełka ma śliczne te stroje

4

Polska piłka to potęga

0

Napoli gra once de gala? :D

6

@barcelonaLM czemu nie ostro? Właśnie bardzo dobrze, niech im jadą po rajtach aż miło

18

@JANEK777 Rządy państw są gotowe w ramach prowokacji zorganizować wysadzenie bloku z własnymi obywatelami więc nie dziwię się, że nasz cudowny rząd może być zamieszany w to całe podpalenie

2

@Janiama surprise madafaka

0

@Kamilos84 kiedy będzie biegł?

0

@cinero1996 i wygraną potężnej Legii nikt by nie pogardził ;)

6

Polska na 19 miejscu z 10 medalami, powstanie z popiołów

7

Brąz Dobka!!!!!

1

Nowicki pozamiatał

0

@avanes Dlatego Azjaci mają fioła na punkcie Europejek

0

@Dojaar Konfederacja, wlasciwie zawsze głosują przeciw debilnym planom popisu

0

Orientuje się ktoś czy z nocy wtorek/środa jest szansa na medale?

0

Griezmanna wyrzucić na zbity pysk za te podśmiechujki na tłiterze

0

@Wilczeq żartowałem!!!!!!!!!

1

Jprdl nie no nie, do boju Polska

0

Dziś było po prostu zbyt dobrze

0

Blok nie istnieje

0

Kocham naszą Czarną Perłę

0

Jezus Maria błędy błędy błędy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?