Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Persyfl jakie piekło XDDDDDD
1
Boli was wielka Legia?
2
@Kurkmen Strasznie boje się tego złego scenariusza
1
Raków 1-0
Polska piłka gurom!
0
Legia to jest potęga
2
@Bykunn A jak wytłumaczysz szereg cudów? Sytuacja gdy papież na przykład dotyka nieuleczalnie chore dziecko a to zdrowieje? Nie mówię, że to argument, który niszczy wszelkie inne kontrargumenty ateistów, tak o pytam.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Papiez-Franciszek-uzdrowil-dziecko-pocalunkiem
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/jan-pawel-ii-uzdrowil-chlopca/wm3e3dp
https://www.tvp.info/14638558/cuda-sie-zdarzaja-oto-kobieta-ktora-uzdrowil-jan-pawel-ii
https://www.se.pl/wiadomosci/polska/8-letnia-gloria-maria-uzdrowi-mnie-jan-pawe-ii-aa-R1fg-ariZ-WbrD.html
0
To nie to samo co Ester, ale chyba nie najgorzej.
https://www.instagram.com/p/CSH6thHpIqm/
https://www.instagram.com/p/CNnpK4Gl2-D/
0
@Borneo Trump chciał wyjść z Afganistanu na warunkach a Joe podjął całkowitą kapitulację
3
@Dojaar można Konfy nie lubić ale profilówkę masz kolego mega idiotyczną bo oskarżanie jej o jakiekolwiek związki z Rosją tak o jest głupie i jest znakiem rozpoznawalnym pisowcuf, których chyba nie lubisz ;)
44
@zadafcb chcemy zarabiać tyle co mężczyźni
1
Jeśli grupa na fb jest prywatna to opublikowane posty widzą tylko jej członkowie?
1
Wybory na prezesa PZPN wygrał Cezary Kulesza!
0
@norbercikvisca2007 ojj niee, nie polecam a trend wyjeżdżania do Stanów już dawno minął
35
@Kgorecki2500 Za platformy skończyłoby się rozdawnictwo, dokładnie! Bo zaczęłoby się masowe okradanie
3
Gerard Pique na twitchu:
"Powiedziałem temu suk**synowi Memphisowi, żeby dał mi trochę pieniędzy pod stołem. W końcu zrezygnowałem z mojej pensji, żeby został zarejestrowany. Ku*wa nie dał mi ani grosza (śmiech)"
0
@MesQueUnClub96 To to jest w ogóle odpał XD Ja też nie cierpię pisu ale porównać pisiorów z talibami? No XD
5
@Kettger tej lewicowej z pewnością
33
Tymczasem Julki na twitterze zapewniają, że islam bardziej szanuje kobiety niż chrześcijaństwo ("Przysięga małżeńska, której najbardziej należy przestrzegać to prawo męża do cieszenia się waginą żony" - Mahomet xDD) i bronią talibów xd
0
@KacperVEB Co wy z tym Mbappe? Z Leo i Neyem będzie chciał pykać
2
@MrCental XDDD Obczaj sobie hasztagi na twitterze z USA - #WheresJoe i masę innych, piękny lincz na swoim prezydencie tam się odbywa
1
@pres wyjaśnij co takiego złego przyniosła prezydentura Trumpa?
@Dojaar Trump chciał się wycofać pod warunkami a Dżołi robi to w sposób kompromitujący i bezwarunkowy
2
Komentarz usunięty
0
Lurwa co oni robią XDDDDDDDDDD
0
Ja tam zawszę mówiłem, że odejście Leo może potencjalnie w wielu aspektach wyjść na dobre, nikt nie gra już na siłę do niego co było czasem mega irytujące
0
Możemy spokojnie wbić czwóreczkę jak Real Deportivo
0
Kto nie kocha Piketa?
1
Nic lepszego niż bardzo dobry sezon po odejściu Leo mnie nie ucieszy, głupia śpiewka o końcu FCB po jego odejściu rozpowszechniana przez lata pójdzie na śmietnik
2
Od tego meczu po wszeczasy, Meeeeessiiii w 10 minucie każdego meczu na CN :)
2
@YeastMoss Chcesz mi powiedzieć, że III Rzesza nie miała nic wspólnego z niemcami? :D
0
@tomek8756 fajna dupa z twarzy