3

@Persyfl jakie piekło XDDDDDD

1

Boli was wielka Legia?

2

@Kurkmen Strasznie boje się tego złego scenariusza

1

Raków 1-0
Polska piłka gurom!

0

Legia to jest potęga

2

0

0

@Borneo Trump chciał wyjść z Afganistanu na warunkach a Joe podjął całkowitą kapitulację

3

@Dojaar można Konfy nie lubić ale profilówkę masz kolego mega idiotyczną bo oskarżanie jej o jakiekolwiek związki z Rosją tak o jest głupie i jest znakiem rozpoznawalnym pisowcuf, których chyba nie lubisz ;)

44

@zadafcb chcemy zarabiać tyle co mężczyźni

1

Jeśli grupa na fb jest prywatna to opublikowane posty widzą tylko jej członkowie?

1

Wybory na prezesa PZPN wygrał Cezary Kulesza!

0

@norbercikvisca2007 ojj niee, nie polecam a trend wyjeżdżania do Stanów już dawno minął


35

@Kgorecki2500 Za platformy skończyłoby się rozdawnictwo, dokładnie! Bo zaczęłoby się masowe okradanie

3

Gerard Pique na twitchu:
"Powiedziałem temu suk**synowi Memphisowi, żeby dał mi trochę pieniędzy pod stołem. W końcu zrezygnowałem z mojej pensji, żeby został zarejestrowany. Ku*wa nie dał mi ani grosza (śmiech)"

0

@MesQueUnClub96 To to jest w ogóle odpał XD Ja też nie cierpię pisu ale porównać pisiorów z talibami? No XD

5

@Kettger tej lewicowej z pewnością

33

Tymczasem Julki na twitterze zapewniają, że islam bardziej szanuje kobiety niż chrześcijaństwo ("Przysięga małżeńska, której najbardziej należy przestrzegać to prawo męża do cieszenia się waginą żony" - Mahomet xDD) i bronią talibów xd

0

@KacperVEB Co wy z tym Mbappe? Z Leo i Neyem będzie chciał pykać

2

@MrCental XDDD Obczaj sobie hasztagi na twitterze z USA - #WheresJoe i masę innych, piękny lincz na swoim prezydencie tam się odbywa

1

@pres wyjaśnij co takiego złego przyniosła prezydentura Trumpa?
@Dojaar Trump chciał się wycofać pod warunkami a Dżołi robi to w sposób kompromitujący i bezwarunkowy

2

Komentarz usunięty

0

Lurwa co oni robią XDDDDDDDDDD

0

Ja tam zawszę mówiłem, że odejście Leo może potencjalnie w wielu aspektach wyjść na dobre, nikt nie gra już na siłę do niego co było czasem mega irytujące

0

Możemy spokojnie wbić czwóreczkę jak Real Deportivo

0

Kto nie kocha Piketa?

1

Nic lepszego niż bardzo dobry sezon po odejściu Leo mnie nie ucieszy, głupia śpiewka o końcu FCB po jego odejściu rozpowszechniana przez lata pójdzie na śmietnik

2

Od tego meczu po wszeczasy, Meeeeessiiii w 10 minucie każdego meczu na CN :)

2

@YeastMoss Chcesz mi powiedzieć, że III Rzesza nie miała nic wspólnego z niemcami? :D

0

@tomek8756 fajna dupa z twarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?