8

@Garbatyy jeśli się nie mylę to chyba niemal całej planecie nie działa facebook, jakim cudem działa tobie? XD

0

Ile trwać będzie ta awaria XD

0

@RomanHoffer Twitter to darmowy portal.
Nie ma za co.

0

Też was facebook nie działa? :00

0

@Arkon Czekaj, wypytujesz kolegów córki z liceum kto jest za Konfą? XDDDDDDD

0

@Arkon No nie jest debilna porównując do zachowania posłów lewicy i POPISu.

1

@Bobo25 Za to pisowcy i platformersi wciskają nam wszystkich maseczki, żeby potem na spotkaniach robić sobie zdjęcia bez nich

0

@Murazor Dziwne, że wpuszczają skrajnych fundamentalistów, którzy nawołują do samosądów

0

Przeobrażamy się w jeden wielki mem ale Kuman nadal będzie nas prowadził

0

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią. Dobrze wszystko, jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą Barcelonę, dobrych chłopaków, niech się to trzyma, dobry przekaz leci!

0

Nie wiem jak zwie się ten drugi komentator ze streamu ale śmiesznie mówi po angielsku :D

2

@masq Za Messiego ten klub zyskał więcej kibiców niż kiedykolwiek miał, trochę szacunku

0

@TheNekro94 Łatwiej jest się chyba ochłodzić niż ocieplić

1


Kurczę, dobrze, że mamy takiego dzika w kadrze

0

@macio_944 Nie prawda, wyniki są wspaniałe i dają jakieś nadzieję, że coś się w końcu w Polsce zmieni

0

Ma ktoś dobrego linka do PSG-City?

0

Potężny ten Real

0

Potężny Arsenal wyjaśnia hejterów

1

@Adi123456789 +1 jak można być takim debilem, żeby poniżać i znęcać się nad kobietą za brak maseczki

0

@masq Mój błąd, ale to akurat nie ma tutaj żadnego znaczenia

7

Fajna ta Australia*


4

@bartekvisca Gdybyśmy jeszcze mieli u siebie Brzęczka, ale jest Sousa więc nie potrzeba nam teraz żadnego Skorży

0

Wygrajcie dla tych kibiców

0

Dostaliśmy drugą szansę od Boga

0

Matko jakie emocje

0

Przelew Dudy już wpłynął

0

Kibiców mamy super, ich szkoda mi jako pierwszych :((

0

Japierpapier weźcie z tą huśtawką emocjonalną

1

Jezu ale tracimy tę przewagę szybko
Edit. Jest (już) dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?