Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Garbatyy jeśli się nie mylę to chyba niemal całej planecie nie działa facebook, jakim cudem działa tobie? XD
0
Ile trwać będzie ta awaria XD
0
@RomanHoffer Twitter to darmowy portal.
Nie ma za co.
0
Też was facebook nie działa? :00
0
@Arkon Czekaj, wypytujesz kolegów córki z liceum kto jest za Konfą? XDDDDDDD
0
@Arkon No nie jest debilna porównując do zachowania posłów lewicy i POPISu.
1
@Bobo25 Za to pisowcy i platformersi wciskają nam wszystkich maseczki, żeby potem na spotkaniach robić sobie zdjęcia bez nich
0
@Murazor Dziwne, że wpuszczają skrajnych fundamentalistów, którzy nawołują do samosądów
6
https://x.com/gen_brygady/status/1444379987482710016
+1
0
Przeobrażamy się w jeden wielki mem ale Kuman nadal będzie nas prowadził
0
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią. Dobrze wszystko, jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą Barcelonę, dobrych chłopaków, niech się to trzyma, dobry przekaz leci!
0
Nie wiem jak zwie się ten drugi komentator ze streamu ale śmiesznie mówi po angielsku :D
2
@masq Za Messiego ten klub zyskał więcej kibiców niż kiedykolwiek miał, trochę szacunku
0
@TheNekro94 Łatwiej jest się chyba ochłodzić niż ocieplić
1
Kurczę, dobrze, że mamy takiego dzika w kadrze
0
@macio_944 Nie prawda, wyniki są wspaniałe i dają jakieś nadzieję, że coś się w końcu w Polsce zmieni
0
Ma ktoś dobrego linka do PSG-City?
0
Potężny ten Real
0
Potężny Arsenal wyjaśnia hejterów
1
@Adi123456789 +1 jak można być takim debilem, żeby poniżać i znęcać się nad kobietą za brak maseczki
0
@masq Mój błąd, ale to akurat nie ma tutaj żadnego znaczenia
7
Fajna ta Australia*
4
@bartekvisca Gdybyśmy jeszcze mieli u siebie Brzęczka, ale jest Sousa więc nie potrzeba nam teraz żadnego Skorży
0
Wygrajcie dla tych kibiców
0
Dostaliśmy drugą szansę od Boga
0
Matko jakie emocje
0
Przelew Dudy już wpłynął
0
Kibiców mamy super, ich szkoda mi jako pierwszych :((
0
Japierpapier weźcie z tą huśtawką emocjonalną
1
Jezu ale tracimy tę przewagę szybko
Edit. Jest (już) dobrze