16

Sergio Busquets MVP meczu na 90 podań aż 255% celnych Szacun. ;)

0

Oblak już rozgrzany.

6

Barca w tym sezonie hahah .

12

Bardzo mnie cieszy gol Mathieu. Pamiętam jak został wygwizdany na prezentacji, a jak się dowiedziałem że on dopłacił z własnej kieszeni do tego aby transfer doszedł do skutku to nawet zakręciła mi się łezka w oku, ciekawi mnie reakcja tych"kibiców" którzy z początku gwizdali na niego, a jak wyglądali po golu naszego Mathieu.
Jeszcze raz BRAWO i SZACUNEK dla tego pana że się nie poddał i walczył do końca.

0

Ostatnimi czasy to Ronaldo nawet średnim napastnikiem nie jest.

5

Był dzisiaj artykuł na temat "FC Barcelona poprosi kibiców na trybunach o okazanie szacunku wobec Cristiano Ronaldo" i teraz się nasuwa pytanie, czy Ronaldo ten szacunek okazał po strzeleniu gola ? Mimo że jest piłkarzem Bardzo dobrym to zachowuje się jak by to on był najważniejszy, on nawet się wkurza o to że Bale strzelił cennego gola z Levante a nie on ...

0

Szkoda że nie zagra. ;p

0

Jest dobrze PSG w pierwszym meczu zagra w mocno rezerwowym składzie. ;)

0

obejrzałem video z treningu Barcy z dzisiejszego dnia i widzę ze Busi uczestniczył w tym treningu, czyżby jest już pełni gotowy ?

0

Oj dajcie się chłopakom z fioletowej nacieszyć dawno w lidze nie prowadzili w meczu. ;)

0

Szacun dla piłkarzy PSG, niektórzy to już pół przytomni biegali ale walczyli do końca brawa dla nich.

0

Jak narazie jest to mecz kolejki.

0

JEST !!!!!!!!!! hahaha

2

Diego Costa to jest jeden z tych piłkarzy którego nienawidzę .

0

Może mi ktoś napisać dlaczego Ibra czerwoną dostał?
ps. Mecz dopiero teraz włączyłem

0

Schalke mogło przejść do historii, cóż szkoda i wielkie brawa dal chłopaków z Schalke - zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.

0

nie, wtedy przechodzi Real

1

To się zemści na Schalke ;/

3

To działa w obie strony...

0

1:0 BUahahhahaha

2

Do tego Messi ma jeszcze 4 asysty więcej ;)

39

O przepraszam straszną głupotę napisałem.

5


Messi hat-trickiem pobił rekord hat-tricków . ;)

0

Do minusów dodałbym jeszcze czerwo Alvesa. ;/

0

hahah Piqe jaki pressing ;D

1

Are you kidding me ?!?!

0

No i Barca wraca na swoje miejsce. ;)

0

Jak ja kocham te filozofie Żewłakowa heh ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?