WuwUVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Sergio Busquets MVP meczu na 90 podań aż 255% celnych Szacun. ;)
0
Oblak już rozgrzany.
6
8
http://www.meczyki.pl/szatnia_barcelony_po_meczu,45399,filmik.html hahaha ;D
12
Bardzo mnie cieszy gol Mathieu. Pamiętam jak został wygwizdany na prezentacji, a jak się dowiedziałem że on dopłacił z własnej kieszeni do tego aby transfer doszedł do skutku to nawet zakręciła mi się łezka w oku, ciekawi mnie reakcja tych"kibiców" którzy z początku gwizdali na niego, a jak wyglądali po golu naszego Mathieu.
Jeszcze raz BRAWO i SZACUNEK dla tego pana że się nie poddał i walczył do końca.
0
Ostatnimi czasy to Ronaldo nawet średnim napastnikiem nie jest.
5
Był dzisiaj artykuł na temat "FC Barcelona poprosi kibiców na trybunach o okazanie szacunku wobec Cristiano Ronaldo" i teraz się nasuwa pytanie, czy Ronaldo ten szacunek okazał po strzeleniu gola ? Mimo że jest piłkarzem Bardzo dobrym to zachowuje się jak by to on był najważniejszy, on nawet się wkurza o to że Bale strzelił cennego gola z Levante a nie on ...
0
Szkoda że nie zagra. ;p
0
Jest dobrze PSG w pierwszym meczu zagra w mocno rezerwowym składzie. ;)
0
10
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/03/18/26C842E800000578-0-image-a-3_1426718611452.jpg ;)
0
Oj dajcie się chłopakom z fioletowej nacieszyć dawno w lidze nie prowadzili w meczu. ;)
0
Szacun dla piłkarzy PSG, niektórzy to już pół przytomni biegali ale walczyli do końca brawa dla nich.
0
Jak narazie jest to mecz kolejki.
0
JEST !!!!!!!!!! hahaha
2
Diego Costa to jest jeden z tych piłkarzy którego nienawidzę .
0
Może mi ktoś napisać dlaczego Ibra czerwoną dostał?
ps. Mecz dopiero teraz włączyłem
0
Schalke mogło przejść do historii, cóż szkoda i wielkie brawa dal chłopaków z Schalke - zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.
0
nie, wtedy przechodzi Real
1
To się zemści na Schalke ;/
3
To działa w obie strony...
0
1:0 BUahahhahaha
2
Do tego Messi ma jeszcze 4 asysty więcej ;)
39
O przepraszam straszną głupotę napisałem.
5
Messi hat-trickiem pobił rekord hat-tricków . ;)
0
Do minusów dodałbym jeszcze czerwo Alvesa. ;/
0
hahah Piqe jaki pressing ;D
1
Are you kidding me ?!?!
0
No i Barca wraca na swoje miejsce. ;)
0
Jak ja kocham te filozofie Żewłakowa heh ;p