WuwUVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
O ile się nie mylę to w meczu z PSG Messi może HATTRICKIEM pobić z zeszłego sezonu rekord Ronaldo w strzeleniu największej ilości goli w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
3
Leo " Hattrick rekord " Messi. ;D
1
Historyczna chwila pierwszy gol w lidze z rzutu rożnego BraVo ! ;)
1
Martwi mnie to, że Busquets na 99% zagra z PSG .
0
Zaczynam się coraz bardziej martwić kto zagra na PO w meczu z PSG. Myślę, że Montoya nie zagra z wiadomych przyczyn. Douglas być może zagra, ale czy to będzie dobry pomysł ? Adriano, to raczej najprawdopodobniej on zagra.
Szkoda, że trener nie spróbował dzisiaj z Bartrą na PO, gorzej niż Douglas by chyba nie zagrał, a wy co sądzicie kto powinien zagrać na PO w meczu z PSG?
2
Szkoda, że tak późno wchodzi Sandro.
1
4:0 brawo Rafa
2
(PDR) Pedro, Douglas, Roberto, liderzy poszczególnych formacji. ;D
0
ZM-a dał bym zarówno Bravo jak i Busquetsowi, ponieważ obaj nam 3 pkt uratowali.
0
Mecz był intensywny, szalony, a końcówka to już kwalifikowała się jako dreszczowiec albo bardzo dobry thriller . ;)
0
CO by nie mówić, to w tym meczu dzieje się jakby to derby były.
0
Alves hahahah ;D
1
Czy ten AlveS ma coś z głową, on nie widzi tego, że jego żadna wrzutka nie dociera do adresata !?
1
Pedro jaki jest taki jest, ale ostatnimi czasy to on swoimi dryblingami poprawia mi humor. ;D
0
Ibrakadabra 2;1 dla PSG
0
PSG - Ajax 1;1 ;)
4
Mimo wszystko Rafinha na duży + dzisiaj, mam nadzieje, że trener widzi w nim Lidera środka pola.
0
Stegen Kozak przez duże K .
0
Do pełni szczęścia brakuje Gola Neymara i Montoi na prawej stronie boiska.
19
Czy tylko ja cieszyłem się jak szalony żeby nie powiedzieć "jak poje...any" za gola Luisa.? ;D
0
Messi jako PO a Alves .... szkoda gadać,
4
0:2 i bardzo ważne 3 pkt. trafiają na konto Barcy.
0
Czego nie do Suareza;/
0
Messi założył siatkę któremuś z piłkarzy Portugalii tuż po gwizdku czy mi się zdawało ? ;)
10
Mam nadzieję, że Messi uciszy tych "kibiców".
0
Żadne BBC nam by nie było starszne jak byśmy mieli atak MTB ;p
0
Tak
Shakira !!! Waka waka ehhehe ;p
0
Liczę na wejście Xaviego, który dał by naszym piłkarzom jeszcze spokojniejszego rozgrywania piłki, ale też kolejnego zaliczonego meczu w Lidze Mistrzów.
1
Na tą zmianę czekałem już w pierwszej kolejce bbva.
0
Liczy ktoś ile MESSI miał dzisiaj kluczowych podań, chyba wiecej niż Real dzisaj wszystkich w meczu z Villareal, :)