4

O ile się nie mylę to w meczu z PSG Messi może HATTRICKIEM pobić z zeszłego sezonu rekord Ronaldo w strzeleniu największej ilości goli w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

3

Leo " Hattrick rekord " Messi. ;D

1

Historyczna chwila pierwszy gol w lidze z rzutu rożnego BraVo ! ;)

1

Martwi mnie to, że Busquets na 99% zagra z PSG .

0

Zaczynam się coraz bardziej martwić kto zagra na PO w meczu z PSG. Myślę, że Montoya nie zagra z wiadomych przyczyn. Douglas być może zagra, ale czy to będzie dobry pomysł ? Adriano, to raczej najprawdopodobniej on zagra.
Szkoda, że trener nie spróbował dzisiaj z Bartrą na PO, gorzej niż Douglas by chyba nie zagrał, a wy co sądzicie kto powinien zagrać na PO w meczu z PSG?

2

Szkoda, że tak późno wchodzi Sandro.

1

4:0 brawo Rafa

2

(PDR) Pedro, Douglas, Roberto, liderzy poszczególnych formacji. ;D

0

ZM-a dał bym zarówno Bravo jak i Busquetsowi, ponieważ obaj nam 3 pkt uratowali.

0

Mecz był intensywny, szalony, a końcówka to już kwalifikowała się jako dreszczowiec albo bardzo dobry thriller . ;)

0

CO by nie mówić, to w tym meczu dzieje się jakby to derby były.

0

Alves hahahah ;D

1

Czy ten AlveS ma coś z głową, on nie widzi tego, że jego żadna wrzutka nie dociera do adresata !?

1

Pedro jaki jest taki jest, ale ostatnimi czasy to on swoimi dryblingami poprawia mi humor. ;D

0

Ibrakadabra 2;1 dla PSG

0

PSG - Ajax 1;1 ;)

4

Mimo wszystko Rafinha na duży + dzisiaj, mam nadzieje, że trener widzi w nim Lidera środka pola.

0

Stegen Kozak przez duże K .

0

Do pełni szczęścia brakuje Gola Neymara i Montoi na prawej stronie boiska.

19

Czy tylko ja cieszyłem się jak szalony żeby nie powiedzieć "jak poje...any" za gola Luisa.? ;D

0

Messi jako PO a Alves .... szkoda gadać,

4

0:2 i bardzo ważne 3 pkt. trafiają na konto Barcy.

0

Czego nie do Suareza;/

0

Messi założył siatkę któremuś z piłkarzy Portugalii tuż po gwizdku czy mi się zdawało ? ;)

10

Mam nadzieję, że Messi uciszy tych "kibiców".

0

Żadne BBC nam by nie było starszne jak byśmy mieli atak MTB ;p

0

Tak
Shakira !!! Waka waka ehhehe ;p

0

Liczę na wejście Xaviego, który dał by naszym piłkarzom jeszcze spokojniejszego rozgrywania piłki, ale też kolejnego zaliczonego meczu w Lidze Mistrzów.

1

Na tą zmianę czekałem już w pierwszej kolejce bbva.

0

Liczy ktoś ile MESSI miał dzisiaj kluczowych podań, chyba wiecej niż Real dzisaj wszystkich w meczu z Villareal, :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?