WuwUVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra zmian TATY ;]
0
Ale asysta !!!
0
Patrząc na zdjęcie to nie tylko "Messi ma wzrok zabójcy". ;p
0
Popieram i do jego zalet dodał bymjeszcze jego agresywność podczas odbiorów wślizgiem, żaden z naszych obrońców prócz Masche nie gra agresywnie. ;/
0
Oczywiście jestem zadowolony z wygranej Barcy ale jakoś tak szkoda mi Getafe.;/
0
Coś szybko mnie TATA wysłuchał ;]
0
Trenerze zmiany, może jakiś prezent na święta dla Dongou, Tello i Songa.;p
0
Z 0:2 na 5:2 COMEBACK!!!!!!!!!
0
tak tak ale chodziło mi dokładnie o trzeciego napastnika bo dwie pozycje juz są obstawione;p
0
No to TATA przez święta będzie myśleć nad tym czy wystawić do składu skutecznego Pedro czy pracowitego Alexisa.
0
Gdyby nie kontrowersyjny spalony to Pedrito mogł by miec 4 gole na koncie!
Kurde Pedro w tym sezonie jest cholernie skuteczny.
0
No no dawno nie widziałem HATRIK-a w pierwszej połowie piłkarza BARCY . ;]
0
Dlaczego nasi "STOPERZY" bawią się z piłką w naszym polu karnym, tacy są pewni swoich umiejętności?
0
Aby strzelić na 2;1 i mecz sie ładnie ułoży. ;]
0
Przypomniało mi się jak w zeszłym sezonie Massimiliano Allegri był taki pewny siebie jadąc na Camp Nou. ;p
0
M. City jest jak najbardziej do ogrania, ale trzeba spełnić bardzo ważny warunek (PRESSING). Pamiętacie jak zagralismy w tym sezonie z Realem Madryt pierwszą połowe przecierz oni do naszej bramki nie mogli dojsc,bo tracili piłke na swojej połowie identyczna sytuacja z tamtego sezony z Milanem mecz na Camp Nou .
0
Reklamy Ligi Mistrzów to jedyne reklamy, które lubię oglądać. ;p
0
http://www.sports4u.cx/stream2.html
0
Nadmiar kartek kolego.
0
Trenerze ZMIANY!!!!!!!!!!!!!
0
Powoli łapiemy rytm. ;}
0
No i gitara :D
0
Dzieki misztrzu.;p
0
Witam Panowie
Dopiero wlaczylem mecz, bo nie moglem ogladac od poczatku moze mi ktos napisac jak gral Barta z gory dziekuje.;]
0
Brawo Panowie ;]
0
Fabs asysta :]
0
Wkurza mnie Alves, ze na sile szuka Messiego ma Neya i Alexisa ale i tak musi wycofać i do Messiego ;/
0
Pamiętam jak co niektórzy mówili, że Ney nie nadaje sie do Barcy bo gra sam i nie podaje kolegom, a okazuje się ze idze po KRÓLA Asyst :)
0
Czy wy tez to zauwarzyliscie jak Ney i Iniesta grają z taką łatwoscią jakby grali ze sobą od dziecka. :)
0
Strasznie duzo pilek tracimy po wrzutkach Alvesa;/