0

Dobra zmian TATY ;]

0

Ale asysta !!!

0

Patrząc na zdjęcie to nie tylko "Messi ma wzrok zabójcy". ;p

0

Popieram i do jego zalet dodał bymjeszcze jego agresywność podczas odbiorów wślizgiem, żaden z naszych obrońców prócz Masche nie gra agresywnie. ;/

0

Oczywiście jestem zadowolony z wygranej Barcy ale jakoś tak szkoda mi Getafe.;/

0

Coś szybko mnie TATA wysłuchał ;]

0

Trenerze zmiany, może jakiś prezent na święta dla Dongou, Tello i Songa.;p

0

Z 0:2 na 5:2 COMEBACK!!!!!!!!!

0

tak tak ale chodziło mi dokładnie o trzeciego napastnika bo dwie pozycje juz są obstawione;p

0

No to TATA przez święta będzie myśleć nad tym czy wystawić do składu skutecznego Pedro czy pracowitego Alexisa.

0

Gdyby nie kontrowersyjny spalony to Pedrito mogł by miec 4 gole na koncie!
Kurde Pedro w tym sezonie jest cholernie skuteczny.

0

No no dawno nie widziałem HATRIK-a w pierwszej połowie piłkarza BARCY . ;]

0

Dlaczego nasi "STOPERZY" bawią się z piłką w naszym polu karnym, tacy są pewni swoich umiejętności?

0

Aby strzelić na 2;1 i mecz sie ładnie ułoży. ;]

0

Przypomniało mi się jak w zeszłym sezonie Massimiliano Allegri był taki pewny siebie jadąc na Camp Nou. ;p

0

M. City jest jak najbardziej do ogrania, ale trzeba spełnić bardzo ważny warunek (PRESSING). Pamiętacie jak zagralismy w tym sezonie z Realem Madryt pierwszą połowe przecierz oni do naszej bramki nie mogli dojsc,bo tracili piłke na swojej połowie identyczna sytuacja z tamtego sezony z Milanem mecz na Camp Nou .

0

Reklamy Ligi Mistrzów to jedyne reklamy, które lubię oglądać. ;p

0

0

Nadmiar kartek kolego.

0

Trenerze ZMIANY!!!!!!!!!!!!!

0

Powoli łapiemy rytm. ;}

0

No i gitara :D

0

Dzieki misztrzu.;p

0

Witam Panowie
Dopiero wlaczylem mecz, bo nie moglem ogladac od poczatku moze mi ktos napisac jak gral Barta z gory dziekuje.;]

0

Brawo Panowie ;]

0

Fabs asysta :]

0

Wkurza mnie Alves, ze na sile szuka Messiego ma Neya i Alexisa ale i tak musi wycofać i do Messiego ;/

0

Pamiętam jak co niektórzy mówili, że Ney nie nadaje sie do Barcy bo gra sam i nie podaje kolegom, a okazuje się ze idze po KRÓLA Asyst :)

0

Czy wy tez to zauwarzyliscie jak Ney i Iniesta grają z taką łatwoscią jakby grali ze sobą od dziecka. :)

0

Strasznie duzo pilek tracimy po wrzutkach Alvesa;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?