0

Tu macie akcje Daniego ;]

0

Ale mi go szkoda. :[

0

Bartra lider defensywy i mysle ze obok Neyamara najlepszy zawdonik.

0

Messi i Valdes (ZM)

0

Bardzo mnie cieszy gra Xavi-ego.

0

Zgadza się, ale od jakiejś kwoty trzeba zacząć.

0

Bardzo mnie cieszy ta rotacja składu TATY, ponieważ miesza skład podstawowy z rezerwowym, stara się eksperymentować i najważniejsze Cesc jest w pomocy. Chyba nie muszę wam mówić jaki skład by wyszedł za TITO.

0

Visca El Barca !!! Visca El TATA

0

Podstawowi strzelają, rezerwowi strzelają czego tu chcieć więcej? :)

0

Będzie 10? hehe :D

0

Co jak co ale TATA lepszego debiutu wymarzyć sobie nie mógł.

0

Cudeńko

0

Co ten Fabregas wyczynia dzisiaj to się w głowie nei mieści :]

0

Przyjemnie się ogląda Barce Taty ;)

0

Napastnicy się sprawują na 6 ;]

0

Jak by ktoś chciał transmisje to proszę bardzo
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
Teraz może przycinać ponieważ trasnmisja leci w jakości HD, ale jak mecz się rozpocznie będzie w SD.

0

Nie odejdzie :]

0

A co by było jakby był naszym kluczowym zawodnikem? ;/

0

A może by tak Alves z Thiago pogadał.
ehe :D

0

5/6 pilkarzy naszych oczywiscie

0

Nie rozumiem jednej rzeczy u Xaviego ma pilka prawie w polu karnym przed soba okolo 5/6 pilkarzy a on do tylu zagrywa ;/

0

Pique ZM jak narazie :D

0

Messi potrzebował 8 minut na strzelnie dla nas bramki 100:]

0

Zauważyliście, że to Abidal kreuje nasz akcje ofensywne, a natomiast Xavi dzisiaj to tylko spowalnia i do tyłu gra.

0

Niestety jak nic nie ugrają to Messi nas bedzie musiał ratowac;/

0

Coś powoli zaczna się dziać :)

0

Jeszcze 2 gole i okrągła 100 :]

0

Ogólnie Bawarczycy podchodzą do nas z szacunkiem, ale i z dużą pewnością siebie co osobiście mnie niepokoi.

0

Co jak co, ale chyba wolę tego Pedro po kontuzji niż przed.
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?