WuwUVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu macie akcje Daniego ;]
0
Ale mi go szkoda. :[
0
Bartra lider defensywy i mysle ze obok Neyamara najlepszy zawdonik.
0
Messi i Valdes (ZM)
0
Bardzo mnie cieszy gra Xavi-ego.
0
Zgadza się, ale od jakiejś kwoty trzeba zacząć.
0
Bardzo mnie cieszy ta rotacja składu TATY, ponieważ miesza skład podstawowy z rezerwowym, stara się eksperymentować i najważniejsze Cesc jest w pomocy. Chyba nie muszę wam mówić jaki skład by wyszedł za TITO.
0
Visca El Barca !!! Visca El TATA
0
Podstawowi strzelają, rezerwowi strzelają czego tu chcieć więcej? :)
0
Będzie 10? hehe :D
0
Co jak co ale TATA lepszego debiutu wymarzyć sobie nie mógł.
0
Cudeńko
0
Co ten Fabregas wyczynia dzisiaj to się w głowie nei mieści :]
0
Przyjemnie się ogląda Barce Taty ;)
0
Napastnicy się sprawują na 6 ;]
0
Jak by ktoś chciał transmisje to proszę bardzo
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
Teraz może przycinać ponieważ trasnmisja leci w jakości HD, ale jak mecz się rozpocznie będzie w SD.
0
Nie odejdzie :]
0
A co by było jakby był naszym kluczowym zawodnikem? ;/
0
http://tvgolazo.blogspot.com/p/tv-golazo-1.html
0
A może by tak Alves z Thiago pogadał.
ehe :D
0
5/6 pilkarzy naszych oczywiscie
0
Nie rozumiem jednej rzeczy u Xaviego ma pilka prawie w polu karnym przed soba okolo 5/6 pilkarzy a on do tylu zagrywa ;/
0
Pique ZM jak narazie :D
0
Messi potrzebował 8 minut na strzelnie dla nas bramki 100:]
0
Zauważyliście, że to Abidal kreuje nasz akcje ofensywne, a natomiast Xavi dzisiaj to tylko spowalnia i do tyłu gra.
0
Niestety jak nic nie ugrają to Messi nas bedzie musiał ratowac;/
0
Coś powoli zaczna się dziać :)
0
Jeszcze 2 gole i okrągła 100 :]
0
Ogólnie Bawarczycy podchodzą do nas z szacunkiem, ale i z dużą pewnością siebie co osobiście mnie niepokoi.
0
Co jak co, ale chyba wolę tego Pedro po kontuzji niż przed.
:D