16

Lecę po piwko, jakiś popcorn i wybieram się na rm.pl ;D

3

Zaraz mi pikwa siądzie ;p

1

Przypomniał mi się karny w meczu z Chelsea ;(

0

Głupi to był drybling Neymara...

0

„Najważniejsze będzie to, aby Barça nie strzeliła nam gola. W takim przypadku to już będzie dobry wynik”
No to ja już wiem jaka będzie taktyka City na ten mecz ....

3

Ale ta Chelsea ma farta ...

0

Ale doping. CIARY

0

Wie ktoś może dlaczego ci sędziowie zostali wygwizdanie przez kibiców PSG ?

2

1

Coś stadion pustką świeci.

18

Nasz Pedrito uciszył stadion. ;D

0

Gramy fantastycznie .

0

Dzisiaj można ;D

41

Strasznie mi szkoda Suareza, gość się stara robi wszystko, ale wie że czegoś brakuje. ;/

0

"SERŻJO Piqe" ;D

1

Zdecydowanie jest nim Leo Messi.

0

Ktoś może mi powiedzieć dlaczego Leo ma takie TURBO dzisiaj ? ;D

0

No i sędzia podsumował swój występ. ;D

7

"Felićita" ahah kozacko im to wyszło :D.

0

Alves chce zaimponować trenerowi. ;D

1

"wyklepiom" to Ciebie rodzice po wywiadówce.

0

Już Enrique raz nakombinował ze składem ( nie pamietam z kim byl ten mecz), ale wtedy to Suarez i Neymar siedzieli na ławce od początku meczu i musieli wejść w drugiej połowie żeby wynik gonić, oby dzisiaj się to nie powtórzyło, ale bardzo mnie martwi to kombinowanie składem i jeszcze do tego nasz najlepszy DPM gra na ŚO i do tego żeby było śmieszniej to nieograny Montoya ( mimo wszystko cieszę się, że dostaje szanse).

3

Dobra Panowie idę po popcorn, jakiegoś browarka i wyruszam na rm.pl ;)

0

Mourinho ginie z własnej broni.

0

Jestem zaskoczony wynikiem losowania ....

0

i do tego jeszcze "Najważniejsze że byliśmy wierni naszemu stylowi" ;D

0

"pustą" to ty masz głowę.

0

W tamtym sezonie w ważniejszych meczach w Barcelonie modne było wystawianie Fabsa. na 9, a w tym sezonie gra z 3 stoperami i 2 DM-ami i sam już nie wiem co lepsze, ale wolał bym abyśmy grali tradycyjnie 4-3-3 / 4-3-1-2 ( z MEssim na 10).

0

Idzie się odzwyczaić widząc Montoye w tym stroju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?