WuwUVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Lecę po piwko, jakiś popcorn i wybieram się na rm.pl ;D
3
Zaraz mi pikwa siądzie ;p
1
Przypomniał mi się karny w meczu z Chelsea ;(
0
Głupi to był drybling Neymara...
0
„Najważniejsze będzie to, aby Barça nie strzeliła nam gola. W takim przypadku to już będzie dobry wynik”
No to ja już wiem jaka będzie taktyka City na ten mecz ....
3
Ale ta Chelsea ma farta ...
0
Ale doping. CIARY
0
Wie ktoś może dlaczego ci sędziowie zostali wygwizdanie przez kibiców PSG ?
2
http://www.messivsronaldo.net/ ;)
1
Coś stadion pustką świeci.
18
Nasz Pedrito uciszył stadion. ;D
0
Gramy fantastycznie .
0
Dzisiaj można ;D
41
Strasznie mi szkoda Suareza, gość się stara robi wszystko, ale wie że czegoś brakuje. ;/
0
"SERŻJO Piqe" ;D
1
Zdecydowanie jest nim Leo Messi.
0
Ktoś może mi powiedzieć dlaczego Leo ma takie TURBO dzisiaj ? ;D
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=756437027745089&set=p.756437027745089&type=1
0
No i sędzia podsumował swój występ. ;D
7
"Felićita" ahah kozacko im to wyszło :D.
0
Alves chce zaimponować trenerowi. ;D
1
"wyklepiom" to Ciebie rodzice po wywiadówce.
0
Już Enrique raz nakombinował ze składem ( nie pamietam z kim byl ten mecz), ale wtedy to Suarez i Neymar siedzieli na ławce od początku meczu i musieli wejść w drugiej połowie żeby wynik gonić, oby dzisiaj się to nie powtórzyło, ale bardzo mnie martwi to kombinowanie składem i jeszcze do tego nasz najlepszy DPM gra na ŚO i do tego żeby było śmieszniej to nieograny Montoya ( mimo wszystko cieszę się, że dostaje szanse).
3
Dobra Panowie idę po popcorn, jakiegoś browarka i wyruszam na rm.pl ;)
0
Mourinho ginie z własnej broni.
0
Jestem zaskoczony wynikiem losowania ....
0
i do tego jeszcze "Najważniejsze że byliśmy wierni naszemu stylowi" ;D
0
"pustą" to ty masz głowę.
0
W tamtym sezonie w ważniejszych meczach w Barcelonie modne było wystawianie Fabsa. na 9, a w tym sezonie gra z 3 stoperami i 2 DM-ami i sam już nie wiem co lepsze, ale wolał bym abyśmy grali tradycyjnie 4-3-3 / 4-3-1-2 ( z MEssim na 10).
0
Idzie się odzwyczaić widząc Montoye w tym stroju.