0

Mathieu jak na swoje warunki fizyczne to ma nie samowite przyspieszenie i jest super sprinterem.

1

Messi to jest geniusz zrobić "coś " z niczego Ney ma jeszcze duzo pracy przed sobą.

0

Wyjść z połowy nawet nie możemy ...

0

Sandro czy Munir jak myślicie ?

0

Pedro już świruje ;p

6

Sezon 2013/14 pokazał, że Szkółka Realu M. zasługuje na 6 miejsce.... Ja się pytam gdzie PORTO/?

3

No nareszcie Crack na boisku.

0

Jaki ojciec taki syn. ;)

0

Widzę Chelsea w swojej ulubionej "formacji".

3

Tu macie lepszą jakość zdjęcia ;)
http://websta.me/p/797016748528726421_636306499

1

Nie ma to jak debiut zacząć od gola i to w tak młodym wieku. ;)

0

Bartra za ALvesa według mnie .

0

Szkoda, że Mathieu nie jest młodszy chociaż o 2 lata bo obrońca z niego jest naprawde solidny i póki co zaskakuje mnie pozytywnie.

1

Alves eheheh i jak tu gościa nie lubić ;p

9

Nareszcie Mathieu zebrał brawa .

1

Ja dobrze widzę Messi uczestniczy w pressingu ??? ;p

2

Był taki "głodny" gry, że aż znacznik "nadgryzł" z lewej strony pod pachą ;p

0

Zwracam honor, jednak 1 sory

0

Munir 2 asyst i 2 bramki ;)

2

Dobrze, że teraz popełnił taki błąd w meczu towarzyskim niż jak ma go popełnić w finale Ligi Mistrzów. ;)

0

Kroos gra na OŚP, natomiast Rakitić na ŚP, co nie zmienia faktu że z pozycji Rakitić-a jest trudniej o asyste czy nawet gola.

0

Osobiście wolałbym Ezequiela Garaya.

0

I ja ;p

0

Tu macie zdjęcie.Coś musi być na rzeczy ;)http://www.thickaccent.com/wp-content/uploads/2014/06/MMD_328352_el_barca_publica_sospecoso_tweet_y_al_minut o_lo_borra_error_o_hackeo.jpg

0

Real Madryt: Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Coentrao; Khedira, Modrić, Di Maria; Bale, Benzema, Ronaldo.

Atletico Madryt: Courtois; Juanfran, Godin, Miranda, Filipe, Tiago, Gabi, Koke, Raul García, Villa, Diego Costa.

0

12 mln PROMOCJA !!!
Na transfer market wyceniany jest na 20 mln.
http://www.transfermarkt.pl/marc-andre-ter-stegen/profil/spieler/74857
Super transfer , bramkarz na lata.

0

Przeczuwam, że Real dzisiaj się potknie .

0

Daniel "Nie Ważne Jak Wrzuciłem" Alves

0

Nie chce nic mówić, ale ten skład równie dobrze można było obejrzeć 2/3 sezony temu. ;/

1

Jeszcze o 19:15 Porto z Benfiką. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?