0

Kiepsko ze skutecznością ;/

0

Song na + gra całkiem dobre zawody

2

NA + Bartra, Song, Iniesta.
NA - Alves

0

Mam tylko nadzieje, ze nie zemszcza sie te sytuacje .

0

2:0 Bravo

0

Mam nadzieje, że nasi oglądają teraz jak walczy Liverpool.

1

Nasi dali rade na Santiago Bernabeu w meczu powiedzmy sobie szczerze o być albo nie być w Lidze, to i na Vicente Calderon wierze, że nas nie zawiodą.
PS. Dziękuję naszym za walke do konca i przepiękne widoiwsko.
VeB !!!!

0

Alba co ten człowiek dzisiaj wyprawiwa to nie mam pytań ;p

0

MUszą mocno przycisnąć zaraz cos strzelą.

0

W tym momęcie przydał by sie Fabregas zeby srodek pola calkowicie ogarnac .

0

"Jedziemy z zamiarem, zostawienia serca na boisku" Mam taką nadzieje ;]

0

Co jak co, ale doping kibiców Galaty możemy pozazdrościć i pomyśleć sobie jak na Camp Nou zasiądzie około 90 tys. osób to jest straszna cisza jak by do teatru przyszli, a nie na mecz. ;/

0

Kurcze ja nadal nie dowierzam, że VV-sa nie będzie z nami od następnego sezonu. Od kiedy FC Barcelona skradła moje serce to zawsze ON stał miedzy słupkami, a teraz GO nie będzie z nami. Kończy się pewien bardzo miły okres w moim życiu. Nie pozostało już nic innego jak MU podziękować i życzyć jak najlepiej.

0

Jak najbardziej zasłużyliśmy na zwycięstwo, Środek pola został zdominowany Bardzo Dobra taktyka TATY z 4 pomocnikami, tak sobie teraz mysle ze jakby Neymar grał odpoczątku za Alexisa to ten wynik byłby nie co wyższy . Milej Nocy
Visca El BArca !!!!!!

0

Ja bym się cieszył bardzo z bramkowego remisu na Etihad Stadium, a u siebie możemy walczyć o wygraną, jak wiedzą wszyscy City nie gra zbyt pewnie na stadionach rywali .;]

0

Szybko strzelona bramka bardzo by nam pomogła w ułożeniu meczu na naszą korzyść, ale jak nam City wsadzi szybko bramkę to pójdą za ciosem i może być już tylko ciężej. Pierwsze minuty spotkania mogą być kluczowe do końcowego rozrachunku.(pierwszego meczu)

0

No nareszcie ;}

0

Tak teraz patrze to gdyby nie kontuzja Messiego to Ronalod ZP by nie dostał. Messi jest teraz w GAZIE a Ronaldo z karnych strzela ;p

0

Dzięki Mistrzu.;p

0

Sorry, że nie na temat ,ale mam takie pytanko. Jak nazywają się Ci komentatorzy co komentują teraz Arsenal-Manu?

0

Sorry, że nie na temat ,ale mam takie pytanko. Jak nazywają sie Ci komentatorzy co komentują teraz mecz Arsenal-Manu?

0

Na siłę chciał Messiego znaleźć .;/

0

Iniesta dzisiaj PRZEKOZAK ;p

0

-Trenerze.
- Co?
- Ibrahim Afellay

0

Dajcie Adriqano wykonac PROSZE;p

0

Jak najbardziej się z tobą zgadzam, ale oni maja cholernie skuteczną ofensywę.

0

Powiem wam, że Pellegrini ładnie poukładał Manchester City. Ich jedynym słabym punktem jest obrona, ale ilu trenerów marzy żeby miec taki słaby punkt w drużynie jak ma City.;p

0

Messi znów asysta i to mnie bardzo cieszy, to jest Messi z przed 2 /3 sezonów gdzie to on napędzał akcje Barcy a nie tylko czekał w polu karnym na gola (tak było za Tito);p

0

Co za MECZ!!!!!!!!
;p

0

Masz racje ale z drugiej strony gdzie był Alves?
;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?