WuwUVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiepsko ze skutecznością ;/
0
Song na + gra całkiem dobre zawody
2
NA + Bartra, Song, Iniesta.
NA - Alves
0
Mam tylko nadzieje, ze nie zemszcza sie te sytuacje .
0
2:0 Bravo
0
Mam nadzieje, że nasi oglądają teraz jak walczy Liverpool.
1
Nasi dali rade na Santiago Bernabeu w meczu powiedzmy sobie szczerze o być albo nie być w Lidze, to i na Vicente Calderon wierze, że nas nie zawiodą.
PS. Dziękuję naszym za walke do konca i przepiękne widoiwsko.
VeB !!!!
0
Alba co ten człowiek dzisiaj wyprawiwa to nie mam pytań ;p
0
MUszą mocno przycisnąć zaraz cos strzelą.
0
W tym momęcie przydał by sie Fabregas zeby srodek pola calkowicie ogarnac .
0
"Jedziemy z zamiarem, zostawienia serca na boisku" Mam taką nadzieje ;]
0
Co jak co, ale doping kibiców Galaty możemy pozazdrościć i pomyśleć sobie jak na Camp Nou zasiądzie około 90 tys. osób to jest straszna cisza jak by do teatru przyszli, a nie na mecz. ;/
0
Kurcze ja nadal nie dowierzam, że VV-sa nie będzie z nami od następnego sezonu. Od kiedy FC Barcelona skradła moje serce to zawsze ON stał miedzy słupkami, a teraz GO nie będzie z nami. Kończy się pewien bardzo miły okres w moim życiu. Nie pozostało już nic innego jak MU podziękować i życzyć jak najlepiej.
0
Jak najbardziej zasłużyliśmy na zwycięstwo, Środek pola został zdominowany Bardzo Dobra taktyka TATY z 4 pomocnikami, tak sobie teraz mysle ze jakby Neymar grał odpoczątku za Alexisa to ten wynik byłby nie co wyższy . Milej Nocy
Visca El BArca !!!!!!
0
Ja bym się cieszył bardzo z bramkowego remisu na Etihad Stadium, a u siebie możemy walczyć o wygraną, jak wiedzą wszyscy City nie gra zbyt pewnie na stadionach rywali .;]
0
Szybko strzelona bramka bardzo by nam pomogła w ułożeniu meczu na naszą korzyść, ale jak nam City wsadzi szybko bramkę to pójdą za ciosem i może być już tylko ciężej. Pierwsze minuty spotkania mogą być kluczowe do końcowego rozrachunku.(pierwszego meczu)
0
No nareszcie ;}
0
Tak teraz patrze to gdyby nie kontuzja Messiego to Ronalod ZP by nie dostał. Messi jest teraz w GAZIE a Ronaldo z karnych strzela ;p
0
Dzięki Mistrzu.;p
0
Sorry, że nie na temat ,ale mam takie pytanko. Jak nazywają się Ci komentatorzy co komentują teraz Arsenal-Manu?
0
Sorry, że nie na temat ,ale mam takie pytanko. Jak nazywają sie Ci komentatorzy co komentują teraz mecz Arsenal-Manu?
0
Na siłę chciał Messiego znaleźć .;/
0
Iniesta dzisiaj PRZEKOZAK ;p
0
-Trenerze.
- Co?
- Ibrahim Afellay
0
Dajcie Adriqano wykonac PROSZE;p
0
Jak najbardziej się z tobą zgadzam, ale oni maja cholernie skuteczną ofensywę.
0
Powiem wam, że Pellegrini ładnie poukładał Manchester City. Ich jedynym słabym punktem jest obrona, ale ilu trenerów marzy żeby miec taki słaby punkt w drużynie jak ma City.;p
0
Messi znów asysta i to mnie bardzo cieszy, to jest Messi z przed 2 /3 sezonów gdzie to on napędzał akcje Barcy a nie tylko czekał w polu karnym na gola (tak było za Tito);p
0
Co za MECZ!!!!!!!!
;p
0
Masz racje ale z drugiej strony gdzie był Alves?
;/