3

Lewy uznał że stadion jest źle zbudowany i trzeba go wyburzyć

29

Jak tak się zastanowić, to real wygrałby w tym sezonie wszystkie mecze, gdyby nie negreira

7

Sam fakt że już nawet na Realmadryt.pl krytykują RMTV pokazuje jaka to do dupy telewizja

1

Osobiście ciężko mi jest wyróżnić Olmo czy Lewandowskiego którzy poza golami, zresztą czasem przez błedy bramkarzy, ogólnie grali fatalnie. Joan grał za krótko, a Fermin niczym się nie wyróżnił, więc zostaje tylko Yamal.

15

Jutro w RMTV spodziewajmy się ciekawych i bezstronnych analiz, takich jak: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira

1

Negreira anulowany gol, powtórka zmanipulowana, żadnej ręki nie było (źródłó: RMTV)

1

Canal+ już nagonkę na Yamala robi xD. Tytuł skrótu: ,,Yamal nie trafia do pustej"... Przypominam że ten strzał miał 0,2 xg

3

Do dupy jest ranking UEFA w którym w tym sezonie Polska jest piąta bo im dobrze idzie w śmiesznej lidze konferencji

3

@FcPortoFan1999 Jak najdalej

1

Penalti a favor de real madrid

1

Co to ma do barcelony?

8

@Kessie chciałbyś?

1

Zakazali im o sędziach gadać, to muszą o czymś innym

0

Nicolas Jackson

4

@Kessie Było dzisiaj piwko?

4

Jutro w RMTV ciekawe i bezstronne analizy takie jak: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira

0

@BorzyKrzys Miałem na myśli obronę w sensie obrońców, a nie bramkarza
@Fc112 Pułapki offsajdowe to wina Flicka, i bynajmniej nie mówie że to zły trener, tylko ten element akurat mu nie wychodzi

1

Jak zwykle cała krytyka na stronie spada na obrońców, a tak naprawdę no to szczęsny zagrał słabiutko, Pedri który był najczęściej odbierającym pomocnikiem w TOP5 miał kontuzje, a Rashfordowi czy Ferminowi nawet się nie śniło wracać do obrony. Przestańcie wszyscy myśleć że napastnicy są doskonali (nie oszukujemy się, ofensywa też nie działała doskonale), a wszystkiemu winna obrona.

7

Spodziewajmy się dzisiaj w RMTV ciekawych i bezstronnych analiz, takich jak: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira

0

Gole we wczorajszym meczu (źródło: RMTV):
9' Negreira
12' Negreira
42' R. Mir
61' Negreira

0

Ten komentator chyba pijany jest, jak wpada gol do mówi gol na 10 decybeli, a potem przez 2 minuty milczy. No geniusz xD

5

Mam nadzieje na powtórkę

3

@jowita co tam u ciebie?

1



1

Real Madryt nie rozmawia o sędziach

0

Na miejscu Barcelony złożył bym wniosek o powtórzenie meczu przez faul na Cubarsim przy golu belinghama

0

@sokot A faul na Cubarsim przy golu na 2-1?

0

Jak widać pan Soto Grado dzisiaj dobrze wykonuje zadanie od szefa Pereza

1

@Filipem Canal+: Adam Marchliński, Cezary wilk; Eleven: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

0

Jak widać real rfef Madrid posyła najmocniejsze działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?