ZwyklyCuler48
Dołączył/a: luty 2025
Barcelona
2 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lewy uznał że stadion jest źle zbudowany i trzeba go wyburzyć
29
Jak tak się zastanowić, to real wygrałby w tym sezonie wszystkie mecze, gdyby nie negreira
7
Sam fakt że już nawet na Realmadryt.pl krytykują RMTV pokazuje jaka to do dupy telewizja
1
Osobiście ciężko mi jest wyróżnić Olmo czy Lewandowskiego którzy poza golami, zresztą czasem przez błedy bramkarzy, ogólnie grali fatalnie. Joan grał za krótko, a Fermin niczym się nie wyróżnił, więc zostaje tylko Yamal.
15
Jutro w RMTV spodziewajmy się ciekawych i bezstronnych analiz, takich jak: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira
1
Negreira anulowany gol, powtórka zmanipulowana, żadnej ręki nie było (źródłó: RMTV)
1
Canal+ już nagonkę na Yamala robi xD. Tytuł skrótu: ,,Yamal nie trafia do pustej"... Przypominam że ten strzał miał 0,2 xg
3
Do dupy jest ranking UEFA w którym w tym sezonie Polska jest piąta bo im dobrze idzie w śmiesznej lidze konferencji
3
@FcPortoFan1999 Jak najdalej
1
Penalti a favor de real madrid
1
Co to ma do barcelony?
8
@Kessie chciałbyś?
1
Zakazali im o sędziach gadać, to muszą o czymś innym
0
Nicolas Jackson
4
@Kessie Było dzisiaj piwko?
4
Jutro w RMTV ciekawe i bezstronne analizy takie jak: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira
0
@BorzyKrzys Miałem na myśli obronę w sensie obrońców, a nie bramkarza
@Fc112 Pułapki offsajdowe to wina Flicka, i bynajmniej nie mówie że to zły trener, tylko ten element akurat mu nie wychodzi
1
Jak zwykle cała krytyka na stronie spada na obrońców, a tak naprawdę no to szczęsny zagrał słabiutko, Pedri który był najczęściej odbierającym pomocnikiem w TOP5 miał kontuzje, a Rashfordowi czy Ferminowi nawet się nie śniło wracać do obrony. Przestańcie wszyscy myśleć że napastnicy są doskonali (nie oszukujemy się, ofensywa też nie działała doskonale), a wszystkiemu winna obrona.
7
Spodziewajmy się dzisiaj w RMTV ciekawych i bezstronnych analiz, takich jak: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira
0
Gole we wczorajszym meczu (źródło: RMTV):
9' Negreira
12' Negreira
42' R. Mir
61' Negreira
0
Ten komentator chyba pijany jest, jak wpada gol do mówi gol na 10 decybeli, a potem przez 2 minuty milczy. No geniusz xD
5
Mam nadzieje na powtórkę
3
@jowita co tam u ciebie?
1
1
Real Madryt nie rozmawia o sędziach
0
Na miejscu Barcelony złożył bym wniosek o powtórzenie meczu przez faul na Cubarsim przy golu belinghama
0
@sokot A faul na Cubarsim przy golu na 2-1?
0
Jak widać pan Soto Grado dzisiaj dobrze wykonuje zadanie od szefa Pereza
1
@Filipem Canal+: Adam Marchliński, Cezary wilk; Eleven: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
0
Jak widać real rfef Madrid posyła najmocniejsze działa