ZwyklyCuler48
Dołączył/a: luty 2025
Barcelona
2 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@EsteBlanco Oczekujesz od psychopaty logicznego myślenia
0
@PuszkinFan Osobiście nie lubię atleticos
0
@EsteBlanco i za jego rządów nie wygrali lm
1
@EsteBlanco Nie pamiętasz jak kazał im pod karą śmierci przegrać klasyk i półfinał pk
1
@EsteBlanco Przypominam ustawione 11:1
1
@EsteBlanco Zdobyła by więcej
0
@EsteBlanco To że te 32% mistrzostw wynika z tego że wcześniej nie wygrywali bo franco nie pozwalał
1
@EsteBlanco statystyki typu mistrzostwa w czasie gdy płacili da się łatwo wyjaśnić: śmierć generała franco
10
Nie ma słów na opisanie tego, jakimi płaczkami są ci z RMTV https://www.realmadryt.pl/news/142540-real-madrid-tv-atakuje-seria-statystyk-sedziowskich-i-porownaniami-do-barcelony
3
RMTV: To nie fair, dlaczego nie jesteśmy premiowani? Przecież to niesprawiedliwe że musimy brać udział w uczciwej rywalizacji
0
@Omoziu W przypadku polski to najwyższe możliwe zwycięstwo
0
Jaki wynik Polska Holandia?
3
RMTV: Tak, niech sędziowie więcej błędów robią, może wreszcie coś wygramy
2
Marca znowu ze swoimi narracjami. Barca zadowolona? xD Trafili na mistrzów świata i europy gdy Real z pierwszego trafił na city które przegrało z Tottenhamem, a z drugiego na fatalny Juventus i Benficę która się ledwo zakwalifikowała. No ale wiadomo że napisanie że Barca ma trudniej nie pasowałoby do klubu wiecznie pokrzywdzonego.
1
Ciekawe czy w ałmatach mają lotnisko... jeśli nie to czeka ich dalsza podróż niż nasze tornee
0
@wariacik96 Jestem po losowaniu, dobrze tak realowi
3
Madryckie TV trwam
6
Świetne to jest
1
@dawidlampa Oby Espanyol i Getafe, a poza nimi jeszcze spadnie Oviedo
1
@dawidlampa Reffal Vardrid
1
@dawidlampa Dro
2
@dawidlampa Yamal
0
@dawidlampa Raphinha
0
@dawidlampa Pedri
1
@dawidlampa Barca, Atleti, Real, Betis
0
Gdzie Joan Garcia?
1
Te nominacje to jakiś żart. 8 napastników, 1 obrońca. Brawo
10
Najpierw gadają że letnie sparingi za 100mln mają odbywać się co 2 lata, o potem płaczą jak są co cztery
1
Sprzedajmy go do arabii
0
Jak dla mnie jest ok