0

@EsteBlanco Oczekujesz od psychopaty logicznego myślenia

0

@PuszkinFan Osobiście nie lubię atleticos

0

@EsteBlanco i za jego rządów nie wygrali lm

1

@EsteBlanco Nie pamiętasz jak kazał im pod karą śmierci przegrać klasyk i półfinał pk

1

@EsteBlanco Przypominam ustawione 11:1

1

@EsteBlanco Zdobyła by więcej

0

@EsteBlanco To że te 32% mistrzostw wynika z tego że wcześniej nie wygrywali bo franco nie pozwalał

1

@EsteBlanco statystyki typu mistrzostwa w czasie gdy płacili da się łatwo wyjaśnić: śmierć generała franco

10

3

RMTV: To nie fair, dlaczego nie jesteśmy premiowani? Przecież to niesprawiedliwe że musimy brać udział w uczciwej rywalizacji

0

@Omoziu W przypadku polski to najwyższe możliwe zwycięstwo

0

Jaki wynik Polska Holandia?

3

RMTV: Tak, niech sędziowie więcej błędów robią, może wreszcie coś wygramy

2

Marca znowu ze swoimi narracjami. Barca zadowolona? xD Trafili na mistrzów świata i europy gdy Real z pierwszego trafił na city które przegrało z Tottenhamem, a z drugiego na fatalny Juventus i Benficę która się ledwo zakwalifikowała. No ale wiadomo że napisanie że Barca ma trudniej nie pasowałoby do klubu wiecznie pokrzywdzonego.

1

Ciekawe czy w ałmatach mają lotnisko... jeśli nie to czeka ich dalsza podróż niż nasze tornee


0

@wariacik96 Jestem po losowaniu, dobrze tak realowi

3

Madryckie TV trwam

6

Świetne to jest

1

@dawidlampa Oby Espanyol i Getafe, a poza nimi jeszcze spadnie Oviedo

1

@dawidlampa Reffal Vardrid

1

2

@dawidlampa Yamal

0

@dawidlampa Raphinha

0

@dawidlampa Pedri

1

@dawidlampa Barca, Atleti, Real, Betis

0

Gdzie Joan Garcia?

1

Te nominacje to jakiś żart. 8 napastników, 1 obrońca. Brawo

10

Najpierw gadają że letnie sparingi za 100mln mają odbywać się co 2 lata, o potem płaczą jak są co cztery

1

Sprzedajmy go do arabii

0

Jak dla mnie jest ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?