0

Zastanawiam się, czy się cieszyć że nie trafiliśmy na p$g, czy smucić że jesteśmy w tej samej ścieżce do finału, co wielkie Bodo xD

4

Jeden dobry mecz i od razu długa kontuzja xDDD

3

Czy dobrze mi się wydaje że wczorajsza wygraną realu była pierwszą od dawna kiedy nie dostali karnego?

3

Nie lubię madrycioków

0

@turhiay Lepiej zmień awatar bo cię moderacja zbanuje bez dowodów :D

16

sreal VARdrid w pigułce

2

@blakkudium Mekambe za dużo z karnych strzela, ale mi też chyba najbliżej do Kane'a

1

Gdybyście mieli na tę chwilę głosować na złotą piłkę za ten sezon, to kogo byście wybrali?

2

To już za parę miesięcy: https://zapodaj.net/plik-hcrjRnx5wd

0

@VamoSBarca88 po eliminacjach bym się nie zdziwił

0

@Marusek Jakby reprezentacja która ograła włochy 4-1 i 3-0 zaszła daleko to nie była by to żadna sensacja

1

Mówcie co chcecie, ale ważcie słowa

1

@Comentateiro 3 to minimalna na sofascorze

6

Barcelona - Atletico przewidywane składy: https://zapodaj.net/plik-uVDEUr7rKz

35

Plan realu na najbliższe 48 godzin:
1. Negreira
2. Odpadnięcie z Benfiką
3. Negreira

1

@KamQiX Niestety, to działa tylko w jedną stronę

0

Gdyby nie hat-trick negreiry byłoby 0-0

1

Ewidentny karny

3

Widać że naprawdę kampania wyborcza w Barcelonie ma duże powiązania z prawdziwą polityką. Kto by niby uwierzył w te Kane'y czy inne Haalandy przy takim budżecie...

5

0

Wasze TOP5 najlepszych klubów na świecie w tym momencie? Dla mnie tak:
1. Arsenal
2. Bayern
3 Barca
4 Inter
5 Aston Villa

0

@FcPortoFan1999 Włącz sobie dowolny mecz realu, to zobaczysz że w mniejszych ilościach, ale są

2

A biali i tak powiedzą że UEFAlona...

7

Wczorajszy mecz był wyjątkowy - real madryt nie dostał żadnego karnego. To zdarza się raz na 1000 lat

1

@FCB24 Już pomijąc fakt że karny powinien być powtórzony, gol dla Girony anulowany, a w 96 minucie Barca powinna dostać karny po faulu na de Jongu największym problemem jest to, że Ferran nic nie umie, a Lewy jest za wolny do takich podań w stylu Yamala

0

Jak nie będzie dyskwalifikacji, to mamy srebro

0

@MOLESTA Ale bardzo podobnie

0

Z rankingami piłkarskimi jest tak że im popularniejsze tym gorsze. Ranking fifa bardzo wolno się zmienia i nie bierze pod uwagę wysokości wygranej. Ranking uefa bierze pod uwagę aż 5 lat i tak samo liczy LM, LE I LKE

0

Z rankingami piłkarskimi jest tak że im popularniejsze tym gorsze. Ranking FIFA bardzo wolno się zmienia i nie bierze pod uwagę wysokości wygranej. Ranking UEFA bierze pod uwagę aż 5 lat i tak samo liczy LM, LE I LKE

13

Real Madryt nie rozmawia o sędziach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?