0

@KierownikLucas Chodzi też o to, że oprócz tego trzeba jeszcze brać poprawkę na to że np. w meczu Hiszpania - Liechtenstein raczej nie ma szans 50-50

0

@michal26 Bez przesady. Ukraina tej chwili obiektywnie lepsza, Albania też umie się postawić

1

Na ile byście w tej chwili realistycznie szacowali szanse na awans Polski na mundial? Ode mnie tak 30%

0

Komu oprócz Levante i Oviedo życzycie spadku (zakładamy że real i espanyol na pewno nie spadną)

26

,,Szczególne oburzenie miała wywołać jego krytyka klubowej telewizji realu madryt" Już nawet się nie kryją z tym VARdrytem xD

28

Widzę że VARdryt już przyzwyczajony że sędziwie im pomagają, i jak przestali to płacz xD

0

Dla mnie oba to karne

2

17

Każdy kto głosował na lewego jest chyba naćpany xD

3

@Faro Pięknie się przedawniło :D

28

real madryt piszemy z małej panie redaktorze

5

Zdarzały mu się kompromitacje ale wiadomo że nikt nie kupi tego że gorszy od bartomeu. Bez przesady xD

1

@pawelpi04 Podbijam

24

Puta madrid

2

Czemu nie możemy grać z przodu z kimś z trójki Fermin/Rashford/Olmo ale w roli klasycznej a nie fałszywej 9?

0

Niewykorzystane okazję lubią się mścić

0

@FcPortoFan1999 Tylko przypomnę 2x 4-1 dla Benfiki w ostatnich latach xD

0

@partymaker Sommer, Maignan, Leao, Modrić, Bastoni, Barella, Dimarco, mam wymieniać dalej? W Serie A jest tak rozwinięta taktyka, że oni byliby w top5 z piłkarzami z ekstraklapy xD

3

A penalti madrid del favor real

3

Wiadomo że jak VARdrid nie wygrywa to doliczają 50 xD

0

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tam nie było karnego???

1

@July_6_BcN Zaniemówiłem jak zobaczyłem ten wpis xD

0

W 1922?????????????????????????

3

Dzisiaj powtórka:

2

@peetwithbarca Dla mnie powinniśmy zagrać na dwie 9: Od kończenia nogą: Yamal Od kończenia głową: Araujo :D

24

A gdzie @michalgajdek xD?

0

Jakie mięso najbardziej lubicie?

1

@MOLESTA Nie (komentarz musi zawierać min. 15 znaków)

2

@maroon Chciałbym, ale mnie zbanowali na 7 lat za pisanie tego typu treści :D

1

Narzekają madryćwoki że ustawione losowanie, że Rakitić, itd. a ja chciałbym zauważyć że w fazie ligowej Sporting był wyżej od City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?