ZwyklyCuler48
Dołączył/a: luty 2025
Barcelona
2 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KierownikLucas Chodzi też o to, że oprócz tego trzeba jeszcze brać poprawkę na to że np. w meczu Hiszpania - Liechtenstein raczej nie ma szans 50-50
0
@michal26 Bez przesady. Ukraina tej chwili obiektywnie lepsza, Albania też umie się postawić
1
Na ile byście w tej chwili realistycznie szacowali szanse na awans Polski na mundial? Ode mnie tak 30%
0
Komu oprócz Levante i Oviedo życzycie spadku (zakładamy że real i espanyol na pewno nie spadną)
26
,,Szczególne oburzenie miała wywołać jego krytyka klubowej telewizji realu madryt" Już nawet się nie kryją z tym VARdrytem xD
28
Widzę że VARdryt już przyzwyczajony że sędziwie im pomagają, i jak przestali to płacz xD
0
Dla mnie oba to karne
2
Oni są jacyś powaleni xD https://zapodaj.net/plik-5KY1VgCO01 https://zapodaj.net/plik-FNZdqmMEg5
17
Każdy kto głosował na lewego jest chyba naćpany xD
3
@Faro Pięknie się przedawniło :D
28
real madryt piszemy z małej panie redaktorze
5
Zdarzały mu się kompromitacje ale wiadomo że nikt nie kupi tego że gorszy od bartomeu. Bez przesady xD
1
@pawelpi04 Podbijam
24
Puta madrid
2
Czemu nie możemy grać z przodu z kimś z trójki Fermin/Rashford/Olmo ale w roli klasycznej a nie fałszywej 9?
0
Niewykorzystane okazję lubią się mścić
0
@FcPortoFan1999 Tylko przypomnę 2x 4-1 dla Benfiki w ostatnich latach xD
0
@partymaker Sommer, Maignan, Leao, Modrić, Bastoni, Barella, Dimarco, mam wymieniać dalej? W Serie A jest tak rozwinięta taktyka, że oni byliby w top5 z piłkarzami z ekstraklapy xD
3
A penalti madrid del favor real
3
Wiadomo że jak VARdrid nie wygrywa to doliczają 50 xD
0
Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tam nie było karnego???
1
@July_6_BcN Zaniemówiłem jak zobaczyłem ten wpis xD
0
W 1922?????????????????????????
3
Dzisiaj powtórka:
2
@peetwithbarca Dla mnie powinniśmy zagrać na dwie 9: Od kończenia nogą: Yamal Od kończenia głową: Araujo :D
24
A gdzie @michalgajdek xD?
0
Jakie mięso najbardziej lubicie?
1
@MOLESTA Nie (komentarz musi zawierać min. 15 znaków)
2
@maroon Chciałbym, ale mnie zbanowali na 7 lat za pisanie tego typu treści :D
1
Narzekają madryćwoki że ustawione losowanie, że Rakitić, itd. a ja chciałbym zauważyć że w fazie ligowej Sporting był wyżej od City