ZwyklyCuler48
Dołączył/a: luty 2025
Barcelona
2 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Stegen na pożegnanie
8
Ja trochę rozumiem płacz madrycioków. Zapłacili sędziom za 100% decyzji na ich korzyść, dostali 90%
0
Ciekawostką: opta uważa że crystal pałace ma 86% szansy na awans do 1/8 ligi konferencji i 89% - na ćwierćfinał
2
Do osób które uważają że MVP dla Yamala to kradzież: Nominacje są około 60 minuty i Rapha wcale nie był nominowany
2
Według najbardziej sprawdzonego źródła, jakim jest Real Madrid TV dzisiejszy dublet ustrzelił nie Raphinha, lecz negreira
1
Gdybyście mogli chcieć że macie wybór jednego piłkarza, który w Barcelonie grał na pozycji to jaki piłkarz przychodzi wam najszybciej na myśl jak myślicie o tym, który miał takie umiejętności?
0
Na serio powinni zmienić zasady bo to bez sensu że nie można grać różnych krótko bo spalony xD
0
Zagadka: dla jakiego klubu najdłużej grał piłkarz który wykonywał najwięcej karnych w historii
0
@damian16161212 On w wieku 17 lat jest drugi w klasyfikacji strzelców eliminacji euro u-21
0
Czy uważacie że 12 mln za Pietuszewskiego to uczciwa cena?
0
RMTV ujawnia treści dzisiejszych zeznań w sprawie negreiry: Płaciliśmy żeby niszczyć real
0
Kto według was na tę chwilę jest więcej warty na rynku, Pedri czy Mbappe?
1
@karci0 Sofascore/Flashscore/FotMob
0
Radziłbym się tak szybko nie cieszyć z porażki realiku. Znając sędziów spodziewajmy się za chwilę penalty a favor de real madrid
0
Jutro pewnie płacz w RMTV że nie było karnego xD
0
Real w lidze nie ma kim grać, ale śmietankowi i tak powiedzą że szpitalona
1
Dla mnie to niesamowite, że z takich pozycji Kounde był w stanie strzelić tak precyzyjnie
5
@Moderacja Czy mógłbym prosić o to, żeby przy każdym usuniętym komentarzu był podany powód? Bo nie zawsze rozumiem, dlaczego usuwacie.
1
Jak waszym zdaniem RMTV rozwiąże problem, że pan Quintero Gonzalez w 2018 roku sędziował w jakiś okręgówkach?
2
Nic mnie we właśnie zakończonym tygodniu tak nie ucieszyło, jak wczorajsze upokorzenie realiku
1
Kto wygra ekstraklasę?
@FcPortoFan1999
12
Penalti a favor de real madrid
0
Co myślicie o MVP miesiąca La Ligi dla Yamala?
0
Co wolicie, futbol z reprezentacjami czy bez nich?
0
Ten ranking fifa to żart. Genialna Norwegia w trzecim koszyku xD
2
Picie z @Kessie czy z @Luciano99?
0
Piękna symulka xD
0
Penalti a favor de real madrid
0
Jeśli Athletic wyrówna, spodziewajmy się karnego dla realu
4
@gumaz Mógłby przekupić @Luciano99 żeby mu dał telewizor, ale nie ma z czego