0

Ter Stegen na pożegnanie

8

Ja trochę rozumiem płacz madrycioków. Zapłacili sędziom za 100% decyzji na ich korzyść, dostali 90%

0

Ciekawostką: opta uważa że crystal pałace ma 86% szansy na awans do 1/8 ligi konferencji i 89% - na ćwierćfinał

2

Do osób które uważają że MVP dla Yamala to kradzież: Nominacje są około 60 minuty i Rapha wcale nie był nominowany

2

Według najbardziej sprawdzonego źródła, jakim jest Real Madrid TV dzisiejszy dublet ustrzelił nie Raphinha, lecz negreira

1

Gdybyście mogli chcieć że macie wybór jednego piłkarza, który w Barcelonie grał na pozycji to jaki piłkarz przychodzi wam najszybciej na myśl jak myślicie o tym, który miał takie umiejętności?

0

Na serio powinni zmienić zasady bo to bez sensu że nie można grać różnych krótko bo spalony xD

0

Zagadka: dla jakiego klubu najdłużej grał piłkarz który wykonywał najwięcej karnych w historii

0

@damian16161212 On w wieku 17 lat jest drugi w klasyfikacji strzelców eliminacji euro u-21

0

Czy uważacie że 12 mln za Pietuszewskiego to uczciwa cena?

0

RMTV ujawnia treści dzisiejszych zeznań w sprawie negreiry: Płaciliśmy żeby niszczyć real

0

Kto według was na tę chwilę jest więcej warty na rynku, Pedri czy Mbappe?

1

@karci0 Sofascore/Flashscore/FotMob

0

Radziłbym się tak szybko nie cieszyć z porażki realiku. Znając sędziów spodziewajmy się za chwilę penalty a favor de real madrid

0

Jutro pewnie płacz w RMTV że nie było karnego xD

0

Real w lidze nie ma kim grać, ale śmietankowi i tak powiedzą że szpitalona

1

Dla mnie to niesamowite, że z takich pozycji Kounde był w stanie strzelić tak precyzyjnie

5

@Moderacja Czy mógłbym prosić o to, żeby przy każdym usuniętym komentarzu był podany powód? Bo nie zawsze rozumiem, dlaczego usuwacie.

1

Jak waszym zdaniem RMTV rozwiąże problem, że pan Quintero Gonzalez w 2018 roku sędziował w jakiś okręgówkach?

2

Nic mnie we właśnie zakończonym tygodniu tak nie ucieszyło, jak wczorajsze upokorzenie realiku

1

Kto wygra ekstraklasę?

@FcPortoFan1999

12

Penalti a favor de real madrid

0

Co myślicie o MVP miesiąca La Ligi dla Yamala?

0

Co wolicie, futbol z reprezentacjami czy bez nich?

0

Ten ranking fifa to żart. Genialna Norwegia w trzecim koszyku xD

2

Picie z @Kessie czy z @Luciano99?

0

Piękna symulka xD

0

Penalti a favor de real madrid

0

Jeśli Athletic wyrówna, spodziewajmy się karnego dla realu

4

@gumaz Mógłby przekupić @Luciano99 żeby mu dał telewizor, ale nie ma z czego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?