2

Moim zdaniem za mało doceniamy taką statystykę, jaką jest xGOT (coś jak xG, tylko że liczy prawdopodobieństwo że bramkarz nie obroni i bierze jeszcze pod uwagę jakość strzału). Jak ktoś strzeli nie do obrony, a bramkarz to obroni to ZAWODNIK nie ma gola. Jak ktoś strzeli w środek, prosto w bramkarza, a on to puści, to ma gola

1

Jakim cudem mbappe jest kapitanem z 96, przy 97 mendesa i dembele? O 3 środkowych napastnikach już nawet nie wspominam

4

Hat trick Negreiry daje awans albacete

0

@Darek_Maruszczak jak oni to wyliczyli, przecież Barcelona i Arsenal zaszły tak samo daleko, marketingowo jest przepaść, a w poprzednich rundach Barca miała lepsze wyniki

2

Najbardziej ucierpią na tym drużyny ofensywne, z wysoką linią obrony jak my czy Bayern, a drużyny jak Atletico i 2/3 serie a będą grać jeszcze niżej

2

@Starrk Jak ktoś ma dużo xA, a mało asyst, to znaczy że ma słabych kolegów z drużyny lub rywal ma dobrego bramkarza

0

Co jest według was bardziej wiarygodne, asysty czy xA?

5

Jak @Kessie nie wygra, to to będzie kradzież. Jak @Kessie wygra, to to też będzie kradzież

15

Negreira kazał zwolnić xabiego, ale ta liga jest skorumpowana

0

Co kibice realu myślą o tej zmianie: https://zapodaj.net/plik-wSXtD4amGm

10

@Kessie oskarżony przez sosnowiecką prokuraturę o kradzież 2mln rowerów

@blakkudium @Luciano99 @Kozinho.

7

Pięć wniosków po meczu z realem: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira

5

Plan ramowy madrycioków na najbliższe 24h:
1. Przegrany klasyk
2. Negreira

0

Co sądzicie o Superlidze?

1

Tak sobie myślę, że Negreira

0

Podsłuchałem dyskusje w redakcji RMTV. Po przegranym finale planują zrobić specjalną audycję, w której będą w kółko powtarzać: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira

1

Co myślicie o xG, Xa, itp. Powinny być używane częściej?

8

Ankieta na notatniku ,,czego się obawiasz przed klasykiem" https://zapodaj.net/plik-zgv60fVk7a

1

@Eoren można nominować jednego użytkownika w kilku kategoriach?

4

ZŁOTA PIŁKA: @Danny Gaucho za statystyki, @Luciano99 za wulkanizacjię, @Jakchcesz za żarty, @Kessie za herbowanie każdego komentarza z jego nick. #kessiezerobanow
DEBIUT ROKU @Laminedependencia za żarty z realu
SOMSIAD ROKU: @EsteBlanco za to że się z nim pokłóciłem o RMTV.
CYKLISTA ROKU: @Danny Gaucho za statystyki, @Luciano99 za wulkanizacjię, @Kessie bo cyklista może sugerować skradzione rowery.
Nominował bym na złotą piłkę @RoberDzik za żarty z realu, gdyby nie był redaktorem.
Dodajcie jeszcze eksperta piłkarskiego roku

3

Gdybyście mogli chcieć że macie wybór jednego piłkarza, który w Barcelonie grał na pozycji to jaki piłkarz przychodzi wam najszybciej na myśl, jak myślicie o tym, który miał takie umiejętności?

5

Plan sędziego i realu na derby madrytu: penalti a favor del real madrid

@RoberDzik

7

@Luciano99 Rower zniknął legalnie, brak właściciela oznacza brak przestępstwa.

@blakkudium @Kessie @gumaz

3

Niech manita z athleticiem nie sprawi że zapomnicie że real madryt jest najbardziej obrzydliwym klubem na świecie

0

@Safrani Za wrzucanie tu takich komentarzy: "Za wrzucanie tu komentarzy z notatnika powinno być:

- ban na pięć pokoleń w przód
- społeczny ostracyzm
- specjalne miejsce w piekle w garze w kształcie herbu Realu Madryt, ze wrzącą smołą. Miejsce obok Kamila Gali.

Tyle." Powinno być:
- ban na pięć pokoleń w przód
- społeczny ostracyzm
- specjalne miejsce w piekle w garze w kształcie herbu Realu Madryt, ze wrzącą smołą. Miejsce obok Kamila Gali.

Tyle.

1

Yamal wszedł na ostatni kwadrans i miał dwa udane wślizgi i zdążył wykonać 5 pojedynków z których wszystkie wygrał. Ocena na fcbarca.com: 5 xD

6

Negreira kazał athleticowi przegrać, sprzedany mecz

1

Negreira manita

2

Znęcają się nasi

0

Wszystkiego nawzajem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?