ZwyklyCuler48
Dołączył/a: luty 2025
Barcelona
2 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Moim zdaniem za mało doceniamy taką statystykę, jaką jest xGOT (coś jak xG, tylko że liczy prawdopodobieństwo że bramkarz nie obroni i bierze jeszcze pod uwagę jakość strzału). Jak ktoś strzeli nie do obrony, a bramkarz to obroni to ZAWODNIK nie ma gola. Jak ktoś strzeli w środek, prosto w bramkarza, a on to puści, to ma gola
1
Jakim cudem mbappe jest kapitanem z 96, przy 97 mendesa i dembele? O 3 środkowych napastnikach już nawet nie wspominam
4
Hat trick Negreiry daje awans albacete
0
@Darek_Maruszczak jak oni to wyliczyli, przecież Barcelona i Arsenal zaszły tak samo daleko, marketingowo jest przepaść, a w poprzednich rundach Barca miała lepsze wyniki
2
Najbardziej ucierpią na tym drużyny ofensywne, z wysoką linią obrony jak my czy Bayern, a drużyny jak Atletico i 2/3 serie a będą grać jeszcze niżej
2
@Starrk Jak ktoś ma dużo xA, a mało asyst, to znaczy że ma słabych kolegów z drużyny lub rywal ma dobrego bramkarza
0
Co jest według was bardziej wiarygodne, asysty czy xA?
5
Jak @Kessie nie wygra, to to będzie kradzież. Jak @Kessie wygra, to to też będzie kradzież
15
Negreira kazał zwolnić xabiego, ale ta liga jest skorumpowana
0
Co kibice realu myślą o tej zmianie: https://zapodaj.net/plik-wSXtD4amGm
10
@Kessie oskarżony przez sosnowiecką prokuraturę o kradzież 2mln rowerów
@blakkudium @Luciano99 @Kozinho.
7
Pięć wniosków po meczu z realem: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira
5
Plan ramowy madrycioków na najbliższe 24h:
1. Przegrany klasyk
2. Negreira
0
Co sądzicie o Superlidze?
1
Tak sobie myślę, że Negreira
0
Podsłuchałem dyskusje w redakcji RMTV. Po przegranym finale planują zrobić specjalną audycję, w której będą w kółko powtarzać: Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira
1
Co myślicie o xG, Xa, itp. Powinny być używane częściej?
8
Ankieta na notatniku ,,czego się obawiasz przed klasykiem" https://zapodaj.net/plik-zgv60fVk7a
1
@Eoren można nominować jednego użytkownika w kilku kategoriach?
4
ZŁOTA PIŁKA: @Danny Gaucho za statystyki, @Luciano99 za wulkanizacjię, @Jakchcesz za żarty, @Kessie za herbowanie każdego komentarza z jego nick. #kessiezerobanow
DEBIUT ROKU @Laminedependencia za żarty z realu
SOMSIAD ROKU: @EsteBlanco za to że się z nim pokłóciłem o RMTV.
CYKLISTA ROKU: @Danny Gaucho za statystyki, @Luciano99 za wulkanizacjię, @Kessie bo cyklista może sugerować skradzione rowery.
Nominował bym na złotą piłkę @RoberDzik za żarty z realu, gdyby nie był redaktorem.
Dodajcie jeszcze eksperta piłkarskiego roku
3
Gdybyście mogli chcieć że macie wybór jednego piłkarza, który w Barcelonie grał na pozycji to jaki piłkarz przychodzi wam najszybciej na myśl, jak myślicie o tym, który miał takie umiejętności?
5
Plan sędziego i realu na derby madrytu: penalti a favor del real madrid
@RoberDzik
7
@Luciano99 Rower zniknął legalnie, brak właściciela oznacza brak przestępstwa.
@blakkudium @Kessie @gumaz
3
Niech manita z athleticiem nie sprawi że zapomnicie że real madryt jest najbardziej obrzydliwym klubem na świecie
0
@Safrani Za wrzucanie tu takich komentarzy: "Za wrzucanie tu komentarzy z notatnika powinno być:
- ban na pięć pokoleń w przód
- społeczny ostracyzm
- specjalne miejsce w piekle w garze w kształcie herbu Realu Madryt, ze wrzącą smołą. Miejsce obok Kamila Gali.
Tyle." Powinno być:
- ban na pięć pokoleń w przód
- społeczny ostracyzm
- specjalne miejsce w piekle w garze w kształcie herbu Realu Madryt, ze wrzącą smołą. Miejsce obok Kamila Gali.
Tyle.
1
Yamal wszedł na ostatni kwadrans i miał dwa udane wślizgi i zdążył wykonać 5 pojedynków z których wszystkie wygrał. Ocena na fcbarca.com: 5 xD
6
Negreira kazał athleticowi przegrać, sprzedany mecz
1
Negreira manita
2
Znęcają się nasi
0
Wszystkiego nawzajem