ZwyklyCuler48
Dołączył/a: luty 2025
Barcelona
2 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może, czy będzie w tym roku złota piłka fcbarca.com?
3
Ulubiony klub oprócz Barcelony?
4
@Luciano99 prowadzisz jeszcze rekrutację do wulkanizacji?
1
Domen? goat.
7
Negreira Negreira Negreira Negreira Negreira
0
A co jeśli la bamba jest prawdziwa, a cała reszta to symulacja
5
Gdyby nie negreira, espanyol na pewno by już prowadził
3
Negreira
https://zapodaj.net/plik-4lY2f4H8e7
0
Na ile w skali 0-10 oceniacie swój rok na la bambie?
10
Policja w sosnowcu wzywa @Kessie na przesłuchanie żeby ustalić ile rowerów ukradł w 2025 roku
@blakkudium @Luciano99
2
Penalti a favor del real madrid
0
Nigdy nie pojmę, jak można brać na poważnie ten ranking UEFA w którym polska jest 11 w nagrodę że dostali się tylko do śmiesznej ligi konferencji xD
0
Uważam że najlepszą drużyną w Hiszpanii jest Levante. W końcu są niepokonani w tym roku w La liga
3
Totalnie nie rozumiem niechęci La Bamby do Yamala. W laliga lider asyst, 2 strzelec z hiszpanii i 5 łącznie, 55% udanych dryblingów, a hejtowany przez własnych kibiców
0
Kto według was był najlepszym piłkarzem na świecie w 2025? Ode mnie ex aequo Yamal i Pedri
0
Jakie debile na lewego głosowały??????????
1
@Czyhrynski Zamień City na Barce
2
@michaleu Widziałem kiedyś @Kessie kiedy kradł mi rower
2
Negreira
3
@July_6_BcN A mnie dwumecz real - Arsenal nauczył że 90 minut na bernabeu to bardzo dużo czasu
4
Gdzie Yamal? Przecież on był nominowany na MVP Laliga
11
Cykl realu:
1. Wygrywają ze słabiakami przez sędziów
2. Przegrywają z dobrą drużyną
3. Negreira
4
3-3-4 z Yamalem na pomocy xD
0
1. Pedri
2. Eric
3. Yamal
10
A w przyszłym roku znowu nagminnie penalti a favor del real madrid...
48
Pamiętajcie, że w przyszłym roku real madryt ciągle będzie najbardziej obrzydliwym klubem na świecie
1
Wszystkiego nawzajem
0
Nagłówek do zmiany: IFFHS jak co roku wybrał nagrody za wiosnę, z niewielkim dodatkiem jesieni
3
@Luciano99 Podobno według @KessieAI minimalna to 8zł/h
1
To jest śmieszne, że przy takiej liczbie karnych real jeszcze płacze że negreira xD