0

Roberto :D uwielbiam tego kopacza :D

0

Ale gowno. Oszuści... całe te euro to jeden wielki wałek.

3

Ale ten niemiecki sędzia jest tragiczny i jednocześnie irytujący... chyba ma włoskie korzenie

11

Skąd oni biorą takich sędziów... tragedia. Włosi symulanci. Tfu. Mam nadzieje, ze nie przejdą Hiszpanów.

4

Hrabia Doku tam wymiata jak jakiś kosmita.

0

Ten sędzia to chyba ma włoskie obywatelstwo...

24

Nikt nie pisze, nikt nie mówi o karnym dla nas na początku meczu którego ten mierny, włoski, stronniczy sędzia nawet nie sprawdził...

1

Ten sędzia jest tragiczny. Jeszcze nie widziałem dobrego gwizdania w jego wykonaniu ani w LM ani na innych meczach.

1

Reprezentacja Niemców... szpaku w formie :D

0

To jest niesamowite jak w ciągu kilku lat Węgry z kraju Europejskiego zmieniły się w kraj autorytarny...

0

Ten Kuco tez teraz powinien dostać drugie żółtko... sędzia jak już surowy to powinien w jednym standardzie sędziować.

0

Strasznie frustrujace jest grać przeciwko sędziemu... Korpucja nigdy się nie skonczy a będzie tylko większa. Kasa się liczy nic więcej.

5

Luisito!!!! Ch... w dupe tym pajacom, którzy nasz klub tak zniszczyli i pozwalają ośmieszać. Ch... w dupe tym co oddali Luisito za darmo. Niech teraz widza! To co każdy laik wiedział. Oddanie takiego napastnika to jak rzucenie ręcznika w walce o mistrzostwo

5

Roberto stracił i pyk na 3-3 nie wiem jakim cudem ten gość tam jeszcze gra...

0

Wyszedłem do kuchni na 3 minuty a tu 2-2 :D co za miszcze

0

Wy tez macie ekran czarno-bialy? Bezbarwna gra. Nudna, bez pomysłu... Jak oni chca wygrać mecz chodząc po boisku... gdzie jest ta Barcelona...

0

Za takie coś nie ma czerwo? To tak jakby była kosa przy sam na sam...

0

Najpierw pique zabiera bramkę De Jongowi a chwile później broni na radar... ale masakra

4

Ile razy jeszcze musi ten pajac Damian kopnąć naszego żeby dostać kartkę? Pieprzony rzeźnik.

0

Ale ten Neymar słaby... :D nie nadaje się. Mamy Dembele.

0

Pierwsza czerwona w karierze grubasa?

1

Kiedy oni się naucza... nawet jakby tam coś było to Var należy do Madrytu

2

Real już wciągnął nas nosem. Teraz nas wydala tylną częścią ciała. A Dembele to najdroższy drewniany mebel świata. Powinni go wystawić na aukcji antyków.

0

@l0Messini a kto w TVP nie pajacuje? Tam maja wirus kurskiego.
Dziwne, ze nie opowiada, ze to zasługa PIS te zwycięstwo PSG :D

7

Wichniarek... Co ten typ ma za mniemanie o sobie a kopacz był z niego marny... teraz nagle wielki specjalista, expert... morda mu się nie zamyka.

5

King of the match - Messi... no chyba wykupił prenumeratę... nie tym razem. Nie zasługuje na takie wyróżnienie.

2

Dembuś jak Ty mnie teraz zaimponiłeś

0

Powiem wam... chyba nic z tego nie będzie. Jak przed reprą widziałem dla nas szanse na ligę i wygrana w Madrycie i widziałem super formę tak teraz to wszystko gdzieś wyparowało...

1

Będzie karny :) bo to przeciwko nam... norma hiszpańska musi być wyrobiona

4

No co wy pieprzycie... już widzę jak każdy tu strzela z takiej pozycji szczupakiem bramkę xD. To nie była setka dla Griezmana a nawet 50tka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?