4

Hahaha nie ma nic :D var w Hiszpanii to tylko dla Madrytu.

1

Niestety ale główne zadanie tego pajaca w żółtym to wykluczenie Leo na mecz z Madrytem. Taka jest hiszpańska piłka. Wiem ze to bajki ale Barca mogłaby grać we Francji tam tez są klasowe drużyny i nie ma ustawiania wszystkiego pod drużynę ze stolicy.

3

Powiem tak. W ta ligę powinno wejść jakieś hiszpańskie CBA jak kiedyś we Włoszech. Bo tego się nie da oglądać. Sędziowie przekupne świnie i tyle. Tfu

0

Panowie drukowanie pod Madryt właśnie się rozpoczęło przez tego cymbała w żółtej koszulce.

1

Kto to wracal za Mountem taki sprinter w środku pola dzięki, któremu był ten rożny?

1

Ten Zieliński mógłby już zostać zmieniony.

0

@MesQueUnClub_87 ja tylko rękami. Nogami umiem tylko wiązać krawaty.

0

VAR w Hiszpanii jest jak VAT w Polsce. Działa tylko dla Klubu ze stolicy. W Hiszpanii sportowy a w Polsce Poselski.

3

@Kgorecki2500 zapomniałem jeszcze o City racja. Zaorali by nas jak rolnik pole.

5

Poziom meczy to dno. Szkoda ze trafiliśmy na PSG bo kazda inna drużynę może oprócz Bayernu byśmy wciągnęli nosem. A sędziowanie w tej LM to już w ogóle jakaś parodia. Najgorsze, ze taki „najlepszy” sędzia z Włoch może robić co mu się podoba bez konsekwencji. 1 połowa i nie ma karnego. Łokieć na twarz przez piłkarza Chelsea - żółta... piłkarz Atleti sprzedane łokcia w walce w brzuch i czerwo. Ten sędzia powinien po tym meczu przyznać się do błędów a będzie dumny ze swojej „pracy”

8

Włoski sędzia ewidentnie postawił dzisiaj u buka na Chelsea

3

Co za idiotyzm z tymi karnymi ostatnio przeciwko nam :) ten z PSG był śmieszny ale ten to już jest kompromitacja przepisów gry w piłkę nożna... Żenada.

0

@ProMILs tych szejkowych :) kasa rządzi piłka a największa jest u tego ciapatego z psg

1

Ten sędzia zawsze nam pomagał z tego co pamietam :p

22

Mbappe vs. Dembuś. Jeden robi 3 obrońców i pakuje pod ladę. Drugi sam na sam podaje do bramkarza wiec jest 1-1

0

Ale ten Dembele jest irytujący.... sam na sam strzela jak baba. Każde podanie ważne jest niecelne. Co z nim...

1

Dobra ta ostatnia powtórka pokazuje ze był karny. Już się bałem, ze Var Real pożyczył Barcelonie

0

Nic nie było :( potknął się o swoje nogi

4

Co ten komentator... przeżywa tych zawodników. Cytuję: „Paredes Gej”

9

Gdzie jest ten jebany madrycki VAR??? Nie dotknął przecież piłki ten kurdupel z bilbao.

0

Poczekają jeszcze na wiatr. Przecież Norweg nie może przegrać z Polakiem! Mogli by zawiesić ten „sport”

0

5pkt rekompensaty :D a go wgniotło w ten zeskok jak nie powiem co...... ostatni puchar, który oglądałem bo to nie jest sport tylko loteria. Do tego Niemiec prawie wyrżnął podczas lądowania a ten dostanie 18punktow...

0

@fcbarcafan19 no dobrze, wiem remontują ale i tak uważam, ze biznesowo to bardzo mądre posunięcie nawet jakby tego remontu nie było.

0

Czemu Real gra na treningowym na my na Camp Nou? I tak nie ma kibiców. Utrzymanie murawy na takim Camp Nou vs. Mini Estadi to pewnie różnica kolosalna ale jak zwykle Real myśli biznesowo a Barca woli tuszować długi.

0

@D10SLEO na Real zawsze dobry kupon. Wygrają - fajnie, przegrają - tez fajnie. Win-Win

0

@Gruzin94 może od Ciebie :)

1

Te punkty za wiatr to jakaś kpina. Jak już to te rekompensaty powinny być dużo wyższe bo jeden skacze i go wiatr wpycha w ziemie a drugi ma pod narty i to jest różnica 5p? Sport to to nie jest a bardziej jakaś loteria

1



Kto czeka na ten serial tak jak ja? :D

2

Luis ma najlepszy start w nowym klubie od czasów CR7 dla Realu. 12 bramek w 15 meczach, CR7 13 bramek w 15 meczach. Bartomeu out. A nie to już było.

0

@dv_7 pakiet eleven w nc+ to eleve 1-3 a eleven 4 chyba jest od pakietu extra. Ja mam superpremium i mam 4 kanały. Sprawdz na ich stronie jakie masz kanały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?