adaminhoo
Dołączył/a: marzec 2012
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak to jest, ze co weekend lepsze mecze sa na c+ względem eleven z ligi hiszpańskiej i niemieckiej? A podobno dziela sie po równo... derby Madrytu c+ Sevilla - Barca C+ Atleti - villareal C+ nie mówiąc o meczach BVB... w eleven były chyba 2 mecze Borussi plus teraz w niedziele trzeci z Bayerem
4
Chielini pokazuje - pójdźmy za ciosem! Darek ale oni przegrywają 0-2... :D
0
Jestes zwycięzca! :D
0
Jak teraz anulują to zmieniam sport na pilke wodna czy cos
0
Tez uważam ze całkiem dobra zmiana. Każdemu moze zdarzyć sie taki kiks. Cou nie ma łatwo. Nie gra na swojej pozycji i ogolnie jest mu ciezko. Mam nadzieje ze odpali i bedziesz jeszcze przecierać oczy po bramkach jakie pakuje z dystansu bo wszyscy wiemy, ze to jego główny atut obok dryblingu.
0
Ciekawe ze w el clasico najwiecej dostał od jednego sędziego, którego juz dawno nie widziałem sedziujacego derby... nie wiem jak mu leci
0
Nie, nie - cieszył sie zwyczajnie - moze tak jak kolega wczesniej napisał ćwiczył nowy zwód i mu wyszedł :D
22
Nie wiem czy sledzicie nasz klub na insta. Wrzucili relacje z dzisiejszego dnia i jest moment kiedy z autokaru ida Messi i Luis... i co... No i nasz Luisito nawet na chodniku sie potyka :D
0
Nie wiem czy zauważyłeś ale jak gruby startuje to sie zapada na tej murawie... przypadek? Nie sadze.
1
Taka gra na stojąco... chciałbym sie mylić ale my tu dzisiaj nic nie wbijemy. Nikt nie wychodzi na pozycje... zero ruchu, zero akcji... wiecej z gry maja Baskowie
0
Ciekawe, ze jak gra Real to kretyni tylko gwiżdżą pod ich dyktando... patrz wczorajszy mecz.
1
Pewnie mnie tu wyśmiejecje a ci z notatnika sie oburza ale od jakiegoś czasu widze kampanie sędziowska przeciwko Barcelonie i to dodatkowo z wykorzystaniem VARu...
3
Sędzia chyba znowu z Madrytu przyjechał... reka w polu karnym, faul przed polem karnym na Messim... nic chłop nie widzi. Mr Blind... o kartkach tez zapomniał. La liga
0
Co z tego ze był ruch ręki od pilki skoro ta reka przeszkodziła przejąć pilke w polu karnym messiemu... absurdalny przepis
1
Wchodzą jak w masło. Obrana zagubiona. Pomocy nie ma... Sergi Roberto znowu odcięty mozg. Faul przed polem karnym... ataku tez nie widac... słabo to wyglada... tyle strzałów ma bilbao ze to jest jakas paranoja... w końcu cos wpadnie
0
Ogladam skoki i chłopaki ładują w tym samym miejscu j jednemu mierzą 127.5 a drugiemu 124.5... mowie tutaj o Johansonie j Kubackim. Kot tez lądował dalej niz mi zmierzyli... nie wiem czy musze zmienic tv na większy czy isc do okulisty czy moze sędziowie cos brali?
0
Komentarz usunięty
6
Jak widac mozna drukować rownież jak jest VAR... przy wyniku powinni zamiast RMA pisac VAR :)
0
VAR w Hiszpanii:
Faul na Vinicusie po nim bramka (sprawdzamy - jest ok!)
Faul na Vinicusie Jimeneza przed polem karnym (sprawdzamy - jest karny!)
Hiszpania :D
1
Wyglądamy jak bezzębny chcący ugryźć jabłko...
1
Znowu nie było spalonego... na co oni machają tymi chorągiewkami skoro jest VAR...
0
Prince za Suareza? Gorzej z ta nasza szpica byc nie moze...
0
Taka gra to woda na młyn dla Realu. Maja wynik i graja to co lubia czyli kontratak. Do tego maja większe posiadanie piłki i nie wiem jak to jest mozliwe... wchodzą w nas jak w masło a obrona sie cofa na 5 metr... słabo poki co bardzo slabo
0
Nie było spalonego :D distalivysmy bramkę po Varze... ale mamy Malcolma w ataku. Macolmtenta mamy w akcji.
0
W tym niby studiu na eurosporcie co to za szpec siedzi z Rozenkowym?
1
Niesamowite ile schlierie wygrał konkursów w tak krótkim czasie
0
Gdzie spalony? VAR!!!!! I 2 minuty doliczone :D kryminał to sędziowanie
1
Ta trojka sędziowska to nie powinna sędziować naszych meczy. Ten ryj liniowego wyraża jedno - hała madrid. Śmiecie w żółtych koszulkach. Tfu
0
Porque? Porque?
0
Jak mnie drażni ten majenko... pan błędna decyzja.