1

Jak to jest, ze co weekend lepsze mecze sa na c+ względem eleven z ligi hiszpańskiej i niemieckiej? A podobno dziela sie po równo... derby Madrytu c+ Sevilla - Barca C+ Atleti - villareal C+ nie mówiąc o meczach BVB... w eleven były chyba 2 mecze Borussi plus teraz w niedziele trzeci z Bayerem

4

Chielini pokazuje - pójdźmy za ciosem! Darek ale oni przegrywają 0-2... :D

0

Jestes zwycięzca! :D

0

Jak teraz anulują to zmieniam sport na pilke wodna czy cos

0

Tez uważam ze całkiem dobra zmiana. Każdemu moze zdarzyć sie taki kiks. Cou nie ma łatwo. Nie gra na swojej pozycji i ogolnie jest mu ciezko. Mam nadzieje ze odpali i bedziesz jeszcze przecierać oczy po bramkach jakie pakuje z dystansu bo wszyscy wiemy, ze to jego główny atut obok dryblingu.

0

Ciekawe ze w el clasico najwiecej dostał od jednego sędziego, którego juz dawno nie widziałem sedziujacego derby... nie wiem jak mu leci

0

Nie, nie - cieszył sie zwyczajnie - moze tak jak kolega wczesniej napisał ćwiczył nowy zwód i mu wyszedł :D

22

Nie wiem czy sledzicie nasz klub na insta. Wrzucili relacje z dzisiejszego dnia i jest moment kiedy z autokaru ida Messi i Luis... i co... No i nasz Luisito nawet na chodniku sie potyka :D

0

Nie wiem czy zauważyłeś ale jak gruby startuje to sie zapada na tej murawie... przypadek? Nie sadze.

1

Taka gra na stojąco... chciałbym sie mylić ale my tu dzisiaj nic nie wbijemy. Nikt nie wychodzi na pozycje... zero ruchu, zero akcji... wiecej z gry maja Baskowie

0

Ciekawe, ze jak gra Real to kretyni tylko gwiżdżą pod ich dyktando... patrz wczorajszy mecz.

1

Pewnie mnie tu wyśmiejecje a ci z notatnika sie oburza ale od jakiegoś czasu widze kampanie sędziowska przeciwko Barcelonie i to dodatkowo z wykorzystaniem VARu...

3

Sędzia chyba znowu z Madrytu przyjechał... reka w polu karnym, faul przed polem karnym na Messim... nic chłop nie widzi. Mr Blind... o kartkach tez zapomniał. La liga

0

Co z tego ze był ruch ręki od pilki skoro ta reka przeszkodziła przejąć pilke w polu karnym messiemu... absurdalny przepis

1

Wchodzą jak w masło. Obrana zagubiona. Pomocy nie ma... Sergi Roberto znowu odcięty mozg. Faul przed polem karnym... ataku tez nie widac... słabo to wyglada... tyle strzałów ma bilbao ze to jest jakas paranoja... w końcu cos wpadnie

0

Ogladam skoki i chłopaki ładują w tym samym miejscu j jednemu mierzą 127.5 a drugiemu 124.5... mowie tutaj o Johansonie j Kubackim. Kot tez lądował dalej niz mi zmierzyli... nie wiem czy musze zmienic tv na większy czy isc do okulisty czy moze sędziowie cos brali?

0

Komentarz usunięty

6

Jak widac mozna drukować rownież jak jest VAR... przy wyniku powinni zamiast RMA pisac VAR :)

0

VAR w Hiszpanii:
Faul na Vinicusie po nim bramka (sprawdzamy - jest ok!)
Faul na Vinicusie Jimeneza przed polem karnym (sprawdzamy - jest karny!)
Hiszpania :D

1

Wyglądamy jak bezzębny chcący ugryźć jabłko...

1

Znowu nie było spalonego... na co oni machają tymi chorągiewkami skoro jest VAR...

0

Prince za Suareza? Gorzej z ta nasza szpica byc nie moze...

0

Taka gra to woda na młyn dla Realu. Maja wynik i graja to co lubia czyli kontratak. Do tego maja większe posiadanie piłki i nie wiem jak to jest mozliwe... wchodzą w nas jak w masło a obrona sie cofa na 5 metr... słabo poki co bardzo slabo

0

Nie było spalonego :D distalivysmy bramkę po Varze... ale mamy Malcolma w ataku. Macolmtenta mamy w akcji.

0

W tym niby studiu na eurosporcie co to za szpec siedzi z Rozenkowym?

1

Niesamowite ile schlierie wygrał konkursów w tak krótkim czasie

0

Gdzie spalony? VAR!!!!! I 2 minuty doliczone :D kryminał to sędziowanie

1

Ta trojka sędziowska to nie powinna sędziować naszych meczy. Ten ryj liniowego wyraża jedno - hała madrid. Śmiecie w żółtych koszulkach. Tfu

0

Porque? Porque?

0

Jak mnie drażni ten majenko... pan błędna decyzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?