adaminhoo
Dołączył/a: marzec 2012
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergi Roberto kolejny mistrz...
1
@Azi przewiń sobie teraz było zagranie do środa gdzie miał być Busi... ale wyszedł na grzyby.
1
Busquets pobudka dziadu!
0
Wesołe hiszpańskie sędziowanie :D inter ma akcje prawie sam na sam ten gwiżdże karnego. By za chwile go odwołać i dać piłkę bayerowi :D dobry obrońca z pana sędziego.
0
Pomarańczowe kartki :D ale madritistas dostaliby max żółte bez varu :D przeciwko nim var nie dziala
1
Ah bo te linie co oni rysują to są białe. I im się to zlewa z jedna drużyną i tam wtedy wszystko jest na korzyść tej właśnie drużyny. Bo jak to tak może być, ze przez tyle lat drużyna, której nie lubi stolyca wygrywa mistrzostwa Hiszpanii a nie zespół pana króla i chłopczykow z rządu.
0
@kamson24 ale sędzia nie uzna bo wiatr za mocno wieje.
2
Powinni zmienić logo la ligi na herb realu na piersi koszulki sędziowskiej. Kręcina by się odnalazł w tym szambie.
0
@Zip dzisiaj. A wcześniej to chyba nigdy?
0
Tyle niedokładności, ze głowa boli. Najbardziej wkurza kiedy przechwytują ja na połowie Sevilli i za 3 sekundy tracą. Ile już takich sytuacji? 10?
0
Ocampos rzucający maska o podłogę! Toz to bandytyzm! Pan Gates już wysyla mu wirusa za karę.
1
Eh... Niepotrzebnie zrobiliście te ankiety na najlepsza asystę czy bramkę... jak się tak ogląda te filmiki z udziałem iniesty czy xaviego to smutek mnie ogarnia... Ależ to była pomoc... pamietam jak wchodzili z Barcelony b i oglądając ich początki mówiłem sobie pod nosem... kogo ten trener wpuścił... co to ma być... ależ byłem głupi. Niesamowici piłkarze. Szkoda ze już ich nie ma w zespole... jakby tak mogli grać wiecznie to Barca była by magiczna po dziś dzień.
1
Ten strzał Mertensa nie był jakiś rewelacyjny. Nie leciał w okno... bardziej w twarz Pique i tu pytanie dlaczego on się odsunął ?
1. Shakira mu kazała uważać na buzie
2. Bo by bolało
3. Kontrakt reklamowy w tv by się wysypał jakby mu nos popsuli
Druga sprawa to nasza pomoc. Jakiś dramat. Oprócz Messiego w całej drużynie nie ma gracza, który byłby w stanie rozegrać, podać... przyspieszyć grę. W Barcelonie. Drużynie na wskroś ofensywnej nastawionej na atak pozycyjny. Nie ma kto rozegrac piłki. W pomocy 3 sztuki DM a czwarty DM na skrzydle... DM jak DraMat.
0
Bilbao fauluje a Barca dostaje kartki :D skąd ja to znam. Ale to jest puchar Króla. Pewnie poszła depesza, ze to nie puchar dla Barcelony
15
Najpierw Arthur potem Busi... sytuacje - patelnie na strzał z 20m. Ale nie oni musza podać tam gdzie jest 6 obrońców... tragedia
4
Fati rusza się po boisku jak młody Cristiano. Będzie z niego grajek. Mega pozytywny mecz Todibo. Nie wiem jakim prawem chca się go pozbyć...
32
Można powiedzieć - Fatility !
0
Lahoz nie zagwiżdże faulu pod polem karnym Atleti nawet jeśli będzie ewidentny faul bo wiem czym to śmierdzi... strateg nie sędzia :)
0
Ktoś tu rugby ogląda? Puchar świata? Taka gra gdzie nie ma Busquetsow, Ronaldów i Neymarów leżących wiecznie na murawie :p
2
@HolyGoalie97 widzę ze mamy tak samo :D
3
Te nowe przepisy odnośnie ręki w polu karnym są jeszcze gorsze niż były moim zdaniem. Gość popełni ewidentny błąd (deLigt Juve-Bologna) w polu karnym przecina podanie, które szło prosto pod nogę napastnika i nie ma karnego bo to był jego błąd i kiks... to są jakieś jaja... za błędy się płaci a nie, ze można je popełniać bez konsekwencji (chyba, ze jest się Mateu Lahoz)
0
Neuer by wyciągnął. Żartowałem
0
@Fenriss MSG brzmi lepiej :p
0
Kilka sezonów temu za stwierdzenie korpucji we włoskiej piłce. Nacja ta dostała sporo kar - licząc niemożność brania udziału w europejskich pucharach klubów z tego kraju. Mysle ze na to samo zasługuje Hiszpania. To co się tam dzieje od kilku sezonów to jest katastrofa. Aż dziwne ze umieją to wszystko pod dywan zamiatać
19
Fati’alna informacja... kto by pomyślał, ze będziemy się martwić o wynik i styl gry gdy nie będzie do dyspozycji gracza, o którym 90% z nas, w tym ja nie słyszało przed presezonem. Zle się dzieje w naszym kochanym klubie :(
7
Tytuł niczym z onetu... Pan Ściah chyba oglądał mecz przez różowe okulary... Za pare dni znowu dostaniemy bencki od Almerii albo Murcii... nic nie gramy niestety... nic
0
Ma ktoś stream który się nie zacina? Moj co 3 minut lag i reset :(
0
@Odesseiron
Ok czyli poprostu tak wypada ze jak eleven ma pierwszeństwo to uważają za lepszy mecz Realu lub Atleti a jak nc+ ma pierwsza wybór to akurat Barca gra ciekawszy... dobrze kumam?
Jakaś internetowa telewizja która pozwoli mi oglądać Barcelonę, ligę mistrzów i F1 godna polecenia?
0
Cześć,
Barcelonę nasza będzie jeszcze pokazywać Eleven? Mam Cyfrowy Polsat i do tej pory na 7 pierwszych kolejek pokazali w eleven jeden mecz Barcelony w 1 kolejce. Co jest raczej kpina. Z czego to wynika? W zeszłym sezonie dzielili się na pół z nc+ i mniej więcej było po równo nas i RM w eleven. Teraz dalej tak jest? I wychodzi w losowaniach ze zawsze wypada na nc+ czy coś się pozmieniało znowu? Przy okazji nSport+ to kanał jakiej platformy (strzelam ze również nc+) bo widzę ze tam tez pokazali jeden mecz Barcelony z 3 kolejki.
8
Najpierw ręka a potem brak faulu i Icardi idzie sam na sam a ten gwizda :D znamy triumfatora ligi mistrzów w tym sezonie :D