adaminhoo
Dołączył/a: marzec 2012
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobrze Rysio siadaj. Dwója.
0
@Kamil689 a kto tam prezentuje poziom? Ja tutaj widzę kopie Milanu, który się wypalił i 20 lat składają to już do kupy.
2
Na tych zbliżeniach pokazali pokolei:
Mingueza
Braitwait? Tak się to pisze?
Griezman
Czy to był przegląd tylko niektórych nieudaczników, którzy powinni sami się sprzedać do innego klubu?
5
Z serii Madrycki var:
- włączyłeś nagrywanlo?
- myślałem, ze ty włączyłeś.
- aaa to tylko Barca luz nie włączamy.
0
Powinni stworzyć jakiś taki budzik albo chociaż apke specjalnie dla naszej drużyny. By nas budziła jak będzie coś ciekawego...
1
Wystarczyło to dotknąć a ten wali z całej siły w niebo :D
4
Jak to tak superpuchar bez Realu? Z Athleticiem z kraju baskow i Barcelona z Katalonii? Halo Var, halo Ramos! Pomocy!
1
Idę szukać piłki po griezmanie. Elo
1
@xBoMBoWiECx sprinterzy ha ha ha
1
Araujo jak kiedyś Varane 1 do 1 ten sprint
2
Lenglet przewrócił się w złym kierunku. Tu trzeba niezgodnie z prawami fizyki. Wtedy jest karny. A druga sprawa ze na białej koszulce bardziej widać.
0
Ale claudio przecież miał nogę przed linia... realowi by powtórzyli :)
1
Wy tez widzieliście reklamę z uśmiechającym się Raikkonenem? Ile oni mu musieli za to zapłacić? :D
11
Var w Hiszpanii istnieje tylko jeśli drużyna ma białe trykoty :D
0
Co za cyrk hahaha... Neto się okiwał
0
Koeman powoli zaczyna kumać. Szuka złotego środka kiedy nie mamy klasycznej 9 i wydaje mi się, ze właśnie to znalazł. Griez właśnie tam powinien grać. Wyglądał dzisiaj jak ten puzel, który gdzieś się zgubił by skonczyc obrazek i w końcu go znajdujesz. Wiadomo juve obecnie gra słabo ale naprawde widać postęp. Z przodu griez za nim messi a po bokach dembele i pedri to serio fajny pomysł. Pomyśleć, ze na ławce jeszcze byli ansu, cou, trincao, puig czy dest. Fajnie będzie mile się zaskoczyć kiedy żaden z nas nie spodziewał się niczego dobrego po tym sezonie.
1
@R10marquez dokładnie ! Oglądało się to z uśmiechem :) wyglada to coraz lepiej
0
Jeśli liczycie, ze ta jedna wypowiedz trenera coś zmieni to niestety jesteście w błędzie. Kolejnych sto tez nic nie wniesie gdyż Barcelona jest wrogiem politycznym nr 1 dla stolicy kraju. Ba dla większości kraju. Co za tym idzie nie pozwolą by wielki Real, który reprezentuje Hiszpanie mógł przegrać mecz jeśli tylko jest szansa - wtedy będzie pomoc. Tak było, jest i będzie. Nie było Varu to sędzia przywdziewał biała koszulkę. Wprowadzili Var i patrzyliśmy z nadzieja ze coś się zmieni. Niestety jak widać Var można wykorzystać po swojemu, zmanipulowac. Polityka i pieniądze tworzy ten sport brudnym. Szczególnie w Hiszpanii to widać.
1
Jak ten mur stał na 9 metrach to ja mam ze 20 metrów wzrostu :D strasznie się to ogląda jak gdzie tylko się da to sędzia stara się ubierać biała koszulkę.
0
Kiedyś bym tego nie powiedział ale nie da się oglądać la ligi. Tam by musiało wjechać CBA jak kiedyś w serie A. Jak oni śmią mowic o sobie jako najlepszej lidze świata...
2
Ale kabaret jak z tego będzie karny. To już od razu dajmy mistrza Madrytowi
0
Hahahaha sędziowie z Madrytu znowu dają znać o sobie :(
1
Powiem wam, ze to bardziej mecz na orliku z dobrymi technikami jak el Clasico. Wesoły futbol bez obrony jednych i drugich.
0
@priest9999 kumam ale na rennes było pół stadionu :) jak na Ukrainie
0
Jakim cudem na stade rennes pół stadionu kibiców a na psg zero?
1
Ale Adama Traore się wykoksił :D
0
Hiszpański Var :D Madryt odrzucił tą petycję
1
Nie da się tego oglądać.
1
Ale czemu cou? Czemu nie to drewno busquetsowe?
2
Sprint Busquetsa. Śmiechłem :D