4

Dobrze Rysio siadaj. Dwója.

0

@Kamil689 a kto tam prezentuje poziom? Ja tutaj widzę kopie Milanu, który się wypalił i 20 lat składają to już do kupy.

2

Na tych zbliżeniach pokazali pokolei:
Mingueza
Braitwait? Tak się to pisze?
Griezman
Czy to był przegląd tylko niektórych nieudaczników, którzy powinni sami się sprzedać do innego klubu?

5

Z serii Madrycki var:
- włączyłeś nagrywanlo?
- myślałem, ze ty włączyłeś.
- aaa to tylko Barca luz nie włączamy.

0

Powinni stworzyć jakiś taki budzik albo chociaż apke specjalnie dla naszej drużyny. By nas budziła jak będzie coś ciekawego...

1

Wystarczyło to dotknąć a ten wali z całej siły w niebo :D

4

Jak to tak superpuchar bez Realu? Z Athleticiem z kraju baskow i Barcelona z Katalonii? Halo Var, halo Ramos! Pomocy!

1

Idę szukać piłki po griezmanie. Elo

1

@xBoMBoWiECx sprinterzy ha ha ha

1

Araujo jak kiedyś Varane 1 do 1 ten sprint

2

Lenglet przewrócił się w złym kierunku. Tu trzeba niezgodnie z prawami fizyki. Wtedy jest karny. A druga sprawa ze na białej koszulce bardziej widać.

0

Ale claudio przecież miał nogę przed linia... realowi by powtórzyli :)

1

Wy tez widzieliście reklamę z uśmiechającym się Raikkonenem? Ile oni mu musieli za to zapłacić? :D

11

Var w Hiszpanii istnieje tylko jeśli drużyna ma białe trykoty :D

0

Co za cyrk hahaha... Neto się okiwał

0

Koeman powoli zaczyna kumać. Szuka złotego środka kiedy nie mamy klasycznej 9 i wydaje mi się, ze właśnie to znalazł. Griez właśnie tam powinien grać. Wyglądał dzisiaj jak ten puzel, który gdzieś się zgubił by skonczyc obrazek i w końcu go znajdujesz. Wiadomo juve obecnie gra słabo ale naprawde widać postęp. Z przodu griez za nim messi a po bokach dembele i pedri to serio fajny pomysł. Pomyśleć, ze na ławce jeszcze byli ansu, cou, trincao, puig czy dest. Fajnie będzie mile się zaskoczyć kiedy żaden z nas nie spodziewał się niczego dobrego po tym sezonie.

1

@R10marquez dokładnie ! Oglądało się to z uśmiechem :) wyglada to coraz lepiej

0

Jeśli liczycie, ze ta jedna wypowiedz trenera coś zmieni to niestety jesteście w błędzie. Kolejnych sto tez nic nie wniesie gdyż Barcelona jest wrogiem politycznym nr 1 dla stolicy kraju. Ba dla większości kraju. Co za tym idzie nie pozwolą by wielki Real, który reprezentuje Hiszpanie mógł przegrać mecz jeśli tylko jest szansa - wtedy będzie pomoc. Tak było, jest i będzie. Nie było Varu to sędzia przywdziewał biała koszulkę. Wprowadzili Var i patrzyliśmy z nadzieja ze coś się zmieni. Niestety jak widać Var można wykorzystać po swojemu, zmanipulowac. Polityka i pieniądze tworzy ten sport brudnym. Szczególnie w Hiszpanii to widać.

1

Jak ten mur stał na 9 metrach to ja mam ze 20 metrów wzrostu :D strasznie się to ogląda jak gdzie tylko się da to sędzia stara się ubierać biała koszulkę.

0

Kiedyś bym tego nie powiedział ale nie da się oglądać la ligi. Tam by musiało wjechać CBA jak kiedyś w serie A. Jak oni śmią mowic o sobie jako najlepszej lidze świata...

2

Ale kabaret jak z tego będzie karny. To już od razu dajmy mistrza Madrytowi

0

Hahahaha sędziowie z Madrytu znowu dają znać o sobie :(

1

Powiem wam, ze to bardziej mecz na orliku z dobrymi technikami jak el Clasico. Wesoły futbol bez obrony jednych i drugich.

0

@priest9999 kumam ale na rennes było pół stadionu :) jak na Ukrainie

0

Jakim cudem na stade rennes pół stadionu kibiców a na psg zero?

1

Ale Adama Traore się wykoksił :D

0

Hiszpański Var :D Madryt odrzucił tą petycję

1

Nie da się tego oglądać.

1

Ale czemu cou? Czemu nie to drewno busquetsowe?

2

Sprint Busquetsa. Śmiechłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?