adaminhoo
Dołączył/a: marzec 2012
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obydwie druzyny zagrały na wysokim poziomie i w swoim stylu. Brazylia kombinacyjny atak pozycyjny a Belgia obrona i kontraatak oraz pojedyncze zrywy Hazarda czy De Bruyne. Mnie osobiście jako kibica Barcelony odpowiada styl Brazylii, ktora cały czas atakuje bez kalkulacji... Szkosa ze w tym wyrównanym meczu gwiazda wieczoru postanowił zostac Serb z Gwizdkiem, ktory mając VAR nie pofatygował sie nawet zobaczyc faulu Kompanego na Jesusie, ktory ewidentnie dostał w prawa łydkę, prawym korkiem Kompanego kiedy piłka byka w grze... Dla mnie to kompromitacja VARu i tego mundialu. Byc moze VAR pomaga tylko tym drużynom, którym chce sie pomoc a, ze Belgia to siedziba UE i sędziowal człowiek z Europy a Takze Brazylia wyrzuciła w grupie Serbów to moze jest jakies drugie dno. Na pewno nie był to mecz fair przez ten błąd... Pod koniec Neymar tez otrzymał lekkie uderzenie w twarz a nawet w oko w polu karnym No ale tez VAR nie pomógł... mimo, ze obydwie te sytuacje według przepisów to rzuty karne...
8
Ze musi sie uczyć od Rakiety!
0
Ja nie rozumiem jednego... Argentyna ma najlepszy atak na swiecie a ten pseudo trener w podstawowym składzie wypuszcza na skrzydło jakiegoś Pavona a pozniej za tego Pavona jakiegoś Moze... Nie mogl ustawić składu zncofnietym Leo z pomocy wyrzucic tego całego Pereza, ktory tez tam gowno robił i wstawić na napad Higuaina i Aguero? Jeszcze w obwodzie zostaje Dybala na zmianę. Fakt ze w klubie Kun i Igła graja na 9 ale to sa takie grajki ze Aguero poradziłby sobie na skrzydle a Messi i tak cały mecz ske cofał to mogl zagrać za napastnikami. Zrobili z tej Francuskiej obrony Makaroniki Francuskie. Sorry za interpunkcje a raczej jej brak. :)
5
Ludzie chodzi o to, ze drugie miejsce w grupie G daje łatwiejsza czesc drabinki i uniknięcie Brazylii, Francji, Urugwaju, Argentyny czy Portugalii :) po drugiej stronie jest tylko Hiszpania, Chorwacja i moze Dania czy Szwecja. Duzo słabsza połówka :) wiec tytuł trafiony
9
No dajcie temu Minie czas i wiecej szans bo chłop jest kozak zarówno w obronie jak i ataku :)
2
Tylko ja ryczałem jak dziecko? :( Gracias Andres!
3
Nawet przy ostrym ewidentnym faulu realu ten sędzia sie zastanawia czy zagwizdać... szkoda slow z ta drukarnia
1
Bayern powinien prowadzic 3-0 ale taki Ribery czy hummels nie umieją w polu karnym trafić dobrze w pilke
0
Chyba ze chodziło o Mullermilch? Hahah co to jest za łeb!
5
Miiiileeer - Kimiś! Jaki nowy browar szpaku reklamuje?
1
Barcelona zrobiła akcje wow! Podawał Dembele No prosze :) wszedł na boisko brawo
0
Ale sie kopiemy po czole... czyżby zadyszka na koniec sezonu...
2
La zabawa pod polem karnym... nigdy sie tego nie oduczą....
0
Oglądasz sobie mecz i wten do gry wchodzi „arbiter” smieszna jest ta najlepsza liga swiata dzieki „arbitrom”
0
Bo ma jeden mecz gorszy, ktory w zasadzie jest bez znaczenia i grany jest na jednym z najtrudniejszych stadionów la liga? Okey!
4
MCD - mcdonald trio :D
1
Jak dla mnie ewidentny karny. Za błędy sie płaci. Jakby tak zrobił ramos w gran derbi to byśmy tu mieli 100% pewny karny :D
3
Nie ale był błąd techniczny obrońcy. Machnął sie i odbił pilke ręka.
4
Po co ten VAR jak sędzia idzie ogladac powtórkę z ewidentna ręka a i tak nie gwizda karnego :D nie lubie Bayernu ale to jest absurd i kradzież
1
Trzecak - „Alba utyka” a on w tym momencie sprint do piłki Hahaha co za ludzie oni chyba oglądają mecz przez jakies SPECJALNE okulary
1
Przekaz mu ze współczuje nazwiska :D
11
Uwaga na TVP1 po meczu bedzie SPECJALNY magazyn skrótów Ligi Mistrzów! Ciekawe co w nim bedzie takiego specjalnego? Moze bez komentarza? :D
11
Peeeedro Peeedro Peeeedro ❤️ Należy mu sie!
2
„Jak to sie mowi w Hiszpanii” ulubiony cytat tego komika komentowania... a ten to juz jest hit... „Jak to sie mowi w Hiszpanii Barca gra by ten mecz ostudzić... Trzeciak prosza Cie wylyź
1
Brawo sędzia juz drukuje od paru dobrych minut
1
Semedo kontuzjowanyyyyyyy! Jakby jeszcze nie dali Ci znac :D
0
Messi nie ma nawet na ławce? Cos mu dolega czy zwykły odpoczynek?
1
Dlaczego znowu ten sabotażysta wchodzi... mamy asemble na prawa a cou do tylu na lewa za Iniestazo... albo Paulinho. Jest tyle lepszych wariantów...
0
Nooo wiadomo! 10 fauli materacy 0 kartek... 1 faul Barcy i żółta! Pajac!
1
Aleeż jestem wkur..... Zamiast grać i biegać jak na nich przestało... za co oni dostają te miliony na konta? Lahoz swoją droga ale tam powinno byc 5:0 a nie takie szczyny pokazywać leniwe... żal. Jesli nie wygramy nic w tym sezonie to sie nie zdziwię.