adaminhoo
Dołączył/a: marzec 2012
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To sa jakies jaja.... pierwsza bramka po faulu na Leo a teraz sabotaż roberto
0
Te niedouczone pajace w czarnych strojach znowu nie wiedza, ze należy korzystac z VAR i czekac ze spalonymi... co mecz to samo
1
Tak sie kończy lekceważenie przeciwnika... Valverde przesadził z rotacjami dzisiaj... obyśmy to odrobili u siebie
4
Luis nie był na spalonym a jesli tak to minimalny... kiedy sie naucza ze maja VAR i powinni puszczać takie stykowe sytuacje
1
To spisek! Neymar zakłada te konta i wypisuje komentarze pod postami o swoim powrocie!
2
Ktos mi wytłumaczy jakim cudem uznali bramkę gladbach? Koles sam sobie w reke strzelił i pomogło to w zdobyciu bramki... po co jest ten VAR?
0
Buahahha Luis załadował w bandę az parsknęliśmy śmiechem
0
Ja mam tylko jedno pytanie. Czemu tam nie gra rezerwa? Awans mamy... na cholerę nam 23 zawodników kadry jak on gra 11 w każdym meczu
1
Droga redakcjo, zapomnieliście kto dał zalążek akcji bramkowej nr 4 dla Betisu. Otóż Ter Stegen kopiąc pilke pod nogi rywala zamiast spokojnie ja złapać w polu karnym. To zachowanie powoduje, ze jest on współwinny utracie tego gole mimo ze przy strzale nie miał szans.
0
Zdecydowanie masz racje, za to uważam, ze przy bramce nr 4 duża winę ponosi nasz bramkarz bo gdyby nie jego bezmyślne wybicie piłki pod nogi rywala to tej akcji by nie było. To on podał pilke przeciwnikowi i poszła akcja gdzie totalnie zawalił rownież Roberto. Redakcja o tej akcji zapomniała wiec wydaje mi sie ocena lekko zawyżona pewnie za zasługi z poprzednich spotkań.
0
Nie No, az taki stary nie jestem :D ale umbro kiedys robiło bardzo dobre buty na hale
0
Panowie rozpieprzyly mi sie halowki umbro, ktore miałem lata. Sporo gram na hali i zalezy mi na wysokiej jakości. Moze ktos tutaj sie na tym zna? Wybrałem 3 modele:
Nike Sala Premier II
Mizuno Sala Premium 2
Joma Top Flex (tutaj jest mnóstwo modeli różniących sie numerami - moze ktos wiec jak odróżnić ten bardziej pro od tego bardziej amatorskiego modelu?)
1
Niestety ale największy wkład we wczorajsza porażkę według mnie ma Ter Stegen... zawsze podpora a wczoraj inny człowiek. To co zrobił przy bramkach na 3 i 4 dla Betisu to wola o pomstę do nieba, ciagle sie zastanawiam czemu on ta pilke kopnął i oddał Betisowi zamiast spokojnie złapać w tym polu karnym jak jakis amator na orliku... o Roberto moze nie bede sie wypowiadać bo on tam położył świeży asfalt pod autostradę do naszej bramki dla Betisu...
0
Czemu ter stegen ta pilke wybił - oddał... a nie złapał? Co on dzisiaj zostawił głowę w domu?
1
Zgadzam się w 100% z tym Panem jak i z kolega (L)iBarca. Łatwo jest byc malkontentem i narzekać na styl w jakim gramy ale nikt nie bierze pod uwagę z jaka kadrą grali Pep czy Luis. To był inny swiat i ten swiat juz raczej nie wróci. Byłem na el clasico i widziałem jak ta drużyna grała bez Leo. Uważam, ze gramy dobry futbol, juz nie tak efektowny jak kiedys ale w dzisiejszych czasach licza sie punkty, zwycięstwa i trofea a co za tym idzie kasa musi sie zgadzać by istnieć na topie. Valverde ma kilka minusów jak choćby to, ze nie daje szansy nowym nabytkom czy wychowankom i robi mało zmian ale z drugiej strony tez byśmy narzekali jakby w składzie grał Malcolm, ktory nie wykorzystywał by szans... Kij zawsze ma dwa końce. Dopóki sa wyniki nie ma co narzekać i ja to akceptuje.
0
Az strach pomyslec jakie inne ustawki prowadzi UEFA czy FIFA. W tym roku w LM nie ma VARu gdzie nawet w naszej biednej lidze jest... pewnie odpowiedni ludzie jeszcze musza zarobic odpowiednie pieniądze. Swiat to gowno. Szkoda ze żyjemy w takich czasach
2
Nie wiem czy już było...
FootballLeaks ujawniło, ze Infantino miał cicha umowe z City oraz PSG o finansowym fair play... rzekomo te dwie druzyny nie musiały sie obawiać sankcji i nie były sprawdzane pod względem wydanej ilości petrodolarow... jesli to prawda to szykuje sie gruba afera. My, Atleti czy Real dostajemy bana za jakies głupoty odnośnie młodych grajków a tam walki kręcą na grubości...
39
Nie mozna było wybrac lepszego czasu na wyjazd na el clasico. Martwiłem sie, ze bez Messiego moze byc ciezko a tu prosze! Rewelacja. Każdemu życzę takich wspomnien!
1
Fajnie... Moje pierwsze el clasico na zywo...
0
Fabiański tez wyszedł przy tej bramce jakby szedł na grzyby...
2
Haha nigdy chyba nie byles na slaskim :) reprezentacja ma jezdzic po Polsce i grać na rożnych stadionach. Bo to reprezentacja Polski a nie Warszawy :)
1
Kurzawa ma ta lewa nogę! Nie rozumiem czemu on nie grał na MŚ
0
Niby dlaczego mieliby grać tylko w Warszawie?
0
Był spalony Lewego? Jakos mam watpliwości...
0
TO jest patologia co oni graja w tym sezonie. A poki co nasi przeciwnicy to sami średniacy... nie chce byc złym prorokiem ale to moze byc gowniany sezon a nie Wygrana w LM... obym sie mylił i oby sie cos zmieniło bo wybieram sie na derby za miesiac... poki co w naszej drużynie nie ma zawodnika, którego mozna by pochwalić... nawet ter stegen tyle niecelnych podań ze to jest szok... nie mamy druzyny... nie ma pomysłu... gra wolna i nudna... to jest kryzys... duży kryzys a przed nami coraz trudniejsi rywale...
0
Wypowiedziałeś umowe ? A czym to podparłeś? Tym, że Eleven nie pokazuje całej la ligi tylko polowe? Wydaje mi sie, ze to nie przejdzie. W końcu program w tv jest ciagle w ofercie a to, ze jest mniej meczy to inna kwestia ale moze sie mylę. Ktos mnie oświeci?
0
To Gerard nie wie, ze sprawdzane sa tylko spalone i faule w polu karnym? Przeciez nie ma mozliwosc cofnąć akcji az do faulu na messim o ile w ogole taki faul miał tam miejsce
0
Suarez nawet setkę moze spalić ... A Malcom czemu nie za Suareza?
3
Ten Suarez zamiast przyjac chociaz jedna pilke to wszystkie przepuszcza niby magik a nic z tego nie ma...
1
To jest nowa murawa? Jutro ja beda wymieniać na nowa? Co za żenada. Jak takie cos moze miec miejsce w lidze, w ktorej sie chwała ze maja najlepsza ligę na swiecie? Paranoja