0

Jakiś taki tłuściutki ten nasz Leo. Teraz mamy dwóch grubasków z przodu a nie tylko Luisito :D

2

W Betisie też ławkę grzeje to ma czas pisać długie listy :)

1

Kupić z tego Kobe tego Inieste i tego drugiego, tego Ville!

2

No to śpiewamy - ANDRES INIESTA lalalalalala!

0

Bardzo słaby mecz Muzaja dzisiaj...

0

@badej60 trolluje trochę :p Kłos taki zmarnowany schodził po zepsutej zagrywce... cofam swoje słowa! Cofam!

0

@myscooter dla mnie lepszy Huber i Kwolek. Bednorz dużo jednak psuje aczkolwiek z zagrywki dzisiaj mega gra.

0

Oj nasi trochę kondycyjnie siadają... trochę słabe, że jedna drużyna gra po pięciosetowym zaciętym meczu a druga na świeżości... mogą nie wydolić dzisiaj kondycyjnie niestety...

0

Co za partacz z tego sędziego... jeszcze takich rzeczy nie widziałem na takim poziomie. Ciekawe czy Iran mu płaci czy zagroził jakimś zamachem... tfu!

1

Real kupuje Hazarda za 100mln a te pismaki opowiadają, ze Griezman to okazja rynkowa za podobna sumę. Gdzie tu sens skoro jakościowo to Girezie nie dorasta Hazardowi... troche sie obawiał transferu jednego i drugiego...

1

Piast liderem! 2 kolejki do mistrza! Byłem dzisiaj na meczu i to co tam sie odfornalikiwało to jest hit na miarę ligi mistrzów!

0

Liverpool nie ma okazji na tryplet?

0

Ale jaja! Ten mecz to tak troche jakby ustawiony! Ale pieknie bo przy 1-2 byłem pewny ze bedzie 1-3... PSG zlekceważył MU i grali punktatorsko. Życie błędów nie wybacza :)

6

Nic nie ma o historycznej remontadzie Kubackiego i Stocha? Głupie Pismaki...

3

A te białe grzmoty śpiewają ze sa najlepsi w Europie... znowu bijemy mistrza swiata i Europy... Eh

0

Luis nam sie odblokował? To jest lepsza informacja niz te 0-3 ! Brawo Pistolecie!

0

Dzisiaj gramy bez kartek a rzeźników :) sędziowski cyrk trwa w najlepsze. Nie zebysmy grali dobrze ale sędziowie mogli by chociaz trzymać poziom ekstraklasy

0

Gdzie spalony... znowu machają tymi chorągiewkami ślepcy w żółtych strojach

0

Geri tak ma... jak widzi bezradność kolegów to chce sam cos zrobic...

1

Luis nareszcie! Swietnie odblokuj sie chłopie i skoncz sie kopać po czole

0

Czekajcie bo zaraz sędzia z Madrytu uzna ze bramki nie strzelone z pierwszej piłki sie nie licza :) poczekajmy z radością.

1

Juz wiem czemu tak czesto realhoz sędziuje nasze mecze :) tak na wszelki wypadek

2

Umtiti nie wie co sie dzieje w tym meczu

0

Przepraszam Cie Leo ze na Ciebie narzekam :(

0

Wlasnie o tym przed chwila pisałem :) Messi nie biega i ma juz chyba 7 strat i wlasnie po takiej pada bramka... wiem ze jest dla nas święty ale jak gra słabo to trzeba o tym mowic a nie ze winny tylko Luis i cała reszta tylko nie święty LEO

0

Szczegolnie jak dostaje podanie i zamiast do niego biec to czeka az piłka na aut wyleci :)

0

Narazie najbardziej irytujący na boisku to Messi... Luis przynajmniej biega i cos stara sie zrobic a ten nasz magik chyba jeszcze w lozku lezy i spi...

6

Jak tu ogladac jakikolwiek sport jak wszędzie wszystko poustawiane gdzie jest ktos takie jak „sędzia” skoki powoli przypominają jazda figurowa na lyzwach gdzie tez wygrywają ci ktorych lubia sędziowie... straciłem tylko czas w ten słoneczny dzien oglądając to g....o.

4

Stoch i Żyła lądują tam gdzie Kraft a maja 2 metry mniej zmierzone... wtf

0

No ok ale podobno mieli wybierac na zmianę... to jakies imbecyle w tym eleven wybierają? Teraz o 21 miał byc mecze ligi hiszpańskiej na zywo na eleven 2 to odgrzewają włoskiego kotleta... dobrze ze juz blisko konca umowy tego syfu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?