0

czemu nie było od razu losowania par półfinałowych ? przeciez zawsze bylo losowane od razu pary półfinałowe ?

0

mój typ to oriol romeu, jeśli faktycznie mamy ta klauzurę odkupienia go z chelsea to bym to wykorzystał bez wahania.

0

plaster
każdy symuluje, w kazdej druzynie znajdziesz symulantów, najglosniej szczekaja kibice realu a ronaldo di maria ozil nie są wcale gorsi ...

0

@gonai on juz podpisal 2 letni kontrakt ze spartakiem moskwa :)

0

nie wierze ze to wszystko się dzieje :( naprawdę :(

0

wymęczone nie wymęczone ważne ze zwyciestwo, takimi meczami wygrywa sie lige i nalezy w to wierzyć panowie do konca :) moze my dzisi nie gralismy dobrze ale czym sobie levante zasłużyło na wygrana? dla mnie niczym ... autobus + przyczepa i jazda ...

0

green wyłącz FM ... :)

0

syngoku1 a pewnie sie skonczy tak ze bedą go trzymać do konca swojego kontraktu ... moze nie trzeba jeszcze davida skreślać bo niecałe pół roku temu był wiodącą postacią w naszym zespole :) pożyjemy zobaczymy a tym czasem ide sie leczyć :)

0

ja powiem tak, w azji na pewno jest to dobry pomysł z otworzeniem szkółki barcy, jest to najwiekszy rynek i nie bez powodu wszytkie potęgi z naszego kontynentu robia turnee czy otwieraja swoje szkółki. poza tym coraz wiecej piłkarzy z tego regionu swiata przebija sie do najlepszych klubów europy i sobie tam chłopaki radzą, wiec kto wie czy barca jakiejś perełki nie znajdzie :) oby

0

ja o mecz jestem spokojny, pep jak nikt inny potrafi przygotowac zespół do wielkich meczy :) i wierze w to głęboko ze teraz też tak bedzie :)

0

najgorsze - zachowanie pepe ( i to nie pierwszy raz już ) wobec zawodników barcy ...

0

ja powiem tak, chłopakom nalezy sie dobra kasa bo to co oni od 3 sezonów robią przekracza ludzkie pojecie :) dlatego wcale mnie to nie dziwi to zestawienie gdyż chłopaki naprawde dobra robote robia i po prostu nalezy im sie i tyle :)

0

Hering

Nie wiem jak inny którzy przeczytali twój komentarz ale ja się zgadzam z tobą w 100% :) a co do wolnych to pamiętam jak Leo strzelił bramkę na 2:1 w LM w samo okno tylko nie pamiętam nazwy drużyny :) (albo dynamo kijów albo z rubinem )

0

Witamy na pokładzie :) bierz przykład z Xaviego to bedzie dobrze :)

0

o ja pier... messi cos ty zrobil ... :D

0

amazemecr7

bo to nie są kibice ... jak dla mnie

0

a tak wgl to gdzie 1 mecz sie odbędzie ? na CN czy w Bilbao ?;

0

jeżeli to pomoże klubowi w rozwoju i utrzymaniu się na topie to nie widzę żadnych problemów czemu byśmy nie mieli mieć tej reklamy na koszulkach. Poza tym z tytułu reklamy na koszulkach zarobimy najwięcej z liczących się w europie zespołów ... więc nie widze powodów do narzekań

0

ja to coś czuje ze adriano zagra w ataku :) ciekawe jak sie spisze :)

0

k*urwa to przeze mnie :( najeb*lem sie wczoraj i kazałem im strajkować :/

0

MY WIERZYMY ;] i czekamy na wielki spektakl :]

0

29:30 dla barcy

0

barca b na razie 1:0 przegrywa :/ jeszcze maja 10 minut na zmianę niekorzystnego rezultatu

0

cena za ibre?? O JA PIER...E o_0

0

1:0 dla barcy w tym sezonie ;)

0

wracam ze swojego meczu wlasnie i wchodze z zaciekawieniem jaki wynik barcy ale ze 2:0 w plecy to bym sie nigdy nie spodziewał jeszcze z beniaminkiem... SZOK glowy do góry panowie w srode nastepny mecz ktory trzeba wygrać!!

0

Kuba

0

no wiec właśnie dlatego napisałem i nie rozumiem czemu dostałem ostrzeżenie ...

0

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10263 no sam zobacz 11 września chyba ze na 90 źle wpisali to przepraszam ale się tą stroną sugerowałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?