adams1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koluszki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu nie było od razu losowania par półfinałowych ? przeciez zawsze bylo losowane od razu pary półfinałowe ?
0
mój typ to oriol romeu, jeśli faktycznie mamy ta klauzurę odkupienia go z chelsea to bym to wykorzystał bez wahania.
0
plaster
każdy symuluje, w kazdej druzynie znajdziesz symulantów, najglosniej szczekaja kibice realu a ronaldo di maria ozil nie są wcale gorsi ...
0
@gonai on juz podpisal 2 letni kontrakt ze spartakiem moskwa :)
0
nie wierze ze to wszystko się dzieje :( naprawdę :(
0
wymęczone nie wymęczone ważne ze zwyciestwo, takimi meczami wygrywa sie lige i nalezy w to wierzyć panowie do konca :) moze my dzisi nie gralismy dobrze ale czym sobie levante zasłużyło na wygrana? dla mnie niczym ... autobus + przyczepa i jazda ...
0
green wyłącz FM ... :)
0
syngoku1 a pewnie sie skonczy tak ze bedą go trzymać do konca swojego kontraktu ... moze nie trzeba jeszcze davida skreślać bo niecałe pół roku temu był wiodącą postacią w naszym zespole :) pożyjemy zobaczymy a tym czasem ide sie leczyć :)
0
ja powiem tak, w azji na pewno jest to dobry pomysł z otworzeniem szkółki barcy, jest to najwiekszy rynek i nie bez powodu wszytkie potęgi z naszego kontynentu robia turnee czy otwieraja swoje szkółki. poza tym coraz wiecej piłkarzy z tego regionu swiata przebija sie do najlepszych klubów europy i sobie tam chłopaki radzą, wiec kto wie czy barca jakiejś perełki nie znajdzie :) oby
0
ja o mecz jestem spokojny, pep jak nikt inny potrafi przygotowac zespół do wielkich meczy :) i wierze w to głęboko ze teraz też tak bedzie :)
0
najgorsze - zachowanie pepe ( i to nie pierwszy raz już ) wobec zawodników barcy ...
0
ja powiem tak, chłopakom nalezy sie dobra kasa bo to co oni od 3 sezonów robią przekracza ludzkie pojecie :) dlatego wcale mnie to nie dziwi to zestawienie gdyż chłopaki naprawde dobra robote robia i po prostu nalezy im sie i tyle :)
0
Hering
Nie wiem jak inny którzy przeczytali twój komentarz ale ja się zgadzam z tobą w 100% :) a co do wolnych to pamiętam jak Leo strzelił bramkę na 2:1 w LM w samo okno tylko nie pamiętam nazwy drużyny :) (albo dynamo kijów albo z rubinem )
0
Witamy na pokładzie :) bierz przykład z Xaviego to bedzie dobrze :)
0
o ja pier... messi cos ty zrobil ... :D
0
amazemecr7
bo to nie są kibice ... jak dla mnie
0
a tak wgl to gdzie 1 mecz sie odbędzie ? na CN czy w Bilbao ?;
0
jeżeli to pomoże klubowi w rozwoju i utrzymaniu się na topie to nie widzę żadnych problemów czemu byśmy nie mieli mieć tej reklamy na koszulkach. Poza tym z tytułu reklamy na koszulkach zarobimy najwięcej z liczących się w europie zespołów ... więc nie widze powodów do narzekań
0
ja to coś czuje ze adriano zagra w ataku :) ciekawe jak sie spisze :)
0
k*urwa to przeze mnie :( najeb*lem sie wczoraj i kazałem im strajkować :/
0
MY WIERZYMY ;] i czekamy na wielki spektakl :]
0
29:30 dla barcy
0
barca b na razie 1:0 przegrywa :/ jeszcze maja 10 minut na zmianę niekorzystnego rezultatu
0
cena za ibre?? O JA PIER...E o_0
0
1:0 dla barcy w tym sezonie ;)
0
wracam ze swojego meczu wlasnie i wchodze z zaciekawieniem jaki wynik barcy ale ze 2:0 w plecy to bym sie nigdy nie spodziewał jeszcze z beniaminkiem... SZOK glowy do góry panowie w srode nastepny mecz ktory trzeba wygrać!!
0
Kuba
0
http://www.fcbarcelona.cat/web/castellano/futbol/temporada_10-11/plantilla/jugadors/abidal.html
0
no wiec właśnie dlatego napisałem i nie rozumiem czemu dostałem ostrzeżenie ...
0
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10263 no sam zobacz 11 września chyba ze na 90 źle wpisali to przepraszam ale się tą stroną sugerowałem