0

1:0 Messi!!! brawo bardzo ladnie :D

0

na razie real nie gra nic wielkiego, nie mozemy teraz dac im sie rozbujac bo moze byc zle ... szkoda ze nie ma boziana :(

0

strasznie nerwowo gramy ... mam nadzieje ze z biegiem meczu bedzie lepiej ...

0

każda seria sie kiedys konczy ... a ja wierze w to ze sie dzisiaj ta seria 15 zwyciestw u siebie skonczy sie !! i kazdy powinien w to głęboko wierzyc !!

0

no to teraz czas na Real ;] a pozniej na inter :D

0

bardzo mi sie podoba dzisiaj gra DIMY:) takiego dime chcemy zawsze ogladac:)

0

messi gra w srodku jako 3 pomocnik zamiast xaviego a maxwell gra na skrzydle, dziwna decyzja pepa ale coż ;] zobaczymy jak to bedzie wygladac

0

Bojan za zlatana gra

0

i ja sie pytam tu i teraz gdzie sa ci pajace którzy tak krytykuja busquetsa a chwala yaya? no gdzie? Sergio fenomenalnie dzisiaj gra i z przodu i w defensywie, na faulach na nim 2 zolte kartki arsenal ma ...

0

Dziekujemy dziekujemy !! :D teraz trzeba czekac na losowanie :) oby szczęsliwe :)ale z taka forma to mozemy grac z kazdym:)

0

ja osobiscie jestem na tak... wywierał by dodatkowa presje na Zlatanie , bo narazie to czy jest w formie czy nie to gra... a nie rozumiem czemu Pep nie daje szans bojanowi pograc... Ja jestem na tak...

0

ja ze swojej strony czekam na powrót starej dobrej Barcy ... mam nadzieje ze powróci na Camp Nou w meczu z Valencia :)

0

janek_centrum

0

jak dla mnie bojan by zagrał pare meczy pod rząd złapal by rytm meczowy to by strzelał bramki ... ale jak on dostanie okazje zagrac od 1 minuty w 1 meczu na 10 no to sory ...

0

ja bym dal jeszcze czas temu mlodemu chlopaszkowi na prawej obronie co wszedl w 2 polowie z numerem 40, ladnie sobie poczynal w obronie z przodu tez przyzwoicie, a dani by sie do konca doleczyl bo nie mozemy sobie pozwolic na kolejna kontuzje ... bo to juz by byla masakra:/

0

damy rade :) nie poddamy się :) walka do konca :) i tak wszystko sie w GD rozegra ... przynajmniej mam taka nadzieje

0

dla mnie ten Barta wyglada na bardzo dobrego zawodnika ... i ja jako pep dal bym mu szanse pogrania teraz jak nie ma alvesa... wiadomo nie w LM ale w którymś z meczów PD ;] naprawde niezły chlopaszek

0

TheMusli

0

jak dla mnie pep da szanse temu młodemu co ostatnio trenował z barcelona bodajże Dalmau czy jakoś tak, istnieje tez mozliwosc gry Jeffrena w obronie ale to malo prawdopodobny wariat no istnieje tez mozliwosc ze wezmie pep jakiegos obronce srodkowego i da go od 1 minuty a Puyola na prawa strone ale to by bylo dosc ryzykowne. Jak dla mnie Dalmau zagra na prawej stronie w srodku Puyol i Milito i na lewej Maxwell

0

Na vincente calderon szykuje sie istne pieklo :/ mam nadzieje obejdzie się bez wiekszych błędów w obronie i wykorzystamy wszystko z przodu i bedzie wtedy dobrze:)

0

shotman

0

FCB keres

0

marzenia fajna rzecz :) tak na powaznie czeka nas za tydzien ciezka przeprawa ale w takich meczach poznaje sie charakter zespołu ...

0

ja mysle ze pep zestawi obrone na atletico tak abidal Marquez Milito Puyol albo abidal Marquez(milito) Puyol Maxwell dwa sensowne zestawienia obrony przynajmniej jak dla mnie

0

ManOfTheMatch

0

brawo BARCA za mecz :)

0

co najwyzej bramka honorowa ale Valdi broni teraz mowie wam:]

0

Valdi jaki spokoj ;)

0

i znow keita ... ;] a moglo byc 3 ;] ladna akcja pany ;p

0

iniesta zaraz casquero nastuka kapci :) zołta jak najbardziej zasłużona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?