0

nie ma co rozpaczac, dobry dwu mecz, szkoda troche pierwszego meczu i szkoda mi jest tego arbitra z pierwszego meczu bo troche od...ł delikatnie mówiąc ale i tak mozna byc zadowolonym z postawy drużyny.

0

jak najwiecej takich akcji prosze ;) ladny strzal mesjasza

0

no PUYOL powininen dostac żółta kartke ale sedzia jest slepy ;)

0

matek-veb hmmm chyba kompletnie inny mecz ogladamy

0

widac ze nawet pinto ma ciag na bramke :) leze i kwicze;/ na razie nie wyglada dobrze :/

0

matek-veb

0

ja powiem tyle WTF hahahahahhahaahaahhaa ;]

0

kurna narazie nie radzimy sobie za dobrze z tym presingiem sevilli :/

0

brawo pinto za obrone :)

0

nie moge tylko musisz ...

0

Amsterdam

0

hmm ciekawy sklad nie powiem ;) mam nadzieje ze iniesta pedro i messi poprowadza druzyne do zwyciestwa;] moze alves jaka asyste zaliczy?;]

0

dobra mamy lidera nadal :) wielki Real zremisowal 0:0 z Osasuna ;]

0

gostek15

0

co sie Sergio bawi z chlopami to nie mam pytan :) ta 1 ryba co tam pyknal 2 kolesi magia :) az dziwne nie poznaje go ;)

0

tomi123

0

romekxxx

0

jak oglądam mecz z chelsea to aż mnie ciary przechodza do tej pory ;) i jak widzę pepa pędzącego po boisku do chłopaków:) bez cenne :) i krzyk komentatora hiszpanskiego jak sie drze goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :) bezcenne :)

0

Dziękujemy Dziękujemy Dziękujemy Dziękujemy Dziękujemy !!! :)

0

nie ma co dobra zmiane dał Jeffren brawo dla pepa za zmiane :) zmienił doświadczenie za młodość i jak narazie młodość daje duzo wiecej :)

0

bardzo chetnie bym mu teraz napisal zeby mu cos w odbyt weszlo ( na Ch) ale nie napisze bo nie mozna :) jedyne co chcialbym zobaczyc to mine jego po sobotnim meczu barcy :)

0

i tak mysle ze jesli messi w trakcie calej swojej kariery nie bedzie mial az tak powaznych kontuzji to on bedzie rekordzista pod wzgledem wystepów( oczywiscie biorąc pod uwage to ze bedzie gral przez cała kariere w barcelonie)

0

do administratorow : moze warto napisać newsa o Henriku Larssonie gdyz wlasnie zostal trenerem drugoligowca w szwecji. moze to nie jakies tam wielkie wydarzenie ale wszyscy prawdziwi kibice barcy widza w nim cos wiecej niz pilkarza i mysle ze nalezalo by taka wzmiankę chociaz na naszej stronie napisać P.S Sory nie wiedzialem to napisać wiec napisalem tutaj .

0

jest 2:2 :)

0

ehhh co by ten real zrobil bez Higuaina :/

0

ja sie pytam teraz Fanow Realu gdzie Casillas teraz polecial?:]

0

Eto albo Didier ale mam nadzieje ze Eto :)

0

kolejny wymysl prasy ale mysle ze przydalby sie taki zawodnik barcelonie ale pewnie by sie nie zgodzil na bycie rezerwowym, pozatym trzeba pamietac ze jeszcze mamy bojana ktory badz co badz musi sie ogrywac a przy sprowadzeniu Defoe nie mialby na to szans(choc juz teraz ma z tym problemy)

0

kretoszczur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?