adams1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koluszki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcelonista93
0
9mateusz7
0
bardzo dobra decyzja o zdjeciu Ibry nie ma co:] przynajmniej tak mi sie wydaje
0
2;0 XAVI!!!! brawo panowie
0
iniesta co sie zabawil z chlopakami :) nie mam pytan
0
strzelic 2 bramke i bedzie pozamiatane a jak damy sie zepchnac do obrony to bedzie lipa:/
0
jak dla mnie ciekawa alternatywa :) myśle ze by sobie poradził jako sternik Barcy ale pewnie socios wybiorą tego typa którego "ochrzcił" Laporta na swojego następce
0
napewno dostanie wiecej szans w Florencji niz w Benfice ... i tyle w temacie niech gra jak najwiecej moze odzyskamy chociaż część pieniedzy wydanych na niego
0
ja powiem tyle zajebista akcja od poczatku do konca ... mam nadzieje ze depor przebudzi sie w 2 polowie i troche nastraszy badz co badz patałachów ze stolicy :)
0
ehhh to Deportivo dosłownie nic nie gra dzisiaj :/ a zapowiadało sie na ciekawy meczyk a tu lipa
0
jakie farty z tego realu ...
0
jest koniec :)
0
PEDRITTO !!! GOOOOOL 1:0 :)
0
roznica jest taka ze messi nie uderzyl w twarz a krystyna tak ... jak najbardziej sluszna czerwona kartka w swietle przepisów co do absencji 2 meczow to juz bym polemizował ( według mnie powinien byc tylko 1 no ale cóż nie ja decyzje podejmuje )
0
na moje to Pique albo Marquez zagra, keita nie zagra bo pewnie mister bedzie chciał dać mu odpocząć bo PNA
0
Marco87 heh tez matyskem tam smigałem :) w ps 1 :) to byly czasy :)
0
jest iniesta jest impreza :)
0
no i gitara przyda sie nam :)
0
mam nadzieje ze Pep zdejmnie w polowie Ibre bo gra taka padline ze az nie moge patrzec :/ i da bojana
0
czemu znowu ten palop gra... juz mie wkurza :/
0
ja chce bronic tak jak Iraizos :) naprawde koles wymiata :) to co dzisiaj robil ;] poezja tylko zeby z barca jak bedzie gral tak nie bronil:)
0
teraz wszystko zalezy od nas :) i tylko od nas czy powiekszymy liczbe puntkow OBY :)
0
KONIEC!!! brawo Athletic ;] teraz trzeba wygrac z sevilla :)
0
mecz sie nie skonczyl jeszcze 5 min doliczone:/
0
Athletic bedzie teraz murowac dostepu do bramki i liczyc na jakas kontre lub stały fragmen gry a ze stale fragmenty maja dopracowane mozna bylo zauwazyc w koncowce tej polowy, jak by troche lepiej sie tam ktorys z pilkarzy Athletic zlozyl do tej glowki to by bylo juz 2:0 i juz by chyba wtedy nawet 2 autobusy wjechaly w bramke Athletic :] na razie dobry meczyk i oby byl taki wynik do konca:]
0
na razie 0:0 :/
0
Wojtas4477
0
wodzoo
0
biera8
0
ester874