0

barcelonista93

0

9mateusz7

0

bardzo dobra decyzja o zdjeciu Ibry nie ma co:] przynajmniej tak mi sie wydaje

0

2;0 XAVI!!!! brawo panowie

0

iniesta co sie zabawil z chlopakami :) nie mam pytan

0

strzelic 2 bramke i bedzie pozamiatane a jak damy sie zepchnac do obrony to bedzie lipa:/

0

jak dla mnie ciekawa alternatywa :) myśle ze by sobie poradził jako sternik Barcy ale pewnie socios wybiorą tego typa którego "ochrzcił" Laporta na swojego następce

0

napewno dostanie wiecej szans w Florencji niz w Benfice ... i tyle w temacie niech gra jak najwiecej moze odzyskamy chociaż część pieniedzy wydanych na niego

0

ja powiem tyle zajebista akcja od poczatku do konca ... mam nadzieje ze depor przebudzi sie w 2 polowie i troche nastraszy badz co badz patałachów ze stolicy :)

0

ehhh to Deportivo dosłownie nic nie gra dzisiaj :/ a zapowiadało sie na ciekawy meczyk a tu lipa

0

jakie farty z tego realu ...

0

jest koniec :)

0

PEDRITTO !!! GOOOOOL 1:0 :)

0

roznica jest taka ze messi nie uderzyl w twarz a krystyna tak ... jak najbardziej sluszna czerwona kartka w swietle przepisów co do absencji 2 meczow to juz bym polemizował ( według mnie powinien byc tylko 1 no ale cóż nie ja decyzje podejmuje )

0

na moje to Pique albo Marquez zagra, keita nie zagra bo pewnie mister bedzie chciał dać mu odpocząć bo PNA

0

Marco87 heh tez matyskem tam smigałem :) w ps 1 :) to byly czasy :)

0

jest iniesta jest impreza :)

0

no i gitara przyda sie nam :)

0

mam nadzieje ze Pep zdejmnie w polowie Ibre bo gra taka padline ze az nie moge patrzec :/ i da bojana

0

czemu znowu ten palop gra... juz mie wkurza :/

0

ja chce bronic tak jak Iraizos :) naprawde koles wymiata :) to co dzisiaj robil ;] poezja tylko zeby z barca jak bedzie gral tak nie bronil:)

0

teraz wszystko zalezy od nas :) i tylko od nas czy powiekszymy liczbe puntkow OBY :)

0

KONIEC!!! brawo Athletic ;] teraz trzeba wygrac z sevilla :)

0

mecz sie nie skonczyl jeszcze 5 min doliczone:/

0

Athletic bedzie teraz murowac dostepu do bramki i liczyc na jakas kontre lub stały fragmen gry a ze stale fragmenty maja dopracowane mozna bylo zauwazyc w koncowce tej polowy, jak by troche lepiej sie tam ktorys z pilkarzy Athletic zlozyl do tej glowki to by bylo juz 2:0 i juz by chyba wtedy nawet 2 autobusy wjechaly w bramke Athletic :] na razie dobry meczyk i oby byl taki wynik do konca:]

0

na razie 0:0 :/

0

Wojtas4477

0

wodzoo

0

biera8

0

ester874

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?