adams1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koluszki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostrzeżenie
0
dziwnie xavi bez żelu na włosach wygląda :) cieszy powrót puyola :) ale mam nadzieje ze pep da mu jednak zagrać dopiero w spotkaniu w LM :)
0
tak sobie gadaj trenerku, już nie jeden trener tak mówił i się zawsze kończyło tak samo ... :)
0
rosnie nam chyba 3 sila w PD :) a mianowicie chodzi mi o atletico madryt :) bardzo dobrze grali ze sportingiem a wynik 4:0 mówi sam za siebie :) zobaczymy jak im w nastepnych meczach pojdzie ale myślę ze to atletico bedzie 3 sila i kto wie moze 2 ( oczywiscie za barca:D )
0
vamosss`
0
Ibra wypożyczony do milanu z opcja pierwokupu ... :(
0
no i gitara :D czekalem na ta wiadomość dlugo :) jeszcze zeby tylko Ibra dzisiaj potwierdzil ze zostaje w Barcelonie to bede mógł ruszyc na miasto sie napić w doskonałym humorze :D
0
nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nienie nie nie !!!! GLUPOTA ROSSELA ...
0
http://antektv.comeze.com/transmisje.php
0
to dał ziomuś do pieca z tym guardiola :) żem sie usmiał nie ma co :)
0
dobrze gada :) przyszły nastepca PUYOLA :)
0
jak bym mógł to też bym tam z nimi chętnie po świętował :) zwycięstwo w SPH :) ale troszkę za daleko mam:(
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Sevilla-pokonala-Barce-i-zdobyla-trofeum,wid,12571001,wiadomosc.html nie no ludzie przeczytajcie to bo ja nie moge ze smiechu wyrobic z tych piśmaków z wp ...:)
0
wierze w wygrana na CN ale cos czuje ze sie skonczy tak jak potyczka w pucharze króla ...:/ 1:0 dla barcy i palop zawodnik meczu ...
0
palopowi chyba sie w głowce popier... :)
0
ale akcja o_O brawo brawo :)
0
no i już sezonowcy zaczynają płakać... ludzie ogarnijcie młodzi dopiero sie ogrywaja w 1 zespole i nie wymagajmy od nich cudów ... pamietajmy ze jeszcze 2 mecz jest wiec spokojnie ...
0
IBRA KADABRA!! 1:0 zajebista mila maxwella:D
0
http://www.atdhe.net/22471/watch-fc-sevilla-vs-fc-barcelona
0
no maja chłopaki szczęście ze włączyli meczyk mi bo bym chyba dzisiaj wszystko rozniósł :D
0
zaraz sie wku***e !!! przychodze zjebany po treningu a mecu nie ma!!
0
dla mnie to glupota ... nie wyobrażam sobie aby GD lub inne hity naszej ligi mialy by być grane o godzinie 14 czy 16 ... jak dla mnie to jedno wielkie nie porozumienie ... a GD zawsze powinny byc o godzinie 22 :) takie jest moje zdanie
0
witamy na pokładzie :)
0
andres nigdy nie zapomnimy tej strzelonej bramki w meczu wyjazdowym z Cheslea ( choć do tej pory nie moge Ci darować potłuczonej szklanki która mi wyleciała z rąk w przypływie radość:) ) oraz tej ostatniej z Finalu MŚ:) mam nadzieje ze zostaniesz z nami do końca swojej kariery bo jeszcze pare ładnych lat gry przed Toba:) i oby cie omijały kontuzje i wtedy bedzie bardzo dobrze :)
0
0
to wszystko przez ta jebularna piłkę od adidasa ;/ miałem okazje bronić kilka strzałów ta piłka u uwierzcie mi ze nie jest tak łatwo
0
eto oprócz jednej akcji kiedy przeszedł 3 zawodników Japonii grał słabo
0
65 minuta i nadal 0:0
0
ile bym dal zeby teraz tam byc ;) albo chociaż na tym placu :)
0
sergio zabawia dzieci :D haha :)