0

Ostrzeżenie

0

dziwnie xavi bez żelu na włosach wygląda :) cieszy powrót puyola :) ale mam nadzieje ze pep da mu jednak zagrać dopiero w spotkaniu w LM :)

0

tak sobie gadaj trenerku, już nie jeden trener tak mówił i się zawsze kończyło tak samo ... :)

0

rosnie nam chyba 3 sila w PD :) a mianowicie chodzi mi o atletico madryt :) bardzo dobrze grali ze sportingiem a wynik 4:0 mówi sam za siebie :) zobaczymy jak im w nastepnych meczach pojdzie ale myślę ze to atletico bedzie 3 sila i kto wie moze 2 ( oczywiscie za barca:D )

0

vamosss`

0

Ibra wypożyczony do milanu z opcja pierwokupu ... :(

0

no i gitara :D czekalem na ta wiadomość dlugo :) jeszcze zeby tylko Ibra dzisiaj potwierdzil ze zostaje w Barcelonie to bede mógł ruszyc na miasto sie napić w doskonałym humorze :D

0

nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nienie nie nie !!!! GLUPOTA ROSSELA ...

0

0

to dał ziomuś do pieca z tym guardiola :) żem sie usmiał nie ma co :)

0

dobrze gada :) przyszły nastepca PUYOLA :)

0

jak bym mógł to też bym tam z nimi chętnie po świętował :) zwycięstwo w SPH :) ale troszkę za daleko mam:(

0

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Sevilla-pokonala-Barce-i-zdobyla-trofeum,wid,12571001,wiadomosc.html nie no ludzie przeczytajcie to bo ja nie moge ze smiechu wyrobic z tych piśmaków z wp ...:)

0

wierze w wygrana na CN ale cos czuje ze sie skonczy tak jak potyczka w pucharze króla ...:/ 1:0 dla barcy i palop zawodnik meczu ...

0

palopowi chyba sie w głowce popier... :)

0

ale akcja o_O brawo brawo :)

0

no i już sezonowcy zaczynają płakać... ludzie ogarnijcie młodzi dopiero sie ogrywaja w 1 zespole i nie wymagajmy od nich cudów ... pamietajmy ze jeszcze 2 mecz jest wiec spokojnie ...

0

IBRA KADABRA!! 1:0 zajebista mila maxwella:D

0

no maja chłopaki szczęście ze włączyli meczyk mi bo bym chyba dzisiaj wszystko rozniósł :D

0

zaraz sie wku***e !!! przychodze zjebany po treningu a mecu nie ma!!

0

dla mnie to glupota ... nie wyobrażam sobie aby GD lub inne hity naszej ligi mialy by być grane o godzinie 14 czy 16 ... jak dla mnie to jedno wielkie nie porozumienie ... a GD zawsze powinny byc o godzinie 22 :) takie jest moje zdanie

0

witamy na pokładzie :)

0

andres nigdy nie zapomnimy tej strzelonej bramki w meczu wyjazdowym z Cheslea ( choć do tej pory nie moge Ci darować potłuczonej szklanki która mi wyleciała z rąk w przypływie radość:) ) oraz tej ostatniej z Finalu MŚ:) mam nadzieje ze zostaniesz z nami do końca swojej kariery bo jeszcze pare ładnych lat gry przed Toba:) i oby cie omijały kontuzje i wtedy bedzie bardzo dobrze :)

0

0

to wszystko przez ta jebularna piłkę od adidasa ;/ miałem okazje bronić kilka strzałów ta piłka u uwierzcie mi ze nie jest tak łatwo

0

eto oprócz jednej akcji kiedy przeszedł 3 zawodników Japonii grał słabo

0

65 minuta i nadal 0:0

0

ile bym dal zeby teraz tam byc ;) albo chociaż na tym placu :)

0

sergio zabawia dzieci :D haha :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?